Net 25 proc. vartotojų savo asmeninį kompiuterį veikiausiai pakeistų į planšetinį

Publikuota: 2012 m. gruodžio 29 d. šeštadienis

Šaltinis: technologijos.lt 

Įprastų asmeninių kompiuterių pardavimai mažėja ir net rinkos gigantai tai pripažįsta, o planšetinių kompiuterių pardavimai auga, o šis augimas yra milžiniškas. Taigi iškyla klausimas: ar vartotojai, kurie dabar turi asmeninį kompiuterį, sutiktų jį pakeisti į planšetinį?

Kaip parodė atliktas tyrimas, 4 proc. respondentų sakė, jog jie tikrai nepirktų naujo asmeninio kompiuterio, 6 proc. sakė, jog to veikiausiai nedarytų, o 15 proc. pasakė galvojantys apie planšetinį kompiuterį, kaip pamainą. Taigi bendrai 25% vartotojų svarstytų atsisakyti asmeninio kompiuterio mainais į planšetinį.

Visgi net 75 proc. respondentų nurodė, jog kai ateis laikas, jie savo asmeninį kompiuterį tikrai pasikeis į naują. Priežastys, dėl kurių jie nekeistų įprasto kompiuterio į planšetinį, yra tai, jog dirbti asmeniniu kompiuteriu jiems yra patogiau dėl pelės ir klaviatūros kombinacijos, jis dažniausiai turi didesnį ekraną ir yra pastebimai spartesnis, nei planšetinis kompiuteris.

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

„Dell“ pristatė naujas sistemas efektyvesniam IT infrastruktūros valdymui

„Dell“ atnaujino programinę įrangą, skirtą modulinių sistemų „Dell PowerEdge FX2“ valdymui. skaityti »

Aptarti bibliotekų informacinių sistemų konsolidavimo klausimai

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos generalinis direktorius prof. Renaldas Gudauskas susitiko su Lietuvos akademinių bibliotekų informacinės infrastruktūros mokslui ir studijoms palaikymo konsorciumo valdybos pirmininke Lina Bloveščiūniene, valdybos nare Meilute Kretavičiene, Lietuvos akademinių bibliotekų direktorių asociacijos tarybos pirmininke Gintare Tautkevičiene. skaityti »

Kaip išnaudoti laiką spūstyje ar laukiant gydytojo?

„Laikas – pinigai“. Užuot be tikslo naršę internete, išbandykite mobiliąsias programėles, kurios ne tik padės užpildyti laukimo valandas, tačiau ir bus naudingos saviugdai. skaityti »

„Dell“ pristatė „Vostro“ kompiuterius smulkioms ir vidutinėms įmonėms

„Dell“ atnaujino nešiojamųjų kompiuterių liniją „Vostro“, specialiai pritaikytą smulkių ir vidutinių organizacijų poreikiams. skaityti »

Patogios programėlės studentiškam gyvenimui

Šiais laikais studentai gali atsisiųsti naudingų programėlių, padedančių ne tik neužstrigti kamštyje, bet ir surasti artimiausią kebabinę. skaityti »

Europos el. ryšių reguliuotojai aptarė informacinių ir ryšių technologijų klausimus

Vilniuje Europos elektroninių ryšių reguliuotojų vadovai diskutavo svarbiais informacinių ir ryšių technologijų klausimais. skaityti »

Sukurtas rašiklis, piešiantis elektros grandines

Tokijuje įsikūrusi bendrovė „AgIC“ sukūrė rašymo priemonę, kuri geba konstruoti elektros grandines. skaityti »

Išmaniosios TV auditoriją augina didelės raiškos kanalai

Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, Lietuvoje per šiuos metus IPTV abonentų padaugėjo 20,8 proc. skaityti »

„Panasonic“ kuria duomenų perdavimo lietimu technologiją

„Panasonic“ kuria technologiją, kuri leis keistis duomenimis tarp žmonių ir objektų lietimo būdu. skaityti »

„Google“ pristatė virtualiosios realybės šalmą

Pristatymo „Made by Google“ metu korporacijos atstovai pristatė virtualiosios realybė šalmą „Daydream View“, kuris susietas su išmaniuoju telefonu. skaityti »