Ministras Gintaras Steponavičius susitiko su projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviais

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 21 d. antradienis

Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius susitiko su ministerijoje praktiką atliekančiais  projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviais – Irmantu Mikulėnu iš Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto" vidurinės mokyklos, Gabija Sabockyte iš Rokiškio Juodupės gimnazijos, Ieva Valavičiūte iš Alytaus Jotvingių gimnazijos.

Pasak švietimo ir mokslo ministro Gintaro Steponavičiaus, šis projektas skatina jaunus motyvuotus žmones domėtis valstybės institucijų veikla, projekto dalyviai gali iš vidaus matyti, kaip dirba ministrų kabineto nariai, patys dalyvauti darbo grupėse, diskusijose, teikti pasiūlymus.

Sveikindamas praktikantus, ministras pažymėjo, kad šiemet Švietimo ir mokslo ministerija buvo viena populiariausių, kurioje atlikti praktiką pageidavo beveik trečdalis visų praktikantų. Ministerijos vadovas praktikantams linkėjo įgyti naujos patirties, taip pat trumpai pristatė pagrindinius ministerijos darbus, savaitės susitikimus, renginius, pakvietė juose dalyvauti.

„Džiaugiuosi susipažinęs su veikliais, motyvuotais jaunais žmonėmis, kurie klausia, siūlo, turi įdėjų, kaip tobulinti ugdymo procesą, valstybės institucijų veiklą, kuriems gyvenime - nevistiek, - sakė G.Steponavičius.

Projekto dalyviai lankysis ministerijos skyriuose, jos pavaldžiose institucijose, dalyvaus darbo grupių posėdžiuose, susitiks su ministerijos vadovais.
Projekto "Moksleiviai - į Vyriausybę" metu 30-iai gabiausių ir šauniausių šalies mokinių suteikiama galimybė atlikti savaitės praktiką pasirinktoje ministerijoje ar Ministro Pirmininko tarnyboje. Projekto misija – sudaryti sąlygas mokiniams susipažinti su ministerijų bei Ministro Pirmininko tarnybos darbo kasdienybe, padėti suprasti valstybės institucijų darbo specifiką bei darbo viešajame sektoriuje principus, prisidėti prie pilietinės visuomenės formavimo, ir domėtis valstybės institucijų priimamais sprendimais.

Šaltinis: smm.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »