SEB banke antrus metus iš eilės moksleiviai atliko praktiką

Publikuota: 2013 m. lapkričio 12 d. antradienis

Daugiau nei 50 perspektyviausių ir labiausiai motyvuotų sostinės moksleivių praėjusią savaitę praleido atlikdami profesinę praktiką jų pasirinktose organizacijose. Neformalaus ugdymo organizacijos „Sėkmės mokykla“ rengiamas projektas „Moksleivių praktikos savaitė“ suteikia galimybę moksleiviams savaitę laiko praleisti norimo profilio organizacijoje ir iš arti pamatyti bei pajusti realaus darbo subtilybes. SEB banke praėjusią savaitę praktiką atliko penki sostinės moksleiviai.

„Tai mūsų penktoji moksleivių praktikantų karta. Po sėkmingų pirmųjų projekto savaičių Vilniuje šią praktiką įgyvendinome ir Kaune bei Šiauliuose, o šį rudenį vėl grįžome į sostinę. Džiaugiamės ne tik dideliu 10–12 klasių moksleivių susidomėjimu, bet ir didžiųjų Lietuvos bei tarptautinių organizacijų iniciatyvumu, kurios noriai įsileidžia moksleivius ir parodo savo kasdienio darbo virtuvę“, – teigia projekto koordinatorė Simona Laiconaitė.

„Šis projektas moksleiviams leidžia iš arti ir iš vidaus stebėti kasdienį banko darbą, o mums suteikia galimybių supažindinti jaunus žmones su bankininkystės verslu. Tokia praktikos savaitė jauniems žmonėms, kurie jau netrukus įsilies į darbo rinką, gali tapti paskata ateityje rinktis tokias studijas, kurios ateityje atvers kelią į karjerą finansų įstaigoje. Bendradarbiaudami su jaunimo organizacijomis tikimės, kad tokiu būdu ateityje nepritrūksime jaunų, motyvuotų ir iniciatyvių specialistų“, — sako prie projekto jau ne pirmą kartą prisijungusio SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras.

Projekto „Moksleivių praktikos savaitė“ organizatoriai džiaugiasi, kad moksleivių susidomėjimas kiekvienais metais vis labiau didėja — pasak jų, tai rodo, kad moksleiviai darosi sąmoningesni ir jiems vis labiau rūpi tikslinga ateities karjera.

Vienos savaitės praktiką dešimtokai atliko 41 įmonėje ir organizacijoje. „Moksleivių praktikos savaitės“ projektą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto jaunimo reikalų taryba.

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »