Naujose „Sony“ muzikos sistemose – ir NASA technologijos

Publikuota: 2013 m. kovo 28 d. ketvirtadienis

Dvi naujos „Sony“ muzikos sistemos „CMT-BT80B“ ir „CMT-BT60B“ padarys įspūdį net ir reikliausiems klausytojams tiek savo išvaizda, tiek vidinėmis ypatybėmis. O jose panaudotos kosmoso agentūros NASA išplėtotos technologijos leis mėgautis neprilygstama garso kokybe.

Naujųjų „Sony“ sistemų išorė – tai neįkyraus dizaino itin plonas korpusas, gebantis puikiai atrodyti bet kokio kambario interjere. O šių muzikos sistemų viduje – technologijos, užtikrinančios itin kokybišką garso atkūrimą ir plačias suderinamumo galimybes.

Naujosios „Sony“ muzikos sistemos leis pamiršti apie sudėtingas įrenginių sąsajos procedūras, prisijungimo kodus ir panašius nepatogumus. Prie jų prilietus „Sony Xperia“ ar kitą telefoną su NFC lustu iš karto užmezgamas „Bluetooth“ ryšys, per kurį galima transliuoti mėgiamą muziką ir leisti jos klausytis kitiems.

Be to, tiek „CMT-BT80B“, tiek „CMT-BT60B“ palaiko aukštos kokybės AAZ ir „apt-X“ standarto duomenų perdavimą. Tai reiškia, kad transliuojant į šias sistemas muziką per „Bluetooth“ ryšį išsaugoma jos pirminė kokybė.

Į muzikos sistemą „CMT-BT80B“ integruotas „Wi-Fi“ ryšio lustas leidžia ją prijungti prie belaidžio namų interneto tinklo ir per jį klausytis savo mėgiamos muzikos kolekcijos iš kompiuterių ar medijų serverio. Minėtas modelis taip pat turi USB jungtį, prie kurios galima jungti planšetinį kompiuterį „iPad“, telefoną „iPhone“ ar grotuvą „iPod“ bei tuo pačiu metu šiuos prietaisus įkrauti.

Naujosiose sistemose įdiegti „Sony“ unikalūs „Magnetic Fluid“ garsiakalbiai, kuriuose naudojama pažangi įsimagnetinanti medžiaga – feroskystis (šią medžiagą sukūrė kosmoso agentūra NASA), padedantis išgauti turtingą, detalų, praktiškai visą dažnių amplitudę apimantį muzikos skambesį. Kartu su pajėgia „S-Master Amplifer“ garso stiprinimo technologija užtikrinamas aiškus ir gilus garsas iš bet kokio muzikos šaltinio.

„Sony“ muzikos sistemos „CMT-BT80B“ ir „CMT-BT60B“ Europos šalyse pasirodys nuo 2013 m. balandžio.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »