Kovai su patyčiomis – seminarai internetu

Publikuota: 2017 m. sausio 23 d. pirmadienis

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą“ kartu su partneriais - elektroniniu dienynu TAMO, toliau tęsia veiklas kovoje su patyčiomis ir emociniu smurtu.

 Spalio mėnesį elektroniniame dienyne atsiradusi skiltis „Už saugią Lietuvą“ toliau pildoma. Čia pateikiama pagrindinė informacija apie patyčių priežastis, atpažinimo būdus ir rekomendacijos kaip su tuo kovoti. Diferencijuota informacija pasiekia moksleivius, jų tėvus ir mokytojus – 80 proc. Lietuvos mokyklų bendruomenės.

 Sausio 20 d. per elektroninį dienyną TAMO pradėtas antrasis patyčių prevencijos stiprinimo etapas – internetiniai seminarai, skirti mokytojams ir mokiniams. Pirmajame seminarų cikle – 4 interaktyvios paskaitos, kurių metu lektoriams galima pateikti klausimus.

 Pirmasis įvykęs seminaras skirtas mokytojams. Seminare pasitelkiant geriausias pasaulio socialines reklamas ir netradicinius prieigos būdus bus kalbama apie vyraujančią grožio sampratą. Šabloniškas grožio suvokimas dažnai tampa patyčių priežastimi, todėl būtina formuoti naują požiūrį į žmogaus išvaizdą.

Seminaro lektorė - Victoria Diaz, dizainerė, komunikacijos ekspertė. Gimusi Argentinoje lietuvių išeivio šeimoje Victoria Lietuvoje aktyviai prisideda prie visuomenės švietimo, patyčių prevencijos.

Internetiniuose seminaruose taip pat bus kalbama apie Lietuvos moksleivių sąjungos iniciatyva vykstančią programą „Emocijos+“, emocinio ugdymo mokykloje metodus ir pristatomos konkrečios priemonės, kaip stiprinanti jaunimą patyčių eroje.

 Visi seminarai organizuojami kartu su kampanijos „Už saugią Lietuvą“ partneriais – elektroniniu dienynu TAMO ir internetine svetaine „Virtualaus mokymosi aplinka“.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Cisco Systems Inc.“ kontroliuoja daugiau nei pusę tinklo įrangos rinkos

„Synergy Research Group“ analitikai pateikė pasaulio tinklo įrangos gamintojų rinkos ataskaitą, pagal kurią „Cisco Systems Inc.“ apimama dalis sudaro 55 proc. skaityti »

Prieigą prie interneto iki metų pabaigos turės 3,5 mlrd. žmonių

Jungtinių Tautų organizacijos komisija paskelbė ataskaitą „Plačiajuosčio interneto būklė 2016“. Jos duomenimis, interneto prieinamumas pasaulyje didėja. skaityti »

Lietuvos žydų istorijai ir kultūrai pažinti – naujas interaktyvus gidas mobiliajame telefone

VšĮ „Rytų Europos žydų kultūros ir istorijos tyrimų centras“ pristato ir kviečia išbandyti interaktyvų edukacinį ir turistinį gidą po žydiškąją Lietuvą – „Discover Jewish Lithuania“, kurį jau galima parsisųsti į savo išmanius įrenginius iš „Google Play“ ir „App Store“ parduotuvėlių. skaityti »

Lietuvos internetinėje prekyboje – pasaulinė inovacija

Lietuvoje startuoja visiškai naujas mažiausių kainų paieškos portalas www.priceposter.lt. skaityti »

Per metus suteikta 10 kartų daugiau elektroninių paslaugų

VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su partneriais 2015 m. įgyvendino projektą, kurio metu buvo sukurtos 163 elektroninės paslaugos verslui. skaityti »

Paklausių profesijų grupių prognozės – interneto tinklalapyje

Apsisprendžiant dėl studijų abiturientams gali padėti Ūkio ministerijos atlikta stebėsena ir žmogiškųjų išteklių poreikio prognozavimas 2014-2018 metams. skaityti »

Didžiausia kinų pramoga internete – vaizdo įrašai

„China Internet Network Information Center“ agentūra paskelbė naujausią statistiką apie Kinijos interneto naudotojų pomėgius. skaityti »

„Cisco Systems Inc.“ grynasis pelnas išaugo 20 proc.

Palyginti su ankstesniais finansiniais metais, „Cisco Systems Inc.“ pajamos bemaž nepakito, veiklos pelnas padidėjo 17,6 proc., o grynasis pelnas – 19,5 proc. skaityti »

„Facebook“ plinta melagingi pranešimai apie teroro aktus

Melagingų pranešimų apie mirtinas atakas Prahoje banga buvo nukreipta prieš Čekijos ir Slovakijos „Facebook“ naudotojus. ESET saugumo tyrėjai įspėja, kad tokios apgaulės gali pasikartoti ir kitų šalių socialiniuose tinkluose. skaityti »

Moksleiviai mokyklinių prekių nelinkę pirkti internetu

Tyrimai rodo, kad mokyklines prekes moksleiviai linkę įsigyti realiose parduotuvėse, o ne per internetą. skaityti »