„Microsoft“ ir „Facebook“ ties transatlantinį interneto kabelį

Publikuota: 2016 m. gegužės 27 d. penktadienis

„Microsoft“ ir „Facebook“ kartu ties transatlantinį interneto kabelį, kuris sujungs rytinę JAV pakrantę su Pietų Europa. Kabelis, pavadintas MAREA, leis pasiekti duomenų perdavimo spartos per Atlanto vandenyną rekordą – iki 160 terabaitų per minutę.

„Naujasis interneto kabelis MAREA padės išspręsti augantį sparčiojo interneto poreikį, garantuos patikimą ryšį „Microsoft“, „Facebook“ debesų paslaugoms ir jų vartotojams“, – skelbia „Microsoft“. Šis interneto kabelis taps pirmąja sistema, jungiančia JAV su Pietų Europa.

 

Šaltinis: rns.online
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kas lemia interneto spartą?

Pastaruoju metu interneto sparta tapo vienu esminių veiksnių, renkantis interneto paslaugų teikėją. Nuotolinis mokymasis, nuotolinis darbas, nuotolinės treniruotės ir kitokia veikla, vykdoma per vaizdo konferencijas, kuriose iš vienų namų vienu metu dalyvauja keli šeimos asmenys,... skaityti »

Sulėtėjo „Facebook“ naudotojų skaičiaus augimas

Socialinio tinklo „Facebook“ auditorijos augimas gerokai sulėtėjo – antrą mėnesį iš eilės šie rodikliai yra neigiami. skaityti »

Interneto laiko mašina. Kaip svetainės atrodė anksčiau?

Pripratę prie svetainių išvaizdos mes jas kritikuojame ir sakome, kad nieko gero… skaityti »

Nauji HP staliniai kompiuteriai – augančiam verslui

HP pagausino savo profesionaliųjų, įmonėms skirtų stalinių kompiuterių šeimą naujais gaminiais, kurie suteiks mažoms ir vidutinėms bendrovėms geresnes informacijos apsaugos funkcijas bei lankstumą, galimybes plėsti kompiuterių pajėgumus augant verslui. skaityti »

Programišiai įsilaužė į kompiuterinį TVF tinklą

Kibernetinės atakos taikiniu tapo Tarptautinio valiutos fondo (TVF) kompiuterinė sistema, rašo laikraštis „The New York Times“. skaityti »

„Hamas“ lyderiai užsiregistravo „Facebook“ tinkle

Radikalios Palestinos organizacijos „Hamas“ lyderiai užsiregistravo socialiniame tinkle „Facebook“. skaityti »

Naujo recepto ieškok svetainėje „Moters savaitgalio virtuvė“

„Moters savaitgalio virtuvėje“ receptai patogiai suskirstyti į naudingas kategorijas. skaityti »

„Facebook“ pasiūlė automatinio veidų atpažinimo fotografijose paslaugą

Socialiniame tinkle „Facebook“ atsirado funkcija „Tag Suggestions“, kuri automatiškai atpažįsta naudotojo fotografijose esančius veidus ir siūlo pasižymėti jose savo draugus. skaityti »

Sirijoje išjungtas internetas

Sirijos miestuose Damaske ir Latakijoje nebeteikiama prieiga prie interneto. skaityti »

Svetainė, kurioje pasigaminsi telefono skambutį iš filmuko

Ir kaip tik nenaudojama svetainė „Youtube“. Žmonės čia ne tik žiūri smagius vaizdelius, bet ir įsijungę dainų klipus klausosi muzikos. skaityti »

Programišiai ėmė skelbti internete „Sony“ klientų duomenis

Programišiai vėl įsilaužė į „Sony“ korporacijos kompiuterių tinklą ir, priėję prie daugiau nei milijono klientų duomenų, paskelbė dalį jų, kad įrodytų kompanijos saugumo sistemos spragas. skaityti »