Kompanija „Sony“ žada nuo šių metų spalio Europos rinkoje įdiegti pirmuosius „Google TV“ įrenginius.
Kompanija „Sony“ žada nuo šių metų spalio Europos rinkoje įdiegti pirmuosius „Google TV“ įrenginius, praneša laikraštis „Les Echos“. Anot „Sony“ rinkodaros direktoriaus Stefano Labruso, kompanija siūlo du televizijos priedėlius: su įmontuotu leistuvu Bly-ray, kainuojančiu 300 eurų, ir be jo – už 200 eurų.
Naujieji TV priedėliai „Sony“ iš pradžių pasirodys Prancūzijoje, paskui Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Ispanijoje. Primename, jog kol kas „Google TV“ matoma tik JAV.
„Google“ ateities televizija sumanyta kaip platforma, skirta pakeisti patį TV žiūrėjimo principą, sujungiant televizijos ir interneto turinius į vieną. Ieškoti konkrečių duomenų galima specialia „Google“ paieškos sistemos versija TV kanaluose, dirbančiuose su „Google TV“, interneto svetainėse, tokiose kaip „YouTube“, arba elektroniniais vartotojo įrenginiais.
Taip pat galima prijungti specializuotus priedėlius priimti filmus iš tokių tiekėjų, kaip „Netflix“, „Amazon“, arba jungtis prie tokių serverių, kaip „Twitter“. Pačiai interneto milžinei sava TV paltforma reikalinga apdirbamų paieškos užklausų skaičiui padidinti. Kartu išaugtų ir kontekstinės reklamos rodymas, atsirastų aibė naujos informacijos apie vartotojų pageidavimus.
Tiesa, pernai JAV pradėjus prekiauti pirmaisiais įrenginiais su „Google TV“ (televizorius „Sony“ su „Google TV“ ir „Logitech Revue“ priedėliu) situacija vis blogėjo. Paaiškėjo, kad vartotojai nepatenkinti sąsaja ir mažu kiekiu naujovių, palyginti su transliavimo ir kabelinėmis TV, be to, konkurentai iš „Aplle“ išleido gerokai pigesnį TV priedėlį, o žaidimo pultų gamintojai suteikė galimybę savo TV turinį paleisti iš interneto. Negana to, paslauga buvo užblokuota didžiųjų JAV transliavimo tinklų. Dabar „Google“ prisipažįsta dėl lėto naujųjų įrenginių pardavimo starto, dabartinį variantą vadina beta versija ir žada jį padaryti daug patogesnį.
2011 m. spalio pabaigoje „Google“ išleido oficialų „Google TV 2.0“ atnaujinimą, kurio pagrindas – operacinė sistema „Android 3.1 Honeycomb“. Ji labai išplėtė prieigą prie žiniasklaidos turinio ir padarė paprastesnę sąsają. Šių metų rudenį numatomas šios televizijos paleidimas Europoje ir naujas startas JAV.