„Facebook“ pristatė „Facebook Messenger“

Publikuota: 2011 m. rugpjūčio 11 d. ketvirtadienis

Socialinis tinklas „Facebook“ išleido nemokamą taikomąją apsikeitimo pranešimais programą „Facebook Messenger“. Ji veikia „iOS“ bei „Android“ paremtuose įrenginiuose.

Per „Facebook Messenger“ naudotojai gali bendrauti su socialinio tinklo draugais. Pranešimą galima išsiųsti tiek vienam, tiek visai grupei žmonių, o susirašinėjimo istorija išsaugoma „Facebook’e“. Prie pranešimo, siunčiamo per „Facebook Messenger“, galima pridėti nuotrauką arba pastabą, kurioje informuojama apie dabartinę rašančiojo buvimo vietą. Be to, „Facebook Messenger“ suteikia galimybę išsiųsti pranešimą tiems, kas nėra užsiregistravęs socialiniame tinkle. Tokiu atveju adresatas gaus SMS pranešimą.

Kol kas „Facebook Messenger“ gali naudotis tik Kanados ir JAV gyventojai. Kada naujoji paslauga bus prieinama kitų šalių gyventojams, kol kas nepranešama.

Kuriant „Facebook Messenger“, buvo naudojamasi kompanijos „Beluga“ produktais. Pastarajai priklauso tokio paties pavadinimo taikomoji apsikeitimo pranešimais programa, kuri, kaip ir „Facebook Messenger“, veikia tiek su „iOS“, tiek su „Android“. Kompaniją „Beluga“ socialinis tinklas „Facebook“ įsigijo 2011 metų kovą.

„Facebook“ konkurentas „Google+“, pradėjęs veikti birželio pabaigoje, taip pat turi panašią paslaugą, pavadintą „Huddle“. Ji irgi veikia keliose platformose bei palaiko pranešimų siuntimo grupei žmonių funkciją.

Šaltinis: guardian.co.uk
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »