Tarptautinėje verslumo savaitėje – išskirtinis dėmesys Lietuvos verslininkams

Publikuota: 2012 m. lapkričio 20 d. antradienis

Penkiuose Lietuvos miestuose prasidėjo penktoji Tarptautinė verslumo savaitė. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto organizuojamas renginių ciklas skatins vidurinių mokyklų moksleivius, studentus, mokytojus bei verslininkus ieškoti perspektyvių komercinių idėjų, kurti bei įgyvendinti verslo planus. Šių metų verslumo savaitės renginiuose išskirtinis dėmesys bus skiriamas įmonių vadovams ir verslininkams.

„Šiemet prie verslumą skatinančių veiklų jungiasi dar daugiau partnerių. Kartu su organizacijomis „Versli Lietuva“, „Investuotojų asociacija“, JCI ir AIESEC šiais metais mūsų iniciatyvą palaiko ir JAV ambasada Lietuvoje. Tarptautinė verslumo savaitė jungia bene devyniasdešimties šalių piliečius ir verslininkus. Tai – puiki proga jauniems žmonėms pažinti pasaulinę verslo bendruomenę, o įmonių vadovams rasti bendraminčių bei partnerių, padėsiančių įgyvendinti verslo idėjas ne tik Lietuvoje, tačiau ir už jos ribų”, – sakė ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius dr. Nerijus Pačėsa.

Šių metų Tarptautinės verslo savaitės renginių ciklą papildė itin turtinga programa verslininkams. Paskaitas apie apskaitos sistemas, strateginių verslo planų kūrimą ir analizę, žmogiškųjų išteklių bei projektų valdymo subtilybes skaitys ISM lektoriai: strateginio valdymo ekspertas Benas Adomavičius, rinkodaros specialistė Kristina Maikštėnienė, projektų valdymo ekspertas Aurimas Pautienius, žmogiškųjų išteklių valdymo specialistė Margarita Pilkienė ir kt. Renginiai verslininkams ir įmonių vadovams vyks Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje nuo lapkričio 27 iki gruodžio 13 dienos.

Verslumo savaitės metu keliolika Lietuvos ir užsienio kompanijų vadovų bei akademikų dalysis patirtimi ne tik su esamais, tačiau ir būsimais verslininkais bei įmonių vadovais. Moksleiviai, studentai gilins žinias komunikacijos, vadybos, kūrybingumo srityse. Žiniomis su jaunaisiais verslininkais dalysis Lietuvos verslo atstovai: prodiuseriai, laidų vedėjai, finansininkai, įmonių savininkai ir direktoriai. Diskusijose, atviruose forumuose, kūrybinėse stovyklose pastarieji ieškos ne tik perspektyvių verslo idėjų, tačiau ir galimų darbuotojų bei partnerių.

Šiais metais pirmą kartą prie Tarptautinės verslumo savaitės iniciatyvos prisijungė ir JAV ambasada Lietuvoje. „Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su ISM universitetu ir prisidėti prie verslumą skatinančių iniciatyvų, ypatingą dėmesį skiriant jaunų žmonių verslumo skatinimui. Jungtinės Amerikos Valstijos labai vertina verslo ir vyriausybinių institucijų bendradarbiavimą, todėl, tikimės, kad šios Tarptautinės verslumo savaitės metu mes galėsime pasidalinti patirtimi ne tik su jaunais, tačiau ir su karjeros pasiekusiais verslininkais“,– teigė JAV ambasados viešųjų ryšių ir kultūros skyriaus vadovas Jonathan Berger.

Tarptautinės verslumo savaitės renginiai vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Renginių ciklą papildžiusios iniciatyvos „Kam to reikia?“ programos vyks visoje Lietuvoje.

Daugiau informacijos apie Tarptautinės verslumo savaitės  renginius:

Renginių kalendorius:http://www.ism.lt//index.php?act=content.sheets.view&item_id=79329

Renginiai verslui: http://www.ism.lt/index.php/titulinis_puslapis/tarptautine_verslumo_savaite_/renginiai_verslui/80524

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »