Rugsėjis – geriausias metas mokytis dizaino!

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 30 d. ketvirtadienis

 

„Rašytiniai tekstai keliauja užmarštin“ – pastaruoju metu neretai skelbia tiek mokslininkai, tiek psichologai, tiek žiniasklaidos bei reklamos ekspertai. Tekstą vis dažniau keičia vaizdas (piešinys, fotografija, filmas ar kitas matomas objektas), kuris, anot specialistų, kur kas greičiau pasiekia adresatą, vaizdu lengviau perduodama norima žinia. Tačiau norint, kad vaizdas pasiektų norimą tikslą, reikia pasitelkti nemažai žinių, fantazijos, o kartais net sulaužyti ne vieną taisyklę. Visgi prieš laužant taisykles reikia jas išmanyti.

„Penkių kontinentų komunikacijų centro“ (PKKC) Mokymo centras rugsėjį skelbia dizainerių mėnesiu ir kviečia mokytis leidybos bei dizaino. Mokymai skirti tiek profesionalams, tiek pradedantiems dizaineriams – kiekvienas atėjęs mokytis turės galimybę sužinoti naujų ir įdomių dalykų bei įgyti naudingų praktinių įgūdžių. Siūlomos ir individualios, ir grupinės pamokos.

„Tiems, kas dar tik pradeda dizainerio ar maketuotojo kelią, siūlome kompiuterinės leidybos pradžiamokslio kursą. Čia suteiksime elementarių maketavimo žinių, kurias siūlysime gilinti atliekant įvairias praktines užduotis. Mokysitės dirbti su „Adobe InDesign“, „Adobe Photoshop“ programomis, parengti reklaminį skelbimą, sumaketuoti plakatą, parengti atvirlaiškį“, – kviesdama mokytis sako PKKC Mokymo centro dėstytoja Gitana Čibinskaitė.

Ieškantiems labiau specializuotų žinių Mokymo centre rengiami konkrečių programų mokymai. Pramokę „Corel Draw“ subtilybių, galėsite ruošti įvairius ženklus, logotipus, iliustracijas, maketuoti reklaminius lankstinukus, vizitines korteles, kurti grafinį dizainą. Darbo su „Adobe Flash“ žinios padės kurti įvairaus tipo animaciją. „Adobe Photoshop“ mokymuose išmoksite redaguoti, retušuoti nuotraukas, rengti įdomius nuotraukų montažus bei paruošti juos publikavimui. Be išvardytų programų, galima rinktis ir turinio valdymo sistemų (TVS) mokymus, tinklalapių kūrimo ar vaizdo montavimo pamokas ir kt.

Specialistams, ne vienerius metus dirbantiems leidybos srityje, Mokymo centras taip pat turi ką pasiūlyti. Pasirinkę programą Kompiuterinė leidyba pažengusiesiems, pagilinsite poligrafijos, dizaino bei leidybos žinias, optimizuosite savo darbo našumą, patobulinsite įvairios paskirties leidinių maketavimo ir paruošimo spaudai įgūdžius, sužinosite daugybę „Adobe Indesign CS3“, Adobe Acrobat Porfessional 8.1“ subtilybių ir kt.

Dar viena įdomi ir naudinga tema, kurios kviečiama mokytis, – pristatymų menas. Kaip teigia Mokymo centro koordinatorė Vilma Gabrieliūtė, tinkamai parengtas pristatymas gali atspindėti pasiektus rezultatus, suteikti atgalinį ryšį ar sužavėti netikėta ir originalia idėja. Mokymo programa paremta pristatymų rengimo technika Presentation Zen, kuri skatina kūrybiškumą ir išsivadavimą iš tradicinio mąstymo, o tai svarbu kiekvienam inovatyviam darbuotojui.

Tapkite pranašesni jau šiandien!

Siūlomos mokymo programos >>>

Daugiau apie Mokymo centrą >>>

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »