Rekordiniai metai – Vilnius pasitiko milijonąją lankytoją

Publikuota: 2016 m. gruodžio 29 d. ketvirtadienis


Suomė Jenni Ukkonen su Vilniaus meru Remigijumi Šimašiu

Su vyru paminėti trečiųjų vestuvių metinių skrisdama suomė Jenni Ukkonen nesitikėjo, kad ją ir visus skrydžio iš Helsinkio keleivius, nusileidus Vilniuje oro uoste pasitiks ir sveikins miesto meras Remigijus Šimašius ir kad ji taps 1 000 000 Lietuvos sostinės viešnia šiais metais.

Gruodžio 28 d. 11:10 min. Vilniuje nusileidęs lėktuvas iš Helsinkio atskraidino rekordinį, milijonąjį Vilniaus miesto lankytoją šiais metais. Toks Vilniuje per metus apsilankančių svečių skaičius yra didžiausias per visą Nepriklausomybės  laikotarpį.

„Vilnius – atviras ir svetingas miestas. Šiemet Vilnių pirmą kartą aplankė milijonas turistų. Pasveikinau milijonąją viešnią iš Suomijos. Trečiųjų vedybų metinių proga ji padarė vyrui staigmeną ir vietoje tradicinės vakarienės Helsinkyje padovanojo išvyką į Vilnių.  Į Vilnių pora sugrįš ir dar – įteikiau jiems prizą, skrydį ir poilsį viešbutyje bei asmeninį gidą Vilniuje. Labai stengiamės, kad mūsų miestas būtų patogus ir svetingas, kad čia gerai jaustųsi visi.  Esu tikras, kad kitąmet Vilnių atras dar daugiau svečių.“ – sakė Vilniaus meras R. Šimašius.

Visus tik į bagažo atsiėmimo salę įžengusius skrydžio Helsinkis-Vilnius AY 131 keleivius pasitiko ne tik Vilniaus miesto meras  – mažieji choro „Ąžuoliukas“ atlikėjai svečiams dovanojo dainą  „Mano kraštas“. Visiems laimingojo  skrydžio keleiviams buvo įteiktos atminimo dovanos – „Vilnius City Card“ kortelės, kurios leis nemokamai lankytis daugelyje turistų pamėgtų Vilniaus vietų, suvenyrai su Vilniaus miesto simbolika.

Visi atskridę į Vilnių buvo pakviesti sudalyvauti netikėtoje loterijoje:  ištraukti Kalėdų eglutės žaisliukus, kuriuose buvo paslėptas milijonojo miesto svečio bilietas. Loterijos laimėtoja tapo Jenni Ukkonen, kuriai meras ir įteikė simbolinį čekį - dovaną.  Atsiimdama prizą, Jenni itin džiaugėsi laimėjimu ir papasakojo, kad šiandien jai – dviguba šventė, o šis apsilankymas Vilniuje yra ne pirmasis.  Jenni pasakojo, kad paskutinį kartą su vyru čia lankėsi prieš trejus metus, netrukus po savo vestuvių, o šiandien pora Vilniuje švenčia jau trečiąsias vestuvių metines.  Jenni Ukkonen bet kuriuo metu 2017 metais galės pasinaudoti šia dovana dviems – nemokamai atskristi į Vilnių, apsigyventi 5 žvaigždučių viešbutyje „Kempinski Hotel Cathedral Square“, kur galės mėgautis SPA malonumais, o visos viešnagės metu po įžymias Vilniaus vietas ją lydės asmeninis gidas.Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Informacija klientams (6)

Nuo š. m. sausio 29 dienos yra sutrikusi el. pašto @post.skynet.lt veikla. Šiuo metu problema yra šalinama. skaityti »

Vilnius ir šiemet sulauks daugiau nei milijono turistų

2017 m. pirmąjį ir antrąjį ketvirtį Vilnius sulaukė atitinkamai 7 ir 5 proc. daugiau turistų nei praėjusiais metais. skaityti »

Vilniuje susitinka Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų vadovai

Lapkričio 2–3 dienomis Vilniuje vieši Suomijos bankų valdybų nariai. skaityti »

Japonijoje aptartos pasaulio ekonomikos aktualijos ir geroji „FinTech“ praktika

Tokijuje ​Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas su Japonijos centrinio banko vadovu Haruhiko Kuroda aptarė FinTech sektoriaus raidą, rizikas pasaulio ekonomikos augimui, Japonijos ir euro zonos ekonomikos aktualijas. skaityti »

5 pagrindinės kliūtys, pradedant verslą Lietuvoje

Baimė bankrutuoti, nepasitikėjimas savo galimybėmis, nedraugiškas valstybės požiūris – anot dr. Austės Kiškienės, tai pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria pradedantieji verslą Lietuvoje. skaityti »

Inovacijos tapo iškalbinga Lietuvos vizitine kortele JAE

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė oficialaus vizito JAE metu su Dubajaus Emyru ir šalies Premjeru Mohammedu bin Rashidu Al Maktoumu aptarė bendradarbiavimą aukštųjų technologijų, inovacijų, komunikacijų, atsinaujinančiosios energetikos, gyvybės mokslų srityse. skaityti »

Lietuvoje vyrams verslo pradžiai reikia daugiau pinigų nei moterims

Norėdamas pradėti verslą, dažnas lietuvis startui pageidautų gauti vidutiniškai 33 tūkst. eurų dydžio lengvatinę paskolą. skaityti »

Ar tikrai mane palies ketvirtoji pramonės revoliucija?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu – jau ne ateitis, tai šių dienų realybė. skaityti »

V. Vasiliauskas: palanki reguliacinė aplinka gali padėti Lietuvai įsitvirtinti pasauliniame FinTech žemėlapyje

Finansinių technologijų (FinTech) sektorius gali suteikti ES kapitalo rinkų sąjungos projektui papildomą postūmį, o šalims naujų plėtros galimybių, įsitikinęs Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas. skaityti »