„Facebook“ vilioja SMS mėgėjus

Publikuota: 2012 m. gruodžio 6 d. ketvirtadienis

„Facebook“ kūrėjai imasi naujos taktikos – vilioja į savo tinklą SMS mėgėjus. Tai padaryti jiems padeda patobulinta „Messenger“ programėlė. Dabar norint parašyti trumpąjį pranešimą net nereikia turėti „Facebook“ paskyros. Užtenka užsiregistruoti nurodžius tik savo vardą ir mobiliojo telefono numerį.

Taisyklės numato, kad tokiam abonentui išsiunčiama žinutė su kodu. Įvedęs jį į „Facebook Messenger“, naudotojas aktyvina savo paskyrą.

Leidęs bendrauti per „Messenger“ tiems, kas neturi „Facebook“ paskyros, socialinis tinklas dar labiau priartėjo prie vieno iš savo tikslų – po vienu stogu suburti visas elektronines pranešimų perdavimo formas, įskaitant el. paštą, pokalbių svetaines, SMS.

Žinoma, panašių programų jau išleista nemažai. Tarp jų „Apple iMessage“, „Google Voice“ ir „Skype“. Visgi „Facebook“ tinklo interesai labai aiškūs. Juk tinklo naudotojai gali bendrauti su tais, kas dar neturi savo paskyros, o pamėgę „Messenger“ jie turbūt užsimanys išbandyti ir kitas „Facebook“ funkcijas ir taip dar papildys gausias socialinio tinklo naudotojų gretas.

Verta atkreipti dėmesį, kad pirmieji tokią funkciją galės išbandyti Australijos, Venesuelos, Indijos, Indonezijos ir Pietų Afrikos gyventojai. Kitų valstybių piliečiai turės kol kas apsišarvuoti kantrybe.

 

Šaltinis: hardnsoft.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Google“ pristatė „Dropbox“ konkurentę

Kompanija „Google“ šią savaitę pristatė paslaugą „Google Drive“, skirtą saugoti vartotojo failus „debesyje“. skaityti »

„Dropbox“ leis dalintis failais su visais norinčiais

„Debesų“ saugykloje „Dropbox“ atsirado galimybė vartotojui gauti nuorodą į bet kurį jo į serverį įkeltą failą. skaityti »

Daugiau nei 900 mln. „Facebook“ naudotojų į puslapį užsuka kiekvieną mėnesį

Daugiau nei 900 mln. „Facebook“ naudotojų bent kartą per mėnesį užsuka į puslapį, liudija JAV vertybinių popierių ir biržų komisijai (SEC) „Facebook“ pateikti dokumentai. skaityti »

„Facebook“ atskleidė „Instagram“ įsigijimo aplinkybes

Socialinio tinklo „Facebook“ vadovybė atskleidė fotopaslaugos „Instagram“ įsigijimo aplinkybes, praneša „Associated Press“. skaityti »

Pirmasis vaizdo įrašas į „YouTube“ įkeltas prieš 7 metus

„YouTube“ vakar šventė septynerių metų gimtadienį – 2005-ųjų balandžio 23 dieną į šią svetainę buvo įkeltas pirmasis vaizdo įrašas. skaityti »

Internete pradėjo veikti ES finansuojamų projektų mugė

Interneto svetainėje www.programa2015.lt pradėjo veikti virtuali ES finansuojamų projektų mugė. skaityti »

„YouTube“ filmukų kūrėjams pasiūlė 150 tūkst. garso takelių

Didžiausia pasaulyje vaizdo priegloba „YouTube“ atnaujino garsinį svetainės redaktorių, pranešama oficialiame „YouTube“ tinklaraštyje. skaityti »

„Facebook“ naujienų juostoje skelbs populiarius straipsnius

Socialinis tinklas „Facebook“ testuoja populiarių straipsnių bloko įdėjimą į vartotojo draugų veiksmų juostą, praneša „Inside Facebook“. skaityti »

„Google Earth“ parodys Žemę iš aitvaro ir oro baliono skrydžio

Kompanija „Google“ programą „Google Eath“ („Google planeta Žemė“) papildė Žemės paviršiaus nuotraukomis, padarytomis iš oro baliono ir aitvaro skrydžio. skaityti »

„Facebook“ oficialiuose muzikantų puslapiuose pridėjo mygtuką „Klausyti“

Didžiausias socialinis tinklas „Facebook“ oficialiuose muzikantų ir grupių puslapiuose pridėjo mygtuką „Klausyti“ (Listen). skaityti »