Su EOS-1D X „Canon“ atveria naujas galimybes profesionalams

Publikuota: 2011 m. spalio 18 d. antradienis

„Canon“ pristato naujos kartos profesionalams skirtą skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą EOS-1D X. Šis fotoaparatas siūlo unikalų spartos, raiškos ir vaizdo kokybės derinį ir atitinka profesionalaus fotografo poreikius. EOS-1D X pradeda profesionalams skirtų EOS fotoaparatų 10-ąją kartą.

Nauji standartai

18,1 megapikselio pilno kadro vaizdo jutiklis siūlo išskirtinį fotografavimo lankstumą ir užtikrina nuotraukų kokybę. Atnaujinta architektūra leidžia fotografuoti 100–51 200 ISO vienetų jautrumu (galima išplėsti net iki 204 800), o du DIGIC 5+ procesoriai užtikrina aukštos kokybės vaizdus net ir fotografuojant prasto apšvietimo sąlygomis.  

Naujoji 61 taško plačios aprėpties automatinio fokusavimo (AF) sistema leidžia fotografuoti tiksliau ir sparčiau, o 41 kryžminio tipo automatinio fokusavimo taškas (įskaitant 5 dvigubus kryžminius taškus) garantuoja tikslumą kiekviename kadre. Su AF sistema susietas 100 000 pikselių RGB matavimo jutiklis užfiksuoja veidus bei atpažįsta spalvas, taip užtikrina geriausią nuotraukų kokybę fotografuojant sudėtingomis sąlygomis. 

Išskirtinė galia

EOS-1D X veikia naujos kartos apdorojimo technologijos pagrindu ir yra pirmasis fotoaparatas su dviem DIGIC 5+ procesoriais. Veikdami kartu su jutikliu du procesoriai leidžia nepertraukiamai fotografuoti pilna raiška iki 12 k./sek. sparta, paverčia 14 bitų analoginį signalą skaitmeniniu ir užtikrina pilną fotoaparato funkcionalumą. Dėl to šis fotoaparatas yra sparčiausias iš dabar esamų skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų. Pasirinkus ypač didelės spartos režimą galima fotografuoti iki 14 k./sek. sparta.

Veidrodinis fotoaparatas mėgstantiems filmuoti

Pilno kadro matricos jutiklis leidžia filmuoti aukšta Full HD (1920 x 1080 p) raiška, o plati rankinių nustatymų pasiūla suteikia galimybę kontroliuoti išlaikymą, židinio nuotolį ir kadrų dažnį. Skystųjų kristalų ekrane rodomas ir reguliuojamas garso lygis. Du DIGIC 5+ procesoriai sumažina vaizdo defektus, o funkcija „EOS Movie“ leidžia lengviau importuoti vaizdo įrašus – užfiksavus vieną 4 GB dokumentą, automatiškai sukuriamas naujas dokumentus.

Funkcionalus ir ilgaamžis

EOS-1D X paprasta valdyti. Vaizdo ieškikliu lengva kadruoti bet kokį vaizdą, o išmanioji vaizdo ieškiklio funkcija prireikus parodo ir tinklelį. Fotoaparatas turi didelį, 8,11 cm (3,2 colio) bei  1040 tūkst. taškų raiškos „Clear View II“ skystųjų kristalų ekraną,  kuriame dėl antirefleksinės struktūros nuotraukas patogu peržiūrėti ir ryškioje šviesoje.

Iš aukštos kokybės magnio lydinio sukurtas EOS-1D X korpusas yra patvarus ir atsparus smūgiams bei  įbrėžimams. Panaudota „Canon“ objektyvų valymo technologija nuo jutiklių efektyviai nukrato dulkes ir nešvarumus. Užsandarinti EOS-1D X valdikliai ir dangtelių siūlės nepraleidžia dulkių ir vandens, puikiai tinka fotografuoti prastu oru.

EOS sistema: neribojamas kūrybingumas

Su EOS-1D X pristatomas ir naujasis WFT-E6 – kompaktiškas belaidis siųstuvas, kuris užtikrina saugų nuotraukų ir video įrašų perkėlimą į FTP serverį. EOS-1D X suderintas su naujuoju GPS imtuvu GP-E1, kuris leidžia vartotojams į EXIF duomenis įtraukti vietovės, kurioje yra fotografuojama, informaciją ir tokiu būdu nustatyti fotografavimo kelionės eigą.

Žiūrėti pristatymą >>>

 

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »