„Sony“ fotoaparatas „α58“ padės nepraleisti nė vienos svarbios akimirkos

Publikuota: 2013 m. vasario 22 d. penktadienis

Spontaniškiausioms gyvenimo akimirkoms skirtas naujasis „Sony“ veidrodinis SLT tipo fotoaparatas „α58“ padės užfiksuoti kiekvieną svarbų momentą. Perregimo veidrodžio technologija, spartus ir tikslus autofokusavimas bei fotografavimas užtikrins, kad nuo šiol niekada nepraleisite tų taip retai pasitaikančių fotografijos momentų. Net ir tiems, kurie iki šiol niekada nenaudojo fotoaparato su keičiamu objektyvu, „Sony α58“ leis gauti kokybiškesnes nuotraukas ir turėti po ranka profesionaliems fotoaparatams būdingas ypatybes.

Fotoaparato „α58“ širdis – visiškai naujas vaizdo jutiklis „Exmor APS HD CMOS“, išsiskiriantis itin aukšta 20,1 mln. taškų siekiančia raiška. Jį papildantis vaizdų apdorojimo procesorius „BIONZ“ užtikrina išskirtinai detalias ir švarias nuotraukas bei nepriekaištingus „Full HD“ raiškos vaizdus, taip pat platų jautrumo šviesai reikšmės diapazoną nuo ISO 100 iki 16000.

Siekiant išplėsti naujojo „α58“ galimybes šiuo metu galima pasirinkti net iš 35 skirtingų „A-mount“ tipo objektyvų (tarp kurių – ir du telekonverteriai), kurie leidžia gauti geriausius rezultatus bet kokiose sąlygose ir situacijose. Fotografuojant su užrakto užlaikymo nustatymu ar dideliu priartinimu nereikia baimintis dėl neryškių, išsiliejusio vaizdo nuotraukų, nes tokiais atvejais pastebimas rankų virpėjimo pasekmes pašalina naujoji „SteadyShot INSIDE“ funkcija.

Skirtingai nei įprasti veidrodiniai fotoaparatai, naujasis „α58“ naudoja „Sony“ perregimo veidrodžio technologiją „Translucent Mirror“, kuri pro objektyvą patenkančią šviesą kreipia ir į vaizdą fiksuojantį jutiklį, ir į atskirą autofokusavimo jutiklį. Tai leidžia išlaikyti nuolatinį fokusą, fotoaparato ekranėlyje ar vaizdo ieškiklyje matyti per objektyvą patenkantį vaizdą, be jokio uždelsimo užfiksuoti bet kokią sceną ar pasinaudoti didelės spartos fotografavimo galimybe.

Be to, fotoaparate naudojamas naujas vaizdo ieškiklis „OLED Tru-Finder“ fotografavimo nustatymų – šviesumo, baltos spalvos balanso ar apertūros – rezultatą parodo realiuoju laiku ir taip suteikia dar daugiau galimybių padaryti idealią nuotrauką pirmu bandymu.

Dėl anksčiau išvardytų veiksenos ypatybių „α58“ yra idealus veiksmo scenų fotoaparatas, kurio galima lengvai ir tiksliai fiksuoti sporto renginius, laukinę gamtą ar spontaniškas akimirkas iš šeimos gyvenimo ar susitikimo su draugais. „Telezoom Continuous Advance Priority AE“ režimas padeda priartinti svarbų momentą ir jį užfiksuoti 8 kadrų per sekundę sparta. Lanksti 15 taškų autofokusavimo sistema nuo šiol turi „Lock-on Autofocus“ funkciją, kuri sparčiau reaguoja į ir padeda tiksliau sekti greitai judančius objektus.

Ankstesniuose „Sony“ fotoaparatuose naudota „Auto Portrait Framing“ funkcija modelyje „α58“ evoliucionavo į lankstesnę „Auto Object Framing“ funkciją, padedančią gauti geresnės kompozicijos ir profesionaliau atrodančius rezultatus. Nuo šiol fotoaparatas „α58“ nuo šiol pats geba išanalizuoti įamžinamą sceną joje aptikdama žmones, nuotolį iki kitų daiktų ar judančių objektų trajektoriją. Pagal tai fotoaparatas automatiškai apkerpa nuotrauką parinkdamas idealų atstumą iki jos kraštų, o „Pixel Super Resolution Technology“ užtikrina, kad apkirptos nuotraukos išsaugo pirminę raišką.

Pasukus fotoaparato „α58“ valdymo ratuką galima pasiekti specialių „Picture Effect“ sąrašą ir iš karto nuotraukoms ar nufilmuotiems vaizdams pritaikyti vieną iš 15 vaizdo patobulinimų, tarp kurių yra tokie efektai kaip „Toy Camera“, „Mono“ ar „Partial Colour“.

Naujasis „α58“ yra pirmasis „Sony“ fotoaparatas su keičiamais „A-mount“ tipo objektyvais, palaikantis naują „TRILUMINOS Colour“ technologiją, kurios pranašumais galima naudotis peržiūrint nuotraukas ir vaizdus per bet kurį „BRAVIA“ televizorių, palaikantį „TRILUMINOS Display“ režimą.

„Sony“ naujasis fotoaparatas „α58“ Europos šalių rinkose turėtų pasirodyti nuo 2013 m. balandžio.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »