„Facebook“ tinkle BBC rodys populiarų serialą

Publikuota: 2011 m. liepos 13 d. trečiadienis

Korporacija „BBC Worldwide“ liepos viduryje socialiniame tinkle „Facebook“ pradės rodyti britų serialo „Doctor Who“ epizodus. Iš viso tinkle bus galima išvysti 29 skirtingų sezonų serijas. Vaizdo medžiagą galės žiūrėti Šiaurės Amerikos, Europos ir Australijos „Facebook“ naudotojai. Mokestį už peržiūras BBC ims „kreditais“ – „Facebook Credits“ mokėjimo sistemos valiuta, kuria socialinio tinklo naudotojai jau moka pirkdami virtualius žaidimus, tokius kaip „Farm Ville“.

Kelios serialo „Doctor Who“ serijos kainuos 15 kreditų, arba 93 pensus. 30 proc. kiekvienos pirkinio sumos gaus „Facebook“.

BBC teigia esanti pirmoji televizija pasaulyje nusprendusi transliuoti mokamą vaizdo medžiagą socialiniame tinkle. Anksčiau „Facebook“ tinkle buvo sukurtas puslapis, kuriame rodomas kitas BBC šou – „Top Gear“. Šis puslapis sulaukė per 12 mln. gerbėjų.

„Doctor Who“ įrašytas į Gineso rekordų knygą kaip ilgiausias fantastinis serialas televizijos istorijoje. Pirmoji jo serija buvo parodyta 1963 m. Serialas buvo rodomas iki 1989 m., o 2005 metais vėl atnaujintas. 1996 m. buvo sukurtas tokio paties pavadinimo filmas. Pagrindinį vaidmenį seriale iki šiol vaidino 11 aktorių.

Šaltinis: lenta.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Saugesnio interneto diena: patarimai naudotojams

2017 m. vasario 7 d. Europoje minima Saugesnio interneto diena, kurios tikslas – paskatinti jaunus žmones saugiau ir atsakingiau naudotis internetu bendraujant, apsiperkant, siunčiantis filmus bei muziką. skaityti »

„Google Maps“ atvėrė Vilniaus oro uosto vidų

Apie Vilniaus oro uostą galima sužinoti dar daugiau – nuo šiol jo vidaus žemėlapį galima pamatyti per „Google“ siūlomą internetinių žemėlapių paslaugą. skaityti »

46 proc. Lietuvos gyventojų lankėsi valstybės institucijų ir įstaigų interneto svetainėse

Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos užsakymu 2016 m. IV ketv. atlikto tyrimo duomenimis, 46 proc. Lietuvos gyventojų per pastaruosius 12 mėn. lankėsi valstybės institucijų ir įstaigų interneto svetainėse. skaityti »

Kovai su patyčiomis – seminarai internetu

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą“ kartu su partneriais - elektroniniu dienynu TAMO, toliau tęsia veiklas kovoje su patyčiomis ir emociniu smurtu. skaityti »

Vaikai nesuvokia, kokios grėsmės jų tyko internete

Trečdalis penkiolikmečių yra dalinęsi internete savo nuotraukomis, kuriose jie buvo apsinuoginę. Tai – tik vienas iš šokiruojančių faktų, kuriuos atskleidė daugiau nei metus trukęs Anglijos vaikų reikalų komisaro tyrimas. skaityti »

Pavydas interneto draugams kelia neigiamas emocijas

Socialinė žiniasklaida prasidėjo kaip priemonė palaikyti ryšį su draugais ir dalytis laimingais prisiminimais. skaityti »

Kuo „Facebook“ nustebins 2017-aisiais?

Populiariausias pasaulyje socialinis tinklas „Facebook“ 2016-aisiais savo vartotojus džiugino naujų funkcijų ir patobulinimų gausa. skaityti »

Suomiai labiausiai priklausomi nuo interneto

Švedų mobiliojo ryšio operatorius „Tefficient“ atliko tyrimą 32-ose pasaulio šalyse, siekdamas išsiaiškinti, kuri šalis yra labiausiai priklausoma nuo išmaniųjų elektroninių prietaisų. skaityti »

Prie interneto lietuviai dažniausiai jungiasi išmaniaisiais telefonais

Išmanusis telefonas tampa pagrindine Lietuvos gyventojų priemone naudotis internetu. skaityti »

Per internetą daugiausia apsiperka Izraelio gyventojai

2016 metais į Izraelį atėjo 8,1 tonos prekių, užsakytų užsienio el. parduotuvėse. skaityti »