Gauk žaidimizacijos sertifikatą

Publikuota: 2013 m. rugsėjo 8 d. sekmadienis

Gabe Zichermann – vienas iš pagrindinių žaidimizacijos ekspertų, gamification.co įkūrėjas, trijų knygų autorius, „GSummit“ valdybos narys. Jis kartu su „Udemy“ organizacija (mokymų kursai elektroninėje erdvėje) sukūrė dviejų lygių visiškai naują žaidimizacijos kursą, kuris moko žaidimizacijos pagrindų ir įtraukimo (angl. engagement).

Pirmasis lygis pradedantiesiems vadinasi – žaidimizacijos pagrindai, antrasis lygis ekspertams – žaidimizacijos kūrimas (angl. designing gamification). Abu kursus dėsto pats Gabe Zichermann.

Pirmasis lygis yra akredituotas  Engagement Alliance (http://engagementalliance.org/) ir jį baigus išduodami sertifikatai. Tai oficialus dokumentas, apie kurį galima rašyti savo gyvenimo aprašyme, panaudoti ieškant darbo ar pan. Pirmajame lygyje besimokantieji sužinos žaidimizacijos pagrindus, kaip įvaldyti šią techniką ir kaip ją panaudoti versle, moksle ar kitoje gyvenimiškoje situacijoje. Kursas aktualus marketingo, žmogiškųjų ryšių, produkto vystymo, strategijų kūrimo ir panašios krypties specialybių atstovams. Kursas suteikia žinių apie šias temas: kas yra ir kas nėra žaidimizacija, disciplinos pagrindai, kaip žaidimizacija gali pakeisti verslą, standartiniai žaidimizacijos tipai, įžanga į įtraukimo (angl. engagement) mokslą, realūs pavyzdžiai iš viso pasaulio ir skirtingų verslo sričių.

Antrasis lygis “Žaidimizacijos kūrimas” taip pat akredituotas Engagement Alliance ir pabaigus, išduodamas eksperto sertifikatas (angl. engagement expert certification). Norint baigti šį kursą yra privaloma užbaigti pirmąjį lygį. Šiame kurse mokomasi žaidimo mechanikos, dinamikos, žaidėjų tipų (kaip pagal žaidėjų tipus žaidžiančiuosius prikaustyti prie žaidimo), apdovanojimų sistemos, kaip sukurti viralumą ir įsitrauką į žaidimą, kaip geriausiai pritaikyti žaidimizaciją savo versle (gilioji analizė).

Šiais kursais siekiama, kad atsirastų daugiau sertifikuotų žaidimizacijos specialistų. Yra kuriamas trečias pažengusiųjų lygis (angl. advanced) ir ketvirtas meistro lygis (angl. master).

Žaidimizacijos kursai labai naudingi, kadangi darbinė perspektyva šioje srityje yra didelė.  Ateinančius penkis metus profesionalių žaidimizacijos specialistų poreikis tik augs. Specialistai, kurie ne tik bus šios srities žinovai, bet ir turės tą patvirtinančius sertifikatus, bus labai patrauklūs darbdaviams. 

Šaltinis: ucc.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »