SEB Lietuvoje platins dviejų naujų investicijų fondų vienetus

Publikuota: 2011 m. rugpjūčio 1 d. pirmadienis

SEB banko grupės bendrovė „SEB investicijų valdymas“ pradeda viešai platinti dviejų naujų investicijų fondų vienetus: akcijų fondo, investuojančio į Azijos regiono bendrovių akcijas „SEB Choice Asia Ex. Japan Fund“ ir fondo, investuojančio pagal absoliučios grąžos strategiją „SEB Asset Selection Defensive“.

„Nuolat ieškome naujų investavimo galimybių savo klientams ir plečiame siūlomų fondų sąrašą. Šį kartą pristatome du skirtingus fondus, kurių vienas suteikia daugiau erdvės investuoti į Azijos akcijų rinką, kuri, nepaisant užsitęsusios infliacijos rizikos, ypač patraukli dėl sumažėjusių regiono akcijų kainų ir bendro ekonomikos atsparumo. Tuo tarpu kitas naujai pristatomas fondas turėtų sudominti klientus, siekiančius padidinti savo investicijų portfelio diversifikaciją bei sumažinti investicijų riziką“, – sakė „SEB investicijų valdymo“ generalinis direktorius Gediminas Milieška.

Fondas „SEB Choice Asia Ex. Japan Fund“ – tai plačiai diversifikuotas regioninis akcijų fondas, investuojantis į įvairaus dydžio Azijos bendrovių akcijas. Jo vidutinis pelningumas eurais per praėjusius 3 metus buvo 11,4 proc., o per 5 metus, apimant ir praėjusios krizės laikotarpį, buvo 6,7 procento. Šis fondas veikia nuo 1986 metų ir jį valdo patyrusi „Schroder Investment Management“ valdytojų komanda Honkonge, Singapūre ir Seule.

Fondas „SEB Asset Selection Defensive“ investuoja į akcijas, obligacijas, valiutas ir žaliavas remiantis absoliučios grąžos strategija. Šis fondas yra mažos rizikos ir jo koreliacija su akcijų ir obligacijų rinkomis yra nedidelė, todėl fondas gali būti tinkama investicijų portfelio rizikos mažinimo priemonė, ypač padidėjus svyravimams akcijų rinkose. Per praėjusius 12 mėnesių fondas eurais uždirbo 2 proc. grąžą. Fondas veiklą pradėjo 2009 metais ir jį valdo ekspertų komanda Švedijoje.

Abiejų SEB banko pristatomų fondų vienetai bus platinami eurais, mažiausia įmoka – 25 eurai. Standartinis platinimo mokestis – 2 procentai.

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Mokėjimo korteles pakeis balti žiedai

Netrukus Europoje žmonės pradės mūvėti baltus žiedus. skaityti »

El. komercija Europos šalyse per metus išaugs 14 proc.

„European Ecommerce Report 2017“ duomenimis, šių metų pabaigoje el. komercijos sektorius bus vertinamas 602 mlrd. eurų. skaityti »

Biometrinis žiedas atstos raktus ir banko kortelę

Naudojantis vienu žiedu bus galima atidaryti duris, prisijungti prie kompiuterio, užvesti automobilį ir atlikti mokėjimus. Tokį išmanųjį žiedą „Token“ sukūrė įmonė „Tokenize“. skaityti »

Finansinėmis paslaugomis besinaudojančių klientų tapatybę finansų įstaigos galės nustatyti paprasčiau

Finansų įstaigoms ir vartotojams suteikiamos platesnės galimybės naudotis elektroninėmis finansinėmis paslaugomis, supaprastinant kai kuriuos kliento tapatybės nustatymo reikalavimus ir išplečiant nuotolinio tapatybės nustatymo būdus. skaityti »

Bankomatai švenčia 50-ąjį gimtadienį

1967 m. liepos 27 d. pasaulyje pradėjo veikti pirmasis bankomatas. Jį „Barclays“ bankas įrengė Londone. skaityti »

Išleista 0 eurų kupiūra

Europos Centrinis bankas suteikė teisę Vokietijai išleisti 0 eurų kupiūrą. skaityti »

Pusė lietuvių norėtų išbandyti bekontakčius mokėjimus

Apie galimybę atsiskaityti neįvedant PIN kodo Lietuvoje jau yra girdėję 77 proc. gyventojų, 43 proc. respondentų šią galimybę vertina teigiamai. skaityti »

Žvilgsnis į artimą ateitį: apsiperkant tereikės turėti mobilųjį telefoną?

Į finansų rinką įžengusios finansinės technologijos sukėlė kai kuriuos griaunamuosius tradicinės bankininkystės reiškinius. skaityti »

Mokėjimo kortelių naudojimas pasaulyje auga

2016 m. užregistruota 257,17 mlrd. dolerių atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis. Tai 13,3 proc. daugiau, nei pernai. skaityti »

Finansų sistema stabili, tačiau horizonte matyti iššūkių, rinkos dalyviai turi jiems pasirengti

Šalies bankų sektorius veikia pelningai ir yra atsparus galimiems šokams. skaityti »