Per Kalėdas aktyvinta 17,4 mln. „Android“ ir „iOS“ įrenginių

Publikuota: 2013 m. sausio 5 d. šeštadienis

Išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai pastaraisiais metais tampa vis populiaresne šventine dovana. Tai atskleidė ir tyrimas, kurio metu paaiškėjo, kad kalėdinis laikotarpis buvo ypač sėkmingas „Android“ ir „iOS“ kūrėjams.

Mobiliųjų prietaisų rinkos tyrimų agentūra „Flurry“ išsiaiškino, jog per šias Kalėdas aktyvinta 17,4 milijonai „Android“ ir „iOS“ įrenginių. Per Kalėdas taip pat pasiektas ir kitas rekordas – vartotojai per parą įvykdė net 328 mln. programėlių atsisiuntimus.

Žinoma, ne visi, kurie dovanų gavo planšetę ar išmanųjį telefoną, aktyvino juos per Kalėdas. Tyrimas taip pat atskleidė, jog laikotarpiu tarp Kalėdų ir Naujųjų metų buvo aktyvinta 50 mln. mobiliųjų įrenginių. Tokie rezultatai – didžiausi „Android“ ir „iOS“ platformoms per visą istoriją.

„Flurry“ taip pat pamėgino nuspėti, kokie bus ateinantys metai mobiliųjų prietaisų rinkai. Anot agentūros, 2013–aisiais 1 milijardas programėlių atsisiuntimų per savaitę taps norma, o paskutiniajame šių metų ketvirtyje bus pasiekta 2 mlrd. atsisiuntimų per savaitę riba.

Šaltinis: penki.lt, itouch.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuviai bandys kurti dirbtinį intelektą

Balandį į „AI Camp“ hakatoną Vilniuje susiburs inovatyviausių technologijų kūrėjai, duomenų analitikai, programuotojai, mokslininkai ir inžinieriai. skaityti »

Merginų susidomėjimas technologijomis susilpnėja paauglystės metu

Merginų trūkumas IT rinkoje – problema ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Kaip rodo technologijų bendrovės „Microsoft“ atliktas tyrimas, dauguma merginų susidomi technologijomis nuo 11,5 metų, o sulaukus 15 metų ši sritis joms ima darytis ne tokia įdomi. skaityti »

Kad piniginė neplonėtų: programėlės, padėsiančios sutaupyti

Išmaniosios programėlės gali pagelbėti atidžiau stebėti situaciją parduotuvėse bei savo piniginėje. skaityti »

Dešimtadalis Lietuvos gyventojų rizikuoja gaisru įkraudami telefoną

Nors šiuolaikinės technologijos užtikrina maksimalų ličio jonų baterijų saugumą, tačiau ilgai ar nesaugiai įkraunamos jos gali įkaisti, o maždaug kas dešimtas lietuvis linkęs savo mobilųjį telefoną laikyti ant minkštų baldų ar net lovos, kai prietaisas įjungiamas į elektros tinklą. skaityti »

Žaidimų entuziastų laukia neramus kovas

Užkietėjusiems žaidėjams šių metų kovas – metas, kai teks patuštinti savo kišenes, mat pirmąją pavasario savaitę numatomos net kelių žaidimų premjeros. skaityti »

„Samsung“ pristatė savo naująją planšetę „Galaxy Tab S3“

Barselonoje vykstančioje tarptautinėje mobiliųjų technologijų parodoje „Mobile World Congress”, bendrovė „Samsung” pristatė savo naująją planšetę „Samsung Galaxy Tab S3”. skaityti »

Lietuviai nori vis brangesnių kompiuterių, o planšetes išmaino į didesnius telefonus

2016 m. sumažėjo parduodamų kompiuterių, tačiau jų įsigijimui pirkėjai nusprendžia išleisti vis didesnes vidutines pinigų sumas. skaityti »

Kinijos fabrikas 90 proc. darbuotojų pakeitė robotais

Pakeitus darbuotojus robotais Kinijos bendrovės „Changying Precision Technology“ produktyvumas išaugo 250 proc., o broko atvejų sumažėjo 80 proc. skaityti »

„Apple“ investuoja į biometrijos technologijas

„Apple“ paskelbė įsigijusi Izraelio pradedančiąją įmonę „RealFace“, kurios specializacija – veidų atpažinimo technologijų kūrimas. skaityti »

Žiemos olimpinėse žaidynėse dirbs robotai vertėjai

Kitose žiemos olimpinėse žaidynėse, kurių pradžia numatyta 2018 m. vasario 25 d., pirmą kartą dirbs robotai vertėjai. skaityti »