„Microsoft“ sustiprino „Office“ ir „Internet Explorer“ apsaugą

Publikuota: 2015 m. balandžio 21 d. antradienis

„Microsoft“ išleido interneto naršyklės „Internet Explorer“ ir biuro programų „Office“ atnaujinimo rinkinius, skirtus padidinti šių produktų saugumą.  Iš viso įtraukta 11 patobulinimų, įskaitant ir „SharePoint Server“, „.NET Framework“ bei kitų programų spragų pataisymus.

Interneto portale „Tech Radar“ skelbiama, kad „Microsoft“ atnaujinimai padės užkirsti kelią 26-ioms pažeidžiamoms sritims, tarp jų ir atrastai stambiai spragai, kuria gali pasinaudoti hakeriai. Per šią pažeidžiamą vietą prisijungęs prie aukos kompiuterio hakeris galėtų paleisti bet kokį kenksminą kodą ar priedą.

Minėtos spragos patobulinimas leidžia kovoti su CVE-2015-1641 pažeidžiamumu, vadinamu „nulinės dienos klaida“, kurį primygtinai rekomenduojama ištaisyti „Office 2010“ programų rinkinyje, nes CVE-2015-1641 piktais kėslais naudojasi hakeriai.

Naršyklei „Internet Explorer“ sukurtas priedas, panaikinantis iš karto 10 nesklandumų, dėl kurių naršyklė yra nesaugi. Dėl šių nesklandumų galėjo prasčiau veikti ir „Windows 7“, „Vista“, taip pat „Server 2003“ ir „Server 2008“ sistemos.

Beje, verta paminėti, kad „Microsoft“ oficialiai pranešė nebekursianti naujų „Internet Explorer“ versijų, nepaisant to, kad jos naudotojų vis dar yra labai daug. Taigi pataisymai tikrai bus aktualūs dar kurį laiką. Šią naršyklę „Microsoft“ pakeitė į naująją „Spartan“, kuri yra naujosios operacinės sistemos „Windows 10“ dalis.

Artimiausiu metu numatoma išleisti „Office 2016“ programų rinkinį, kuris pakeis senąją 2013-ųjų versiją. Naujajame rinkinyje bus ištaisyti visi ankstesniojo nesklandumai ir pažeidžiamumai.

Šaltinis: infox.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„No More Ransom“ iniciatyva: daugiau nei 28 000 iššifruotų įrenginių

Prieš metus, 2016 m. liepos 25 d., Nyderlandų nacionalinė policija, Europolas, „McAfee“ ir „Kaspersky Lab“ pradėjo iniciatyvą „No More Ransom initiative“. skaityti »

Naujas pavojingas bankinis „Trojos“ virusas pasirengęs pulti

„Kaspersky Lab“ ekspertai aptiko „NukeBot“ – naują kenkėjišką programą, kuri skirta vogti internetinės bankininkystės klientų duomenis. skaityti »

Dėmesio: plinta apgaulingos SMS žinutės

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba informuoja, kad šiuo metu Lietuvoje plinta SMS pranešimai, kuriais piktavaliai siekia išgauti prisijungimo prie el. bankininkystės duomenis. skaityti »

Darbuotojų identifikacijai po oda įsiuvami lustai

Dvi įmonės jau eksperimentuoja savo darbuotojams po oda įsiūdamos mikroschemas. skaityti »

Ar pildosi 2017 m. saugumo prognozės?

Panašu, kad ekspertai nesuklydo prognozuodami išpirkos reikalaujančių kenkėjų gausą ir kitas saugumo grėsmes šiems metams. skaityti »

„Kaspersky Lab“ švenčia 20 metų jubiliejų

1989 m. jaunas programinės įrangos inžinierius nustatė, kad jo kompiuterį užpuolė nežinomas „Cascade“ virusas. Tas inžinierius – tai Eugenijus Kaspersky. skaityti »

„Mastercard“ investuoja į dirbtinio intelekto technologijas

„Mastercard“ įsigijo dirbtinio intelekto technologijas kuriančią įmonę „Brighterion“. skaityti »

Kibernetinio saugumo taryboje aptartas Nacionalinės kibernetinio saugumo strategijos rengimas

Liepos 12 d. įvyko jau penktasis nuo 2015 m. egzistuojančios Kibernetinio saugumo tarybos, vadovaujamos Tarybos pirmininko – Krašto apsaugos viceministro Edvino Kerzos – posėdis. skaityti »

Socialiniai tinklai darbe – kaip užtikrinti įmonės saugumą?

Remiantis „Cisco“ ataskaita, masinę auditoriją sutraukiantys internetiniai puslapiai, taip pat ir socialiniai tinklai, kelia ženklią grėsmę verslo duomenų saugumui. skaityti »

Interneto bankininkystės saugumo incidentai bankams kainuoja 1,8 mln. JAV dolerių

61 proc. kibernetinio saugumo incidentų, susijusių su internetine bankininkyste, puolamoms institucijoms pridaro papildomų išlaidų, įskaitant duomenų, prekių ženklo ar įmonės reputacijos praradimą, konfidencialios informacijos nutekėjimą ir t. t. skaityti »