Rugsėjis – geriausias metas mokytis dizaino!

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 30 d. ketvirtadienis

 

„Rašytiniai tekstai keliauja užmarštin“ – pastaruoju metu neretai skelbia tiek mokslininkai, tiek psichologai, tiek žiniasklaidos bei reklamos ekspertai. Tekstą vis dažniau keičia vaizdas (piešinys, fotografija, filmas ar kitas matomas objektas), kuris, anot specialistų, kur kas greičiau pasiekia adresatą, vaizdu lengviau perduodama norima žinia. Tačiau norint, kad vaizdas pasiektų norimą tikslą, reikia pasitelkti nemažai žinių, fantazijos, o kartais net sulaužyti ne vieną taisyklę. Visgi prieš laužant taisykles reikia jas išmanyti.

„Penkių kontinentų komunikacijų centro“ (PKKC) Mokymo centras rugsėjį skelbia dizainerių mėnesiu ir kviečia mokytis leidybos bei dizaino. Mokymai skirti tiek profesionalams, tiek pradedantiems dizaineriams – kiekvienas atėjęs mokytis turės galimybę sužinoti naujų ir įdomių dalykų bei įgyti naudingų praktinių įgūdžių. Siūlomos ir individualios, ir grupinės pamokos.

„Tiems, kas dar tik pradeda dizainerio ar maketuotojo kelią, siūlome kompiuterinės leidybos pradžiamokslio kursą. Čia suteiksime elementarių maketavimo žinių, kurias siūlysime gilinti atliekant įvairias praktines užduotis. Mokysitės dirbti su „Adobe InDesign“, „Adobe Photoshop“ programomis, parengti reklaminį skelbimą, sumaketuoti plakatą, parengti atvirlaiškį“, – kviesdama mokytis sako PKKC Mokymo centro dėstytoja Gitana Čibinskaitė.

Ieškantiems labiau specializuotų žinių Mokymo centre rengiami konkrečių programų mokymai. Pramokę „Corel Draw“ subtilybių, galėsite ruošti įvairius ženklus, logotipus, iliustracijas, maketuoti reklaminius lankstinukus, vizitines korteles, kurti grafinį dizainą. Darbo su „Adobe Flash“ žinios padės kurti įvairaus tipo animaciją. „Adobe Photoshop“ mokymuose išmoksite redaguoti, retušuoti nuotraukas, rengti įdomius nuotraukų montažus bei paruošti juos publikavimui. Be išvardytų programų, galima rinktis ir turinio valdymo sistemų (TVS) mokymus, tinklalapių kūrimo ar vaizdo montavimo pamokas ir kt.

Specialistams, ne vienerius metus dirbantiems leidybos srityje, Mokymo centras taip pat turi ką pasiūlyti. Pasirinkę programą Kompiuterinė leidyba pažengusiesiems, pagilinsite poligrafijos, dizaino bei leidybos žinias, optimizuosite savo darbo našumą, patobulinsite įvairios paskirties leidinių maketavimo ir paruošimo spaudai įgūdžius, sužinosite daugybę „Adobe Indesign CS3“, Adobe Acrobat Porfessional 8.1“ subtilybių ir kt.

Dar viena įdomi ir naudinga tema, kurios kviečiama mokytis, – pristatymų menas. Kaip teigia Mokymo centro koordinatorė Vilma Gabrieliūtė, tinkamai parengtas pristatymas gali atspindėti pasiektus rezultatus, suteikti atgalinį ryšį ar sužavėti netikėta ir originalia idėja. Mokymo programa paremta pristatymų rengimo technika Presentation Zen, kuri skatina kūrybiškumą ir išsivadavimą iš tradicinio mąstymo, o tai svarbu kiekvienam inovatyviam darbuotojui.

Tapkite pranašesni jau šiandien!

Siūlomos mokymo programos >>>

Daugiau apie Mokymo centrą >>>

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »