SEB banką žurnalas „Global Finance“ išrinko geriausiu valiutos prekybos banku Lietuvoje

Publikuota: 2016 m. gruodžio 16 d. penktadienis

Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ SEB banką išrinko geriausiu valiutos prekybos banku Lietuvoje. Tokį pat įvertinimą pelnė ir SEB grupės bankai Latvijoje, Estijoje ir Švedijoje.

„Šiais metais buvo daug svarbių įvykių pasaulyje – „Brexit“, JAV prezidento rinkimai, kurie lėmė didesnį neapibrėžtumą finansų ir ypač valiutų rinkose. Kaip ir anksčiau, nuosekliai dirbome, kad savo klientams teiktume geriausias paslaugas, laiku atsižvelgtume į pasikeitusią padėtį ir padėtume klientams įvertinti valiutos kurso pokyčių riziką ir įtaką jų finansų srautams bei pasiūlytume tinkamas finansines priemones šiai rizikai valdyti“, – sako SEB banko prezidento pavaduotojas ir Verslo bankininkystės tarnybos direktorius Aivaras Čičelis.

Skirdami šį apdovanojimą, „Global Finance“ ekspertai atsižvelgė į SEB banko sandorių apyvartą, rinkos dalį, paslaugų kokybę, kainų politiką, klientų aptarnavimą ir inovacijų diegimo pažangą. Kandidatus vertinantys „Global Finance“ ekspertai – rinkos analitikai, technologijų ekspertai, aukščiausio lygmens vadovai.

Populiarus finansų ekspertams ir šia sritimi besidomintiems skirtas žurnalas „Global Finance“ leidžiamas nuo 1987 metų. Žurnalas turi apie 50 tūkst. prenumeratorių 163–ose pasaulio šalyse. Daugelis jų – įmonių ir institucijų vadovai,  finansų ekspertai.

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha