Socialinių medijų naudotojams – įspėjimas iš teisėsaugos institucijų

Publikuota: 2013 m. gruodžio 4 d. trečiadienis

Po kelių pagarsėjusių atvejų, kai socialinių tinklų naudotojai savo paskyrose paskelbė su baudžiamosiomis bylomis susijusią konfidencialią informaciją, Didžiosios Britanijos generalinis prokuroras įpareigotas paskelbti gaires socialinių tinkle naudotojams.

Jose pareigūnas ketina nurodyti patarimus „Facebook“, „Twitter“  ir kitų socialinių tinklų naudotojams, kurie padės jiems atidžiau pasirinkti, kaip skelbti su teismų bylomis susijusią informaciją savo socialinėse paskyrose.

Vyriausybės nario Dominico Grieveo, atsakingo už saugumo politiką didžioje Britanijoje, teigimu, socialinės medijos gali pasiekti didelę auditoriją, tad viešai paskelbta konfidenciali informacija gali pridaryti daug žalos teismo procesui.

Komentarų autoriai, kurie naudojasi „Facebook“ ir „Twitter“ lygiai taip pat gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn kaip ir bet kuri viešai paskelbtos nuomonė. Visai neseniai Didžioje Britanijoje plačiai nuskambėjo atvejai, kai su teimu susijusią svarbią informaciją savo „Twitter“ paskyrose atskleidė įžymybės Alan Davies ir Peaches Geldof.

Patariamosios gairės galios Didžiosios Britanijos, Šiaurės Airijos ir Velso bylų procesuose.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Informacija klientams (6)

Nuo š. m. sausio 29 dienos yra sutrikusi el. pašto @post.skynet.lt veikla. Šiuo metu problema yra šalinama. skaityti »

Vilnius ir šiemet sulauks daugiau nei milijono turistų

2017 m. pirmąjį ir antrąjį ketvirtį Vilnius sulaukė atitinkamai 7 ir 5 proc. daugiau turistų nei praėjusiais metais. skaityti »

Vilniuje susitinka Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų vadovai

Lapkričio 2–3 dienomis Vilniuje vieši Suomijos bankų valdybų nariai. skaityti »

Japonijoje aptartos pasaulio ekonomikos aktualijos ir geroji „FinTech“ praktika

Tokijuje ​Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas su Japonijos centrinio banko vadovu Haruhiko Kuroda aptarė FinTech sektoriaus raidą, rizikas pasaulio ekonomikos augimui, Japonijos ir euro zonos ekonomikos aktualijas. skaityti »

5 pagrindinės kliūtys, pradedant verslą Lietuvoje

Baimė bankrutuoti, nepasitikėjimas savo galimybėmis, nedraugiškas valstybės požiūris – anot dr. Austės Kiškienės, tai pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria pradedantieji verslą Lietuvoje. skaityti »

Inovacijos tapo iškalbinga Lietuvos vizitine kortele JAE

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė oficialaus vizito JAE metu su Dubajaus Emyru ir šalies Premjeru Mohammedu bin Rashidu Al Maktoumu aptarė bendradarbiavimą aukštųjų technologijų, inovacijų, komunikacijų, atsinaujinančiosios energetikos, gyvybės mokslų srityse. skaityti »

Lietuvoje vyrams verslo pradžiai reikia daugiau pinigų nei moterims

Norėdamas pradėti verslą, dažnas lietuvis startui pageidautų gauti vidutiniškai 33 tūkst. eurų dydžio lengvatinę paskolą. skaityti »

Ar tikrai mane palies ketvirtoji pramonės revoliucija?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu – jau ne ateitis, tai šių dienų realybė. skaityti »

V. Vasiliauskas: palanki reguliacinė aplinka gali padėti Lietuvai įsitvirtinti pasauliniame FinTech žemėlapyje

Finansinių technologijų (FinTech) sektorius gali suteikti ES kapitalo rinkų sąjungos projektui papildomą postūmį, o šalims naujų plėtros galimybių, įsitikinęs Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas. skaityti »