SEB ir DNB suteikė žemės ūkio įmonių grupei „Litagra“ 98,4 mln. litų sindikuotą paskolą

Publikuota: 2012 m. balandžio 11 d. trečiadienis

SEB bankas kartu su DNB banku žemės ūkio sektoriaus įmonių grupei „Litagra“ suteikė dvi sindikuotas paskolas, kurių bendra suma 98,4 mln. litų. Paskolų lėšos skirtos grupės, kuri vienija 27 įmones, apyvartinėms lėšoms finansuoti ir jau anksčiau turėtoms paskoloms refinansuoti.

„Žemės ūkio sektorius yra stabili, auganti ir itin svarbi Lietuvai ekonomikos grandis, todėl šiame sektoriuje veikiančios įmonės ar įmonių grupės gana aktyviai planuoja verslo plėtrą, naujas investicijas. Atsižvelgiant į tai, matome geras žemės ūkio sektoriaus finansavimo perspektyvas“, – sako Aivaras Čičelis, SEB banko prezidento pavaduotojas, Verslo bankininkystės tarnybos direktorius.

„Gavusi didesnį sindikuotą finansavimą galėsime mažiau laiko sugaišti paskolų administravimui ir visą dėmėsį sutelkti į verslo plėtros projektų įgyvendinimą. Realią naudą pajus ir „Litagros“ klientai, nes jiems pasiūlysime lankstesnių bei paprastesnių atsiskaitymo būdų, platesnį produktų asortimentą. Gaunama paskola yra garantija, kad su visais klientais, mums parduodančiais savo užaugintą produkciją, atsiskaitysime laiku ir palankiausiomis sąlygomis“ – teigia Gintaras Kateiva, „Litagra“ grupės valdybos pirmininkas.

Įmonių grupės „Litagra“ veikla apima augalininkystės ir gyvulininkystės produkcijos gamybą, grūdų perdirbimą ir paslaugas žemės ūkiui. Grupės įmonės prekiauja trąšomis, augalų apsaugos priemonėmis, sėklomis, pašarais ir kitomis žemės ūkio žaliavomis, taip pat superka grūdus, teikia jų džiovinimo, valymo, krovos ir saugojimo paslaugas. Grupės įmonės veikia Baltijos šalyse, savo produkciją taip pat platina Rusijoje bei Baltarusijoje.

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Mokėjimo korteles pakeis balti žiedai

Netrukus Europoje žmonės pradės mūvėti baltus žiedus. skaityti »

El. komercija Europos šalyse per metus išaugs 14 proc.

„European Ecommerce Report 2017“ duomenimis, šių metų pabaigoje el. komercijos sektorius bus vertinamas 602 mlrd. eurų. skaityti »

Biometrinis žiedas atstos raktus ir banko kortelę

Naudojantis vienu žiedu bus galima atidaryti duris, prisijungti prie kompiuterio, užvesti automobilį ir atlikti mokėjimus. Tokį išmanųjį žiedą „Token“ sukūrė įmonė „Tokenize“. skaityti »

Finansinėmis paslaugomis besinaudojančių klientų tapatybę finansų įstaigos galės nustatyti paprasčiau

Finansų įstaigoms ir vartotojams suteikiamos platesnės galimybės naudotis elektroninėmis finansinėmis paslaugomis, supaprastinant kai kuriuos kliento tapatybės nustatymo reikalavimus ir išplečiant nuotolinio tapatybės nustatymo būdus. skaityti »

Bankomatai švenčia 50-ąjį gimtadienį

1967 m. liepos 27 d. pasaulyje pradėjo veikti pirmasis bankomatas. Jį „Barclays“ bankas įrengė Londone. skaityti »

Išleista 0 eurų kupiūra

Europos Centrinis bankas suteikė teisę Vokietijai išleisti 0 eurų kupiūrą. skaityti »

Pusė lietuvių norėtų išbandyti bekontakčius mokėjimus

Apie galimybę atsiskaityti neįvedant PIN kodo Lietuvoje jau yra girdėję 77 proc. gyventojų, 43 proc. respondentų šią galimybę vertina teigiamai. skaityti »

Žvilgsnis į artimą ateitį: apsiperkant tereikės turėti mobilųjį telefoną?

Į finansų rinką įžengusios finansinės technologijos sukėlė kai kuriuos griaunamuosius tradicinės bankininkystės reiškinius. skaityti »

Mokėjimo kortelių naudojimas pasaulyje auga

2016 m. užregistruota 257,17 mlrd. dolerių atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis. Tai 13,3 proc. daugiau, nei pernai. skaityti »

Finansų sistema stabili, tačiau horizonte matyti iššūkių, rinkos dalyviai turi jiems pasirengti

Šalies bankų sektorius veikia pelningai ir yra atsparus galimiems šokams. skaityti »