Kuo „Facebook“ nustebins 2017-aisiais?

Publikuota: 2017 m. sausio 9 d. pirmadienis

Populiariausias pasaulyje socialinis tinklas „Facebook“ 2016-aisiais savo vartotojus džiugino naujų funkcijų ir patobulinimų gausa. Pirmieji ženklai rodo, kad ir šiemet pokyčių šioje platformoje tikrai nemažės, tad verta aptarti neseniai įdiegtas ar planuojamas įdiegti naujoves, kuriomis naudosis šio tinklo vartotojai.

Daugiau vaizdo

„Facebook“ ir toliau aktyviai dirbs tobulindamas vaizdo turinį. Gruodžio pabaigoje paskelbta apie tiesioginių 360 laipsnių vaizdo įrašų galimybę (Live 360) vartotojams bei prekių ženklams. Neabejotina, kad toks „Facebook“ sprendimas suteiks naujų įspūdžių, patirčių ir emocijų – jau greit mūsų naujienų srautas taps dar gyvesnis. Kol kas ši funkcija yra testuojama su keliais prekių ženklais, o artimiausiais mėnesiais taps prieinama visiems vartotojams.

Daugiau spalvų

„Facebook“ siekia, kad šiame socialiniame tinkle esantys vartotojai dalintųsi kuo daugiau unikalių savo minčių, tad skelbiant tekstinius įrašus nuo šiol galima pasirinkti ir vieną iš septynių fono atspalvių. Tiesa, šia funkcija kol kas gali naudotis tik „Android“ vartotojai, tačiau spalvotus įrašus matyti gali visi. Nors kol kas tokių įrašų pastebime labai mažai, tikėtina, kad ateityje jie įgis populiarumo.

Daugiau garso

Prieš kelias savaites „Facebook“ pristatė tiesioginių garso transliacijų (Live Audio) funkciją, kuri dar labiau išplės gyvos komunikacijos galimybes. Feisbuko atstovai tokį žingsnį argumentuoja pastebėdami, jog neretai vartotojai savo žinutes nori ištransliuoti ne tik vaizdu, bet ir garsu, tad Live Audio formatas jiems labai pravers – čia bus sudarytos galimybės visiems norintiems išgirsti aktualiausias žinias, interviu su mėgiamais žmonėmis, klausytis radijo ar knygų skaitymų. Be to, skirtingai nuo tiesioginių vaizdo įrašų, garso transliacijos užtikrins geresnę kokybę ten, kur yra silpnas interneto ryšys. Artimiausiomis savaitėmis Live Audio funkcija bus testuojama su garsiais žiniasklaidos atstovais, o kiek vėliau tiesioginiais garso įrašais dalintis galės visi norintys.

Daugiau pokalbių su draugais

Aktyvūs „Messenger“ programėlės naudotojai gali džiaugtis – „Facebook“ atsižvelgė į jų norus ir į dienos šviesą paleido ilgai lauktą grupinių vaizdo skambučių funkciją. Ji sudaro galimybę vienu metu bendrauti iki 6 žmonių.

Kiekvieną mėnesį vaizdo skambučius „Messenger“ platformoje atlieka daugiau nei 245 milijonai žmonių, todėl neabejotina, kad ši funkcija prigis ir greit ras savo nišą.

Tai – tik nedidelė dalis iš artimiausiu metu planuojamų naujovių feisbuke. Belieka laukti ir tikėtis, kad 2017 metais naujieji patobulinimai vartotojams palengvins bendravimą ir suteiks smagių akimirkų, o prekių ženklams atvers daugiau galimybių pasiekti savo auditoriją.

 

Straipsnio autorius – Mantas Brazdžionis

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Bus kuriama vieninga žiniasklaidos informacinė sistema

Siekiant padidinti visuomenės informavimo priemonių veiklos viešumą ir skaidrumą, Vyriausybė teikia Seimui Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. skaityti »

77 proc. lietuvių internetu nuolat naudojasi asmeniniais tikslais

„Kantar TNS“ tyrimai rodo, kad 16–34 metų vartotojas Lietuvoje turi beveik 4 įrenginius su prieiga prie tinklo. skaityti »

Interneto svetainių kūrimas padeda modernizuoti verslą

Šiandien internetinius tinklalapius turi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Dabar tai yra bene tas pats, kaip turėti mobilųjį telefoną. skaityti »

Europos Sąjunga kurs nemokamą belaidžio interneto tinklą

Europos Parlamentas nubalsavo už programą „Wifi4eu“, pagal kurią visose Europos Sąjungos šalyse siūloma nemokamai steigti belaidžio interneto stoteles. skaityti »

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Atidaryta nauja interneto karštosios linijos svetainė

Nauja specializuota RRT svetainė skirta pranešimams apie pastebėtą neteisėtą ar žalingą turinį, darantį įtaką nepilnamečiams. skaityti »

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarus internete?

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarius socialiniuose tinkluose? Į šiuos ir kitus klausimus atsako A. Bendorius, kuriantis tinklaraštį „Geležinė lapė“. skaityti »

E. prekybos dešimtmetis: 6 kartus padaugėjo internetu perkančių lietuvių

Per pastarąjį dešimtmetį visoje Europos Sąjungoje asmenų, perkančių internetu, padaugėjo beveik dvigubai. skaityti »

Lietuviai prekes dažniausiai užsisako į namus

Kiekvienoje šalyje nusistovi vis kitokie siuntų atsiėmimo įpročiai, pvz. Prancūzijoje daugiau nei pusė perkančiųjų internetu pirkinius nukreipia į siuntų atsėmimo tašką, o Baltijos šalyse išskirtinio populiarumo sulaukia siuntų terminalai. skaityti »

Interneto rūšys ir tiekėjai: kaip išsirinkti?

Patarimai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis internetą ir kaip nuspręsti, kokia interneto rūšis jums tinkamiausia. skaityti »