„Yahoo!“ bus padalyta į tris padalinius

Publikuota: 2012 m. balandžio 11 d. trečiadienis

Interneto kompanija „Yahoo!“ bus padalyta į tris padalinius. Apie tai praneša agentūra „Reuters“, cituodama įmonės vadovo Scotto Tompsono žodžius.

Pirmasis „vartotojiškas“ kompanijos padalinys visas jėgas nukreips į socialinius tinklus, paieškos sistemas, pašto paslaugas, el. komercija ir kt. Šio skyriaus vadovu bus Rossas Levinsohnas. Antroji įmonės pakraipa pavadinta regionine ir versis reklama. Na o technologinis kompanijos padalinys bus atsakingas už visos infrastruktūros palaikymą.

Pranešimų apie interneto gigantės „Yahoo!“ reorganizaciją pasirodė praėjus porai dienų po paskelbimo apie poros tūkstančių darbuotojų atleidimą. Kompanija paaiškino, kad visi šie žingsniai daromi siekiant didesnio bendrovės pelningumo.

Scottas Tompsonas, anksčiau vadovavęs mokėjimo sistemai „PayPal“, generaliniu „Yahoo!“ direktoriumi tapo 2012 metais. Viceprezidento pareigas bendrovėje eina Rossas Levinsohnas. Jis taip pat atsakingas už kompanijos darbą Šiaurės ir Pietų Amerikose.

 

Šaltinis: lenta.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »