Naršyklė „Internet Explorer 9“ veikia jau 93 kalbomis

Publikuota: 2011 m. gegužės 26 d. ketvirtadienis

Nuo šiandien naujos „Microsoft“ interneto naršyklės „Internet Explorer 9“ sąsaja pasipildė 53 papildomomis kalbomis. Nuo šiol naršykle naudotis galima iš viso 93 kalbomis – daugiausiai iš visų naršyklių, skirtų „Windows“ operacinei sistemai. Į daugiau kalbų yra išversta tik „Windows 7“ operacinė sistema – ja galima naudotis 96 pasaulio kalbomis.

Pristatydama kalbų paketą „Internet Explorer 9“, „Microsoft“ siekė pagerinti praėjusios naršyklės versijos rezultatą – įdiegti visas kalbas per 14 savaičių nuo pirmojo viešo pristatymo.  Visos 93 „Internet Explorer 9“ kalbų versijos buvo pristatytos vartotojams 3 savaitėmis greičiau nei su ankstesne naršykle. Lietuviškai „Internet Explorer 9“ buvo galima naudotis iš karto, kai kovo viduryje pasirodė galutinė naršyklės versija.

Tarp naujai „Internet Explorer 9“ atsiradusių kalbų galima išskirti egzotišką Inuktitut kalbą, kuria kalba tik 35 tūkst. žmonių. Naudotis naršykle gimtąja Maori kalba nuo šiol gali ir 150 tūkst. Naujosios Zelandijos gyventojų.

Naujiems „Internet Explorer 9“ vartotojams pasirinkti vieną iš 93 kalbų siūloma prieš diegiant naršyklę. Internautams, kurie jau pasirinkę „Microsoft“ naršyklę, naujos kalbos yra prieinamos įdiegus „Internet Explorer Language Pack“ – atnaujinimą „Windows 7“ bei „Windows Server 2008 R2“ arba „Windows Vista“ bei „Windows Server 2008“ operacinėms sistemoms.

Kitą savaitę „Internet Explorer 9“ kalbų papildymas bus siūlomas kartu su „Windows Update“. Naujos 53 „Internet Explorer 9“ kalbos bus pateikiamos kaip pasirinktinis atnaujinimas ir palengvins diegimo procesą.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

Mobilioji euro programėlė jau sulaukė daugiau nei 10 tūkstančių atsisiuntimų

Gyventojai valiutos keitimo vietų ieško bei kainas perskaičiuoja pasitelkę ir mobiliąsias programėles. skaityti »

„Microsoft“ išleido „Android“ sistemai skirtas programas „World“, „Exel“ ir „Power Point“

Kompanija „Microsoft“ internetinėje parduotuvėje „Google Play“ pateikė pirmines populiarių biuro programų „Word“, „Excel“ ir „Power Point“ sistemai „Android“ versijas skaityti »

Tobulinant „Windows 10“, į pagalbą pasitelkiami naudotojai

„Windows 10“ – pirmoji operacinė sistema pasaulyje, kurioje veikia kompanijos „Microsoft“ sukurtas atgalinio ryšio su naudotojais mechanizmas. skaityti »

Nuo sausio 1 d. bankroto administratorius įmonėms atrenka kompiuterinė programa

Nuo 2015 m. sausio 1 dienos bankrutuojančių ir bankrutavusių įmonių administratoriai atrenkami naudojantis kompiuterine programa. Programa užtikrins skaidrumą ir nešališkumą skiriant administratorių įmonei ir palengvins teismų darbą. skaityti »

„Microsoft“ kuria naują naršyklę

Korporacija „Microsoft“ kuria naują naršyklę. Darbinis jos pavadinimas „Spartan“. skaityti »

Keliaukime po Vilnių „išmaniai“

Nuo šiol Lietuvos gyventojai ir užsienio svečiai Vilniaus, Trakų bei Kernavės turistines traukos vietoves galės pažinti naudodamiesi mobiliąja programa išmaniesiems telefonams. skaityti »

Euras – jau ir mobiliosiose programėlėse

Geriau susipažinti su euru ir praktiniais jo įvedimo aspektais leis mobiliosios programėlės, pelniusios prizus Finansų ministerijos skelbtame konkurse „Mobilusis euro gidas“. skaityti »

Lietuvių sukurtas žaidimas – rekomenduojamų „Windows 8“ programų sąraše

Spalio mėnesio pabaigoje lietuvių studijos „Nordcurrent“ išleistas žaidimas „Happy Chef 2“ pateko į JAV vartotojams skirtos „Windows“ parduotuvės rekomenduojamų žaidimų sąrašą. skaityti »

10 naudingiausių mobiliųjų programėlių mokiniams ir mokytojams

Išmanieji telefonai, kompiuteriai ar planšetės tapo neatsiejamais šiandieninių vaikų gyvenimo palydovais. Technologijų pasaulio čiabuviais vadinamą jaunąją kartą vis sunkiau sudominti tradicinėmis mokymo priemonėmis – spalvoti ekranai mokinius masina labiau nei kreida ir lenta. skaityti »

Kūrybinių dirbtuvių „App Camp“ dalyviai pirmąkart kurs kultūros paveldo programėles

Skatindami programėlių kūrėjus papildyti kultūros rinką inovatyviais produktais, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto (VU KF) mokslininkai skelbia kultūros sekciją didžiausiose Baltijos ir Šiaurės Europos mobiliųjų programėlių dirbtuvėse „App Camp 2014“. skaityti »