Fotografavimo galimybes padidinti padės nauji E tipo tvirtinimo objektyvai

Publikuota: 2013 m. rugpjūčio 29 d. ketvirtadienis

Aukščiausios kokybės „Carl Zeiss“ ir „Sony G Lens™“ kintamojo židinio nuotolio objektyvai išplečia fotoaparatų su α E tipo tvirtinimu savininkų kūrybines galimybes.

E tipo tvirtinimo keičiamųjų objektyvų asortimentas padidintas trimis naujais modeliais, skirtais kokybę vertinantiems fotografams, reikalaujantiems aukštos vaizdo kokybės ir įkvėpiančių meninių galimybių.

Universalių standartinių „Carl Zeiss“ siūlomų kintamojo židinio nuotolio objektyvų asortimentas papildytas pirmuoju „Sony“ „G Lens“ objektyvu fotoaparatams su E tipo tvirtinimu ir vaizdo kameroms su keičiamaisiais objektyvais. Naujausi pasiūlymai apima ne tik naują juodą populiariojo E 50 mm F1.8 portretinio objektyvo apdailą, bet ir išplečia visą E tipo tvirtinimo objektyvų asortimentą iki 18 (įskaitant du konvertuojamuosius objektyvus).

Visi naujieji objektyvai idealiai tinka NEX-3, NEX-5, NEX-6 ir NEX-7 neveidrodiniams kompaktiškiems sisteminiams fotoaparatams bei naujoms α3000 ir „Handycam®“ NEX-VG900E ir NEX-VG30EH „Full HD“ vaizdo kameroms.

„Carl Zeiss“ „Vario-Tessar“ T* E 16–70 mm F4 ZA OSS (SEL1670Z)

Fotoaparatų su α E tipo tvirtinimo keičiamaisiais objektyvais savininkai gali naudotis legendinėmis „Carl Zeiss“ optinėmis galimybėmis, integruotomis dailiame, kompaktiškame ir lengvame nešiotis kintamojo židinio nuotolio objektyve. Praktiškas 4x priartinimo diapazonas (24–105 mm 35 mm viso kadro ekvivalente) paverčia SEL1670Z idealiu labai įvairiose kasdienėse fotografavimo situacijose – nuo kraštovaizdžių ir portretų iki paprastų momentinių nuotraukų.

Puikus kontrastas ir skiriamoji geba pasirinkus bet kokį priartinimą yra skiriamieji šio aukščiausios kokybės bet kur tinkamo objektyvo bruožai. Pažangi asferinio lęšio (AA lęšio) technologija sujungia vieną AA lęšio elementą ir tris įprastus asferinius elementus, todėl objektyvo dydis ir svoris sumažėja neaukojant vaizdo kokybės. Tik „Carl Zeiss“ gaminiuose siūloma garsioji optinių paviršių danga T* sumažina akinimą ir šešėlių atsiradimą, todėl galite atkurti natūralias spalvas ir pasiekti išskirtinio ryškumo bei grynumo.

Kitaip nei biudžetiniuose kintamojo židinio nuotolio objektyvuose, kuriuose vaizdas užtemdomas pasiekus priartinimo ribą, maksimali apertūra lieka pastovi F4 esant visiems židinio nuotoliams. Tai sumažina didelių ISO nustatymų poreikį priartinus, be to, leidžia naudoti didesnius užrakto greičius fotografuojant greitai judančius objektus. Be to, apskrita apertūra gali pasiekti nuostabiai tolygių ir natūralių foninio defokusavimo (boke) efektų.

„Sony“ vaizdo stabilizavimo sistema „Optical SteadyShot“ panaikina rankos virpėjimo padarinius, todėl išgaunamos ryškesnės nuotraukos – net ir esant mažam užrakto greičiui arba prastam apšvietimui.

Pavyzdiniam optiniam efektyvumui prilygsta aukščiausios kokybės konstrukcija, kokios ir tikitės iš „Carl Zeiss“, – elegantiška metalinė išorės apdaila užtikrina pavydėtiną išvaizdą ir išskirtinai patogų lietimą.

E PZ 18–105 mm F4 G OSS (SELP18105G)

„Sony“ pristato pirmąjį „G Lens“ objektyvą, specialiai sukurtą fotoaparatams su E tipo tvirtinimu ir vaizdo kameroms su keičiamaisiais objektyvais.

SELP18105G aprėpia didelį 5,8x priartinimo diapazoną – atitinkantį 27–157,5 mm (35 mm viso kadro ekvivalentas) – kuris idealiai tinka fotografavimui keliaujant ir kasdieniam fotografavimui.

Optinė SELP18105G konstrukcija atspindi jo „G Lens“ kilmę. Du ED stiklo elementai derinami su trimis asferiniais elementais, padedančiais išgauti didelę skiriamąją gebą ir kontrastą visame priartinimo diapazone. Iškraipymas ir sferinė / spalvinė aberacija sumažinami iki minimumo, todėl vaizdai bus gražūs ir puikaus kontrasto esant visiems židinio nuotoliams. Apskrita apertūra garantuoja sklandžius ir profesionalius boke efektus tiek fotografuojant, tiek kuriant „Full HD“ vaizdo įrašus.

Šis aukščiausios kokybės universalus objektyvas ypač tinka „Full HD“ vaizdo įrašams filmuoti. Rankinėms „Handycam“ kameroms sukurta technologija užtikrina ypač sklandų ir tylų automatinį fokusavimą ir galingą priartinimą, padėsiančius nesutrikdyti fotografuojamo objekto.

Ant objektyvo esanti patogi priartinimo svirtelė leidžia priartinti fiksuotu arba keičiamu greičiu, o paprastas valdymas pirštų galiukais padės išvengti nepageidaujamo fotoaparato judėjimo. Dar daugiau kūrybingumo suteikia atskiri fokusavimo ir priartinimo žiedai – priartindami galite reguliuoti židinį rankiniu būdu. Reguliuojant fokusavimą ir priartinimą bendras objektyvo ilgis nekinta, o tai užtikrina patogų ir nuoseklų naudojimą.

Kaip ir naujasis SEL1670Z, SELP18105G objektyvas išlaiko nuoseklią maksimalią F4 apertūrą, kad šviesumo pakaktų pasirinkus bet kokius priartinimo nustatymus. „Optical SteadyShot“ sistema panaikina fotoaparato virpėjimo padarinius, todėl fotografuojant rankomis nuotraukos bus ryškesnės net ir sudėtingomis mažo apšvietimo sąlygomis arba labai priartinus objektą.

E 50 mm F1.8 (SEL50F18)

Reaguojant į naudotojų poreikius, fiksuoto židinio nuotolio 50 mm F1.8 objektyvas su E tipo tvirtinimu dabar siūlomas su įspūdinga juoda apdaila, kuri tiks prie jūsų fotoaparato su E tipo tvirtinimo keičiamuoju objektyvu. Šis šviesus ir plačios apertūros fiksuoto židinio nuotolio objektyvas idealiai tiks be stovo fotografuojant ryškius portretus su patraukliu foniniu defokusavimu (boke efektu). „Optical SteadyShot“ sistema panaikina fotoaparato virpėjimo padarinius, todėl gaunami ryškūs ir nesusilieję vaizdai, kai tenka pasitenkinti aplinkos apšvietimu. Sklandus ir tylus automatinis fokusavimas vargu ar sutrikdys jūsų objektą – tiek fotografuojant, tiek filmuojant „Full HD“ vaizdo įrašus.

Naujieji SEL1670Z, SELP18105G ir SEL50F18 „Sony“ objektyvai su E tipo tvirtinimu Europoje bus siūlomi nuo 2013 m. spalio.

Produktų nuotraukos >>>

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »