‪„Sharp“ pristatė stereosistemą „DK-KP82PH HiFi“

Publikuota: 2013 m. birželio 27 d. ketvirtadienis

„‪Sharp“ garso prietaisų asortimentas neseniai pasipildė nauju modeliu. „DK-KP82PH“ yra „HiFi“ stereosistema, užtikrinanti nepriekaištingos kokybės garsą, kuris tokio dydžio prietaisui (vos 475 x 191 x 83 mm) yra tiesiog stulbinamas.

Naujoji „‪Sharp“ garso sistema tikrai patiks vartotojams, kuriems svarbus dizainas, ir naujausių „Apple“ prietaisų savininkams, kadangi stereosistema suderinama su antros, trečios ir ketvirtos kartos „iPad“, „iPhone5“ ir „iPod“ įrenginiais. Galite klausytis muzikos iš CD disko arba iš USB duomenų saugyklos MP3 ar WMA formatu. Taip pat į konstrukciją įeina įkrovimo stovas „iPhone“ ir „iPod“ įrenginiui. „iPad“ galima prijungti prie sistemos per USB jungtį.

Integruotas FM / AM imtuvas su RDS įsimins iki 40 radijo stočių, o su ASPM funkcija galėsite lengvai rasti ir įrašyti visus norimus dažnius, kuriais transliuoja radijo stotys jūsų regione. Skaitmeninis stiprintuvas (RMS, 2 kolonėlės po 25 W) užtikrina dinamišką garsą, o „X-Bass“ funkcija puikiai subalansuoja aukštus ir žemus tonus, kad girdėtumėte išties aukštos kokybės garsą.

Dėl funkcijų įvairovės ir kompaktiškų matmenų naująją „Sharp“ sistemą galite pastatyti bet kurioje namų vietoje: svetainėje, virtuvėje ar net terasoje. Be to, „DK-KP82PH“ galima tvirtinti ir prie sienos.

Tausojantiems aplinką tikrai patiks itin mažos prietaiso elektros sąnaudos – vos 0,4 vato parengties režimu – ir automatinis maitinimo išjungimas, jei nėra jokio garso įvesties signalo. Su kiekvienu prietaisu pateikiamas nuotolinio valdymo pultelis.

Dabar „‪Sharp DK-KP82PH HiFi“ garso sistemą galima įsigyti ir Lietuvoje. Kaina – apie 600 litų.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Microsoft“ siekia „Nokia HERE“ dalies

Kaip praneša agentūra „Bloomberg“, kompanija „Microsoft“ norėtų įsigyti nedidelę dalį naujos žemėlapių paslaugos „Nokia HERE“ akcijų. skaityti »

Pasaulinės informacinės visuomenės dienos proga susibūrė technologijų pasaulio lyderiai

Gegužės 17 d. buvo minima Pasaulinė informacinės visuomenės diena. Šiemet tuo pačiu paminėtas ir Tarptautinės telegrafo sąjungos sukūrimo 150 metų jubiliejus. skaityti »

Japonai už prekes jau atsiskaito akimis

Japonijos telekomunikacijų bendrovė „NTT Docomo“ sukūrė naują mobilųjį įrenginį „Arrows NX F–04G“, kuris savo šeimininką atpažįsta iš akies rainelės. skaityti »

Patvirtintos elektroninių sąskaitų paslaugą aprašančios taisyklės

Pasibaigus Lietuvos bankų asociacijos inicijuotam viešų konsultacijų laikotarpiui, Elektroninių sąskaitų pateikimo mokėtojams taisyklių Priežiūros komitetas, įvertinęs gautus pasiūlymus bei komentarus, patvirtino Elektroninių sąskaitų - faktūrų (toliau - e. sąskaita) pateikimo mokėtojams taisykles ir standartus. skaityti »

„Cisco Systems Inc.“ grynasis pelnas išaugo

„Cisco Systems Inc.“ 2015 m. III finansinio ketvirčio grynasis pelnas išaugo 11,7 proc., palyginti su tuo pačiu praėjusių metų periodu. skaityti »

„Microsoft“ investuoja į povandeninių ryšio kabelių tiesimą

Bendrovė „Microsoft“ paskelbė sudariusi partnerystės susitarimą dėl naujo povandeninio kabelio tiesimo per Ramųjį vandenyną, kuris sujungtų Kinijos, Pietų Korėjos, Taivano ir Japonijos miestus su vakarine JAV pakrante. skaityti »

„Facebook“ pasirašė sutartį su žiniasklaidos bendrovėmis

Socialinio tinklo kompanija „Facebook“ pasirašė sutartį su devyniomis žiniasklaidos bendrovėmis. Sutartyje pažymima, kad „Facebook“ gali skelbti dalį informacijos turinio tiesiogiai socialiniame tinkle, o ne dalintis leidėjų svetainėse jau paskelbtomis žinutėmis. skaityti »

BMW keliauja į išmanųjį laikrodį „Apple Watch“

Vokietijos automobilių koncernas BMW pristatė naują „BMW ConnectedDrive“ technologijų sprendimą – programėlę „BMW i Remote“. skaityti »

Pajamos už išmaniųjų namų sistemas sparčiai auga

„ABI Research“ duomenimis, pajamos iš intelektinių namų sistemų nuo 2015-ųjų iki 2020-ųjų visame pasaulyje turėtų išaugti 21 proc. ir siekti 34 mlrd. dolerių. skaityti »

IPTV europiečiai naudojasi daugiau nei palydovine televizija

Mokamos TV paslaugos Vakarų Europoje vis labiau populiarėja. Numatoma, kad 2020 metais jos išaugs nuo 56,7 proc. iki 60,4 proc. skaityti »