Trečiadienį „Facebook“ pristatys paslaptingą naujovę

Publikuota: 2011 m. liepos 4 d. pirmadienis

Didėjanti konkurencija tarp kompanijų „Google“ ir „Facebook“ vartotojams atneša vis didesnių naujovių.

Šiuo metu visų dėmesio centre atsidūrė naujasis „Google+“ projektas, todėl nenuostabu, kad naujuoju pristatymu „Facebook“ tikisi vėl sublizgėti klientų akyse. Šį trečiadienį socialinis tinklas „Facebook“ žada pristatyti niekam dar nežinomą naujovę, apie kurią paskelbė „Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas. Manoma, jog tai gali būti integruotas „Skype“ vaizdo pokalbių langas. Vienas iš naujojo produkto aspektų – jog vaizdo pokalbių langas turės ir „darbastalio komponentų“, nors tai nėra galutinai patvirtinta. Visgi tokio produkto pristatymas būtų naudingas abiem kompanijoms, kadangi tiek „Skype“, tiek „Facebook“ yra savo rinkų milžinės.

Svarstoma, kad bendradarbiavimo atveju net ir dabar visu pajėgumu startavęs „Google +“ nepajėgtų susidoroti su 170 mln. „Skype“ bei 750 mln. „Facebook“ naudotojų.

Kad ir kaip būtų, ką iš tiesų pristatys „Facebook“, sužinosime trečiadienį 20 valandą Lietuvos laiku.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Kas lemia interneto spartą?

Pastaruoju metu interneto sparta tapo vienu esminių veiksnių, renkantis interneto paslaugų teikėją. Nuotolinis mokymasis, nuotolinis darbas, nuotolinės treniruotės ir kitokia veikla, vykdoma per vaizdo konferencijas, kuriose iš vienų namų vienu metu dalyvauja keli šeimos asmenys,... skaityti »

IT sprendimų debesijai rinka siekia 70 mlrd. dolerių

Analitinė bendrovė „Synergy Research Group“ paskelbė pasaulinės IT rinkos, besiremiančios debesų infrastruktūra, rezultatus. skaityti »

„Cisco Systems Inc.“ investuoja į daiktų internetą

„Cisco Systems Inc.“ nusprendė įsigyti įmonę „Jasper“, teikiančią daiktų interneto paslaugas. skaityti »

Lietuvoje daugėja šviesolaidinio interneto ir IPTV naudotojų

LR ryšių reguliavimo tarnyba paskelbė 2016 m. III-iojo ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis. skaityti »

Sukurtas 10 000 kartų mažiau energijos naudojantis „Wi-Fi“

Vašingtono universiteto inžinieriai sukūrė naują „Wi-Fi“ technologiją, sunaudojančią 10 000 kartų mažiau energijos nei įprastai. skaityti »

Kokias saugumo klaidas darome internete?

Per didelis atvirumas socialiniuose tinkluose gali pritraukti kibernetinių nusikaltėlių dėmesį, o per silpni slaptažodžiai – atverti kelią įsilaužimams. skaityti »

„Plume“ pristatė naujo tipo „Wi-Fi“ sistemą

Bendrovė „Plume“ pristatė ryšio technologijų naujovę – naują „Wi-Fi“ sistemą, kuri sudaryta iš miniatiūrinių imtuvų, sujungtų į bendrą vieno namo ar vieno kambario tinklą. skaityti »

Asmenukių kiekis socialiniuose tinkluose gali pranešti apie psichologines problemas

Psichoterapeutė Tamara Kuntelija-Plieskė pasakoja apie tai, kada asmenukės – tik smagus žaidimas, o kada jos pradeda kelti grėsmę realiam gyvenimui. skaityti »

Vartotojai nepalieka socialinių tinklų, baimindamiesi prarasti draugus

Aštuoni iš devynių interneto naudotojų norėtų uždaryti savo paskyras socialiniuose tinkluose, tačiau nuo šio žingsnio juos sulaiko baimė prarasti ryšį su draugais ir vertingus prisiminimus. skaityti »

Ar vaiko teisė į pagarbą internete egzistuoja?

Lapkričio 18 d. LR Seime buvo surengta vaiko teisių kontrolierių konferencija „Vaiko teisė į pagarbą“. Joje buvo kalbama apie socialinių tinklų vaiko pasauliui daromą žalą, ir ar egzistuoja pagarba vaikui, esančiame socialiniuose tinkluose. skaityti »

Iki 2020 m. srautas iš debesijos išaugs beveik keturis kartus

Kompanija „Cisco Systems“ prognozuoja debesų architektūros augimą. skaityti »