„Messenger“ papildytas dirbtinio intelekto funkcijomis

Publikuota: 2017 m. balandžio 12 d. trečiadienis

„Facebook“ patobulino pokalbių programą „Messenger“ dirbtinio intelekto funkcijomis. Nuo šiol programa galės analizuoti susirašinėjančiųjų kalbą ir atsižvelgdama į ją siūlys įvairias paslaugas.

Jei naudotojai bendraudami per „Messenger“ pokalbių programą užsimins apie pinigus, programa pasiūlys tuoj pat atlikti pervedimą. Pvz., draugui parašius: „tu man skolingas 10 dolerių“, bus pasiūlyti iškart pervesti pinigus naudojantis „Messenger“ pervedimų funkcija P2P. Įdiegus naują funkciją atliekantį modulį M,  gali būti stebimas „Messenger“ pokalbių tekstas ir susirašinėjimo tema.

Kol kas „Facebook Messenger“ naują funkciją gali išbandyti tik JAV gyventojai. Naujasis modulis M bendravimo metu siūlys atsiskaitymo paslaugas, taip pat  parodys pašnekovams jų buvimo vietą, leis įgyvendinti apklausas tarp pašnekovų grupės. Nustatęs, kad pašnekovai bendravimo metu keliauja, gali pasiūlyti pasinaudoti transporto paslaugomis „Uber“ arba „Lyft“.

Šaltinis: PSM7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »