Trys naujos „iPad“ taikomosios programos, skirtos dirbti su „Photoshop“

Publikuota: 2011 m. balandžio 12 d. antradienis

Pamirškite Flash‘ą – naujausi „Adobe“ kūriniai yra daug įdomesni nei koks nors Jūsų naršyklės atnaujinimas, leidžiantis žvalgytis po restoranų valgiaraščius internete. Taigi, trys kompanijos „Adobe“ taikomosios programos – „Eazel“, „Nav“ ir „Lava“ – naudojamos kartu su „Photoshop CS5“, suteiks galimybę, pasitelkus į pagalbą jutiklinį ekraną, valdyti „Photoshop“ funkcijas kompiuteryje.

Naudodami taikomąją programą „Eazel“, savo „iPad“ ekrane galėsite piešti pirštu, o rezultatus iš karto matyti „Photoshop“ lange savo kompiuteryje. Vos tik paliesite jutiklinį ekraną penkiais rankos pirštais, kiekvienu iš jų galėsite be vargo pasirinkti piešimo įrankį, potepio dydį, ryškumą ir kitus parametrus. Judindami nykštį į kairę arba į dešinę, darbą ištrinsite (angl. undo) arba grąžinsite į pirminę būseną (angl. redo). Verta atkreipti dėmesį, jog visa tai galėtų būti pritaikyta ir daugelyje kitų taikomųjų programų, skirtų ne vien piešti.

Kita taikomoji programa – „Nav“. Naudodamiesi ja, galite visą „Photoshop“ įrankių paletę matyti savo „iPad“ jutikliniame ekrane. Paspaudę reikiamo įrankio ikonėlę, be vargo pasirinksite norimą darbo su „Photoshop“ įrankį. Iš viso čia yra 16 langelių, kuriuose savo nuožiūra galite išdėlioti dažniausiai naudojamus įrankius. Be to, taikomoji programa „Nav“ įgalins Jus atidaryti, kopijuoti, keisti vietomis „Photoshop“ darbalaukius „iPad“ ekrane. Ši funkcija yra paprasta, tačiau bene pati patogiausia.

Taikomoji programa „Lava“ – tai tarsi spalvų paletė jutikliniame ekrane, kur pirštais galite sumaišyti spalvas ir sukurti norimą unikalią spalvą. Bet kas, kas kada nors yra maišęs aliejinius ar akrilinius dažus paletėje (arba ant kokios senos medžio lentos ar plastiko gabalo), supras, jog šis darbas reikalauja daugiau jausmo ir intuicijos, nei tai gali suteikti elementarus kryžiuko vedžiojimas po spalvų paletę monitoriaus ekrane. „Lava“ padeda maišyti spalvas tiesiogiai prie jų prisilietus, o rezultatus perkelti tiesiai į „Photoshop“.

Visos šios taikomosios programos sukurtos pagal „Adobe“ Touch SDK (Software Development Kit) programą, kuria bet kas gali kurti „iPad“ taikomąsias programas, skirtas dirbti su „Photoshop“. Ir nors kol kas minėti produktai dar nėra prieinami, tai puikus pavyzdys, ką gali „Adobe“, kai ji nekariauja su „Apple“ dėl „Flash“. Be to, šios taikomosios programos atskleidžia jutiklinio ekrano galimybes ir leidžia ištrūkti iš griežtų kompiuterio monitoriaus rėmų.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Skaitymas iš virpesių: inžinieriai rado būdą rekonstruoti garsą iš daikto virpėjimo

Masačiusetso technologijų universiteto (MIT) ir bendrovių „Microsoft“ bei „Adobe“ programuotojai sukūrė išties žadą atimantį algoritmą – jis jūsų išsakytus žodžius atkurs pagal, pavyzdžiui, greta jūsų ant stalo gulinčio bulvių traškučių pakelio virpesius. skaityti »

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »