Biometrijos technologijos daugiausiai naudojamos Azijoje

Publikuota: 2017 m. birželio 1 d. ketvirtadienis

HSBC ataskaita „Trust in Technology“  parodė, kad Azija  ir Artimieji Rytai lenkia Vakarų Europą biometrinės identifikacijos būdų naudojimu.

Buvo apklausta 12 tūkst. gyventojų iš 11-os šalių: Kanados, JAV, Kinijos, Prancūzijos, Vokietijos, Honkongo, Indijos, Meksikos, Singapūro, Jungtinių Arabų Emyratų, Didžiosios Britanijos.

Pasirodė, kad biometrijos būdai populiariausi Indijoje. Pirštų atspaudų skenavimo technologijomis daugiausia naudojamasi Kinijoje (40 proc.), Indijoje (31 proc.) ir JAE (25 proc.). Kanadoje šiomis technologijomis naudojamasi gerokai mažiau (14 proc.), o Prancūzijoje ir Vokietijoje iš viso retai (9 proc.) Vakarų Europoje vis dar populiariausia tradicinė identifikacija slaptažodžiais.

Vokietijos gyventojai mažiausiai iš apklaustų šalių naudojasi  mobiliąja bankininkyste (4 proc.), palyginti su Honkongu (9 proc.) ir JAE (15 proc.).

Indijos (50 proc.) ir Kinijos (48 proc.) gyventojai mano, kad naudojantis kompiuteriu galima gauti tikslesnę informaciją ir daugiau patarimų, nei kreipiantis pagalbos gyvai į žmones. Didžiojoje Britanijoje taip galvoja tik 21 proc. apklaustųjų, o Kanadoje – 18 proc.

 

Šaltinis: PSM7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje (118)

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų (1)

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą (1)

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus (1)

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką (1)

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo (1)

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą (1)

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »