„Cisco Systems Inc.“ paskelbė apie naują televizijos plėtros etapą

Publikuota: 2017 m. sausio 17 d. antradienis

„Cisco Systems Inc.“ atidarė laboratoriją „Infinite Video Platform Labs“ (IVPL), kurioje „Infinite Video“ sprendimo užsakovai iš įvairių šalių kartu spręs, kokią televiziją ateityje matys žiūrovai.

IVPL esmė – suteikti užsakovams lankstų IVP įrangos taikymą. IVP galima patiems testuoti, ji turi modulinę architektūrą, kuria naudojantis galima palaipsniui įvesti vaizdo turinio žiūrovams naujų funkcijų.

IVP užsakovai galės testuoti ir kurti naujas įrangos funkcijas prieš jai pasirodant rinkoje. Tai padės jiems pasiekti efektyvių ir greitų rezultatų.

Viena pirmųjų IVPL paslaugomis pradės naudotis Izraelio daugiakanalės palydovinės televizijos bendrovė YES. Bendradarbiaudami su IVP kūrėjais, YES specialistai sukūrė ir išbandė vartotojo sąsajos pritaikymą įvairaus amžiaus, įvairių poreikių auditorijai.

Nauja technologija integruota į televizijos individualių rekomendacijų mechanizmą. Panaudodama išplėstines programas, sistemas, mikroelektronines dalis ir papildomas funkcijas, „Cisco Systems Inc.“ kuria paprasto naudojimo automatizuotą tinklo platformą. Tikimasi, kad ji padės žiniasklaidos, paslaugų teikimo ir tinklo įmonėms sumažinti išlaidas, paspartinti išėjimą į rinką, apsaugoti savo tinklus ir palaikyti stabilią plėtrą.

 

Šaltinis: content-review.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »