„Facebook“ nebepardavinės fizinių dovanų

Publikuota: 2013 m. rugpjūčio 27 d. antradienis

Socialinis tinklas „Facebook“ nebepardavinės fizinių dovanų, o koncentruosis į skaitmenines prekes ir dovanų korteles, praneša „All Things Digital“, cituodamas „Facebook“ dovanų programos vadovą Lee Lindeną.

L. Lindenas pabrėžė, kad iš visų dovanų, kurias perka socialinio tinklo naudotojai, daiktų nuperkama mažiau nei 20 proc. Jo žodžiais tariant, kompanija visada koncentruoja dėmesį į tai, kas įdomu daugumai jos naudotojų. Todėl „Facebook“ atsisakys fizinių dovanų ir susitelks į skaitmenines prekes.

Materialių dovanų pardavimo paslauga „Facebook“ galiojo trumpiau nei metus: ji pasirodė 2012 spalio pabaigoje. Dovaną gavęs naudotojas galėjo išsirinkti prekės spalvą ar skonį, o paskui nurodyti pristatymo adresą. Paslauga buvo teikiama tik JAV.

Kaip teigia „All Things Digital“, „Facebook“ partnerių pelnas iš materialių dovanų buvo nežymus. Leidinys iš dalies tokių dovanų atsisakymą sieja su daiktų pristatymo procesu.

„Facebook“ – didžiausias pasaulyje socialinis tinklas, turintys per milijardą naudotojų. Antrąjį šių metų ketvirtį kompanija uždirbo 1,81 mlrd. dolerių.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Aktyviausi komentatoriai interneto erdvėje – jaunuoliai

Lietuvos 15-19 metų jaunuoliai šiuo metu ne tik aktyviausiai lanko interneto portalus, socialinius tinklus ir tinklaraščius, bet ir dažniausiai ten reiškia savo nuomonę. skaityti »

„Google“ pateiks naudotojams asmeninę statistiką

Kovo 28 dieną korporacija „Google“ pristatė naudotojams asmeninės statistikos paslaugą. skaityti »

Gegužės–birželio mėn. planuojama atlikti įstaigų interneto svetainių atitikimo bendriesiems reikalavimams tyrimą

Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos kartą per metus atlieka valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainių būklės analizę. skaityti »

Internete – Nelsono Mandelos archyvas

Buvusio PAR prezidento bei 1993 m. Nobelio taikos premijos laureato Nelsono Mandelos archyvas skaitmenizuotas ir publikuotas specialiame interneto puslapyje. skaityti »

Nuo šiol „Facebook“ galima pažymėti savo priešus

Nauja „Facebook“ programėlė „EnemyGraph“ leidžia pažymėti bet kuriuos šio socialinio tinklo puslapius kaip priešus bei dalintis savo antipatijomis su aplinkiniais. skaityti »

Atnaujintoje svetainėje Verslilietuva.lt – galimybė apskaičiuoti savo verslo sėkmę

VšĮ „Versli Lietuva“, padedanti pradedantiesiems verslininkams bei plečiantiems savo veiklą į užsienį, pristato atnaujintą svetainę Verslilietuva.lt. skaityti »

Pigu.lt į internetinę parduotuvę Latvijoje investuoja pusę milijono litų

UAB „Pigu“ praneša baigusi pirmąjį investicijų į savo valdomos internetinės parduotuvės Latvijoje „220.lv“ etapą – jau veikia atnaujintas „220.lv“ interneto puslapis. skaityti »

„Angry Birds“ pasiekė kosmosą

Šią savaitę pasirodė nauja piktų paukščiukų (angl. „Angry Birds“) žaidimo dalis. Šį kartą žaidimo kūrėjai paukščiukus perkėlė į kosmoso erdvę ir sukūrė seriją pavadintą „Angry Birds Space“. skaityti »

Uždarytas Tulūzos teroristo puslapis „Facebook“ tinkle

Prancūzijos vidaus reikalų ministerija pareikalavo iš socialinio tinklo „Facebook“ darbuotojų uždaryti Tulūzoje siautusiam teroristui Mohamedui Mehrui skirtą puslapį minėtame tinkle. skaityti »

Prancūzijos valdžia įspėjo ekstremistų tinklalapių lankytojus

Prancūzijos prezidentas Nikolia Sarkozi pažadėjo nubausti tuos, kurie dažnai lankosi su terorizmu bei ekstremizmu susijusiuose tinklalapiuose, propaguojančiuose smurtą ir neapykantą skaityti »