Socialiniame tinkle – apsauga nuo reklamos

Publikuota: 2011 m. rugsėjo 25 d. sekmadienis

Socialiniam tinklui „Facebook“ skaičiuojant milijoninius naudotojų srautus ir generuojant didžiulę apyvartą iš reklamos, alkoholio gamintojai susirūpino vaikų saugumu.

„Facebook“ tinklalapyje kiekvienas norintis gali išsipirkti aktyvią reklamos nuorodą, taip pat sukurti grupę ir į ją kviesti narius. Neretai pasitaiko, jog degtinės, įvairių kokteilių ir kitų svaigiųjų gėrimų „gerbėjais“ tampa jaunesni nei 18 metų asmenys.

Gerai pasaulyje žinomų alkoholinių gėrimų gamintojai, tokie kaip degtinės „Smirnoff“, likerių „Baileys“ ir kt. pradėjo diskusiją, kurios tikslas – susitarti dėl reklamos ribojimo nepilnamečiams socialiniame tinkle. Pagrindinis siūlymas – leisti matyti gėrimų reklamas asmenims nuo 18 metų. Tai galiotų ir „prisijungimams prie grupės“, ir nuorodų, paveikslėlių „laik‘inimams“.

Atsakingo alkoholinių gėrimų vartojimo Europos forumo (angl. European Forum for Responsible

Drinking – EFRD) pirmininkas Alanas Butleris teigia, kad skaitmeninė rinkodara tampa vis aktyvesnė ir daug greičiau pasiekia žmones, todėl labai svarbu nestovėti vietoje ir priimti naujus standartus. Esą šis susitarimas tarp didžiųjų alkoholio pramonės atstovų neskatintų jaunų žmonių vartoti svaigalus.

Tuo metu Lietuvos alkoholio pramonės atstovai apie tokius susitarimus negalvoja.

 

 

Šaltinis: penki.lt, telegraph.co.uk
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

JAV bendrovės kaupia ir pardavinėja viešai skelbiamą informaciją iš „Facebook“ paskyrų

Kokia būtų Jūsų reakcija, jeigu sužinotume, kad kokia nors bendrovė renka, archyvuoja ir analizuoja visą jūsų „Facebook“ paskyroje viešai paskelbtą informaciją? skaityti »

Krepšinio aistruolių patogumui – speciali interneto svetainė

2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionatui („EuroBasket 2011“) besirengiantys Lietuvos ir užsienio krepšinio gerbėjai aktualiausia informacija nuo šiol gali dalytis internetu. skaityti »

Kasmėnesinės „Google“ auditorijos skaičius perkopė milijardą

Kasmėnesinis „Google Inc. tinklalapių auditorijos skaičius perkopė vieną milijardą. skaityti »

Internetas po 10 metų…

Po 10 metų prieigą prie interneto turės didžioji dalis mūsų planetos gyventojų. skaityti »

Rebekos Blek kūrinys pašalintas iš „YouTube“

13–metės JAV atlikėjos kūrinys „Friday“ pašalintas iš „YouTube“. To priežastis – konfliktas su „Ark Music Factory“, kuri ir įrašė minėtą dainą. skaityti »

Programišiai atakavo kompaniją „Sega“

Programišiai pagrobė „Sega Pass“ paslaugos, priklausančios kompiuterinių žaidimų ir įrangos kūrėjai „Sega“, naudotojų duomenis. skaityti »

Vokietijos programišiai apkaltinti vogę Lady Gagos dainas

Du Vokietijos programišiai, internete publikavę dar neišleistas populiariosios muzikos žvaigždžių dainas, tarp jų Lady Gagos, Marajos Keri ir Džastino Timberleiko, apkaltinti nelegalia prieiga prie konfidencialios informacijos ir autorinių teisių pažeidimu. skaityti »

Islandijos Konstitucija rašoma „Facebook“ tinkle

Islandijos Konstitucijos kūrimas – patrauklus socialinis eksperimentas, kuris įmanomas tik tokioje šalyje, kur 90 proc. namų ūkių turi plačiajuosčio interneto prieigą, o du trečdaliai gyventojų naudojasi „Facebook“. skaityti »

Atnaujinta „Google“ išmoks naujų paieškos triukų

Jau dabar kiekvienas kreipiamės į paieškos sistemą „Google“ kai tik prireikia kokios nors informacijos. Tačiau po atnaujinimų ji mokės dar daugiau. skaityti »

Socialinis tinklas „Facebook“ neigia, jog jį palieka vis daugiau internautų

„Facebook“ atstovai paneigė informaciją, jog gegužės mėnesį socialinis tinklas neteko per 6 mln. JAV internautų. skaityti »