Atnaujintos „Precision“ mobilios darbo stotys – dar daugiau spartos ir atminties

Publikuota: 2016 m. rugsėjo 15 d. ketvirtadienis

Kūrybinių profesijų atstovai išgyvena bene pačius geriausius laikus – naujausios technologijos šiandien atveria išskirtines galimybes ne tik asmeninių kompiuterių naudotojams, bet ir profesionalams. Vaizdo montavimo specialistai ir menininkai, architektai ir inžinieriai – visi jie šiandien gali peržengti iki šiol turėtų galimybių ribas dėl įvairių virtualios ir papildytos realybės sprendimų.

Praėjusį rudenį pristačiusi naują mobilių darbo stočių „Precision“ liniją, šiandien JAV technologijų milžinė „Dell Technologies“ inžinieriams, grafikos dizaineriams ir kitiems profesionalams savo asortimente siūlo dar kokybiškesnę darbo šiais įrenginiais patirtį.

„Precision“ mobilios darbo stotys pasižymi didesne sparta ir atmintimi bei leidžia duomenis apdoroti greičiau. Tai puikiai dera su plonesniu ir lengvesniu korpusu, vienu geriausių rinkoje dizainų bei puikios kokybės ekranu.

„Precision 15 (7510)“ ir „Precision 17 (7710)“ ­– ketvirtadaliu spartesnė atmintis

Atnaujinti „Precision 15 (7510)“ ir „Precision 17 (7710)“ modeliai, priklausantys „Precision 7000“ serijai, turi du naujus „Intel Xeon“ procesorius – „E3-1545 v5“ ir „E3-1575 v5“, kurie pasižymi iki 20 proc. didesne sparta, lyginant su ankstesnės kartos modeliais. Naujieji „Intel Xeon“ – šiuo metu patys galingiausi į „Dell Technologies“ mobilias darbo stotis diegiami procesoriai. Kiekvienas naujojo procesoriaus branduolys ir duomenų srautas turi prieigą prie 128 MB papildomos atminties, integruotos į patį procesorių. Naujieji lustai turi „Iris Pro“ grafikos technologiją, taip pat aparatines duomenų apsaugos ir administravimo priemones, leidžiančias sumažinti veiklos sąnaudas.

Be kita ko, atnaujinta „Precision 7000“ serija taip pat pasižymi spartesne atmintimi. Glaudžiai bendradarbiaudama su partneriais „Dell Technologies“ darbo stotis „Precision 7510“ ir „Precision 7710“ aprūpino DDR4 „SuperSpeed“ 2667 MHz spartos operatyviąja atmintimi, kurios maksimali talpa siekia 32 GB. Tai – net 23 proc. spartesnė atmintis, palyginti su ankstesnės kartos kompiuteriais.

Dėmesys saugumui ir išplėstos virtualios realybės galimybės

Atnaujintos ir „Precision 15 (5510)“ mobilios darbo stotys - įmontuotas galingesnis ­procesorius „Intel Core i5-6440HQ“. „Precision 15 (3510)“, „Precision 15 (7510)“ ir „Precision 17 (7710)“ modeliai palaiko ECC atminties klaidų korekcijos technologiją „Dell Reliable Memory Technology Pro“, leidžiančią dar labiau sustiprinti duomenų apsaugą. Šios inovacijos suteikia galimybę vartotojams atlikti kompiuterizuotus projektavimo ir kitus darbus greičiau, saugiau ir efektyviau. Naudojant daugelio gijų arba branduolių duomenų apdorojimo režimą, šios darbo stotys turi galimybę pasinaudoti papildoma atmintimi, todėl skaičiavimai atliekami žymiai greičiau.

Šį pavasarį „Dell Technologies“ taip pat pristatė naujas darbo stočių virtualios realybės konfigūracijas ir pirmąją darbo stotį „Precision Tower“, leidžiančią profesionalams kurti virtualios realybės turinį. Siekiant pagerinti šią vartotojų patirtį, „Precision Tower“ ir „Precision R7910 Blade“ darbo stotys buvo atnaujintos naujais „Intel Xeon E5-2600 Broadwell“ procesoriais su didesniu branduolių skaičiumi, kurie pasižymi dar didesniu efektyvumu atliekant tos pačios užduoties veiksmus vienu metu. Visa tai idealiai tinka 3D modeliavimui ir animacijos kūrimui, pavyzdžiui, „Precision“ darbo stotis naudojo filmo „Angry Birds“ kūrėjai.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

„Microsoft“ sukūrė nemokamą programėlę silpnaregiams

„Microsoft“ sukūrė nemokamą mobilią programėlę „Seeing AI“ silpnaregiams, kuri analizuoja vaizdo kameros informaciją ir pasakoja balsu, ką mato aplink. skaityti »

Skaitmeninė evoliucija: kokios šalys lyderiauja?

Flečerio mokykla ir „Mastercard“ atliko tyrimą ir paskelbė ataskaitą „Skaitmeninės evoliucijos indeksas 2017 metais“, kurioje vertinami šalių pasiekimai skaitmeninės ekonomikos srityje. skaityti »

18 proc. elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami

Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) užsakymu atlikto tyrimo duomenimis, 18 proc. visų laikomų elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami. skaityti »

Pristatytas įrankis, pakeisiantis šiandieninę skaitmeninę ekonomiką

Neseniai „Dell EMC“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad organizacijos, kurios IT transformacijai skiria daug dėmesio, į IT žiūri kaip į konkurencinį pranašumą septynis kartus dažniau. skaityti »

Vairuotojų dėmesiui: 4 išmanūs sprendimai saugiam eismui

Pasirodo, eismo saugumo sprendimai gimsta ne tik automobilių gamyklose, bet ir išmaniųjų telefonų gamintojų dirbtuvėse. skaityti »

Sukurtas trimatis infraraudonųjų spindulių veido skeneris

Bendrovė „Morpho“ išleido naują biometrijos terminalą „3D Face Reader“, skirtą identifikuoti darbuotojus, skenuojant jų veidus. skaityti »

Elektroninės komercijos naujienos: siuntas pristatantys dronai ir auganti Kinijos galia

Elektroniniai verslai smarkiai keičia ne tik mažmeninės prekybos, bet ir logistikos sektorių. Kas ir kaip mums pristatinės mūsų internetinius pirkinius ir kas mums parduos prekes? skaityti »

Augantis kompiuterinių žaidimų įrangos pardavimas skatina inovacijas

Viename seniausių ir didžiausių žaidimams skirtų renginių pasaulyje „Electronic Entertainment Expo“ (E3) pristatyta daugybė naujų kompiuterinių žaidimų ir jiems skirtos techninės įrangos. skaityti »

„Microsoft“ pristatė klaviatūrą su įtaisytu pirštų atspaudų skeneriu

Klaviatūra panaši į pirmtakę „Surface Keyboard“, tačiau turi atskirą mygtuką su jutikliu „Fingerprint ID“, kuris geba pažinti naudotoją. skaityti »

Saulėtekio slėnyje kuriamos aukštosios technologijos Silicio slėniui

Saulėtekio slėnyje Vilniuje įsikūręs Fizinių ir technologijos mokslų centras bendradarbiauja su Silicio slėnio kompanija „Lam Research Corporation“. skaityti »