„Bing“ paskelbė, kas šiemet buvo ieškomiausi internete

Publikuota: 2015 m. gruodžio 7 d. pirmadienis

Tradicinė „Bing“ metinė paieškos tendencijų ataskaita atskleidžia, jog 2015 m. buvo kupini įtaką dariusių žmonių, įvykių ir momentų. Nuo įkvėpimo ir vilties, iki bendros tragedijos ir skausmo momentų. Nuo žmonių, kurie užėmė vietą mūsų širdyse iki tokių, kurie privertė mus apgalvoti mūsų požiūrį į pasaulį.

Caitlyn Jenner aplenkė Kim Kardashian

Kaip ir praėjusiais metais, „Bing“ išleido informaciją apie daugiausia paieškų sulaukusias įžymybes bei sportininkus. Praėjusiais metais išlaikiusi savo pozicijas Kim Kardashian, šiais metais vietą užleido savo kitai šeimos narei, sulaukusiai daugiausia paieškos užklausų „Bing“ sistemoje. Transseksuali, buvusi olimpinė dešimtkovės čempionė Caitlyn (prieš tai Bruce) Jenner pakilo į aukštumas po visiems įsimintino interviu „20/20“ žurnale, nuotraukos ant viršelio bei jaudinančios kalbos atsiimant Arthur Ashe apdovanojimą už drąsą.

Moterys sportininkės dėmesiu užgožė vyrus

Daugiausia paieškų tarp sportininkų sulaukė moterys, kurių paieškų skaičius išaugo du kartus, palyginti su 2014 m. Kovotoja Ronda Rousey užėmė antrąją vietą po neeilinių metų ir aukšto lygio kovos prieš Holly Holm. Serena Williams taip pat pateko į sąrašą, kaip daugiausia paieškų sulaukusi tenisininkė pasaulyje. Po šeštojo Vimbldono titulo ir triumfo Prancūzijos bei Australijos atviruosiuose teniso čempionatuose, Williams pavardės šiemet buvo ieškota dažniau nei penkių geriausių vyrų tenisininkų kartu sudėjus.    

Akimirkos, kurios suformavo šiuos metus

„Bing“ taip pat apžvelgia įvairias akimirkas ir momentus, kurie paveikė mus ir pastūmėjo diskutuoti ir veikti. Nuo Pasaulio futbolo čempionato iki C. Jenner kultinio „Vanity Fair“ viršelio ar tragedijos, subūrusios pasaulį parodyti paramą Paryžiui, šie įsimintini žmonės ir įvykiai paveikė mus ir toli gražu neapsiribojo tik antrašte naujienose. Kai kurie, norėdami pajusti nuotykių pojūtį, gausiai stebėjo Plutono misijos nuotraukas, o tai padidino nykštukinės planetos paieškų skaičių net 160%. Kiti grožėjosi ir domėjosi vandens atradimu Marse, šios planetos paieška suaktyvėjo net penkis kartus.

Visas šių metų paieškos tendencijas galima rasti ČIA.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »