KTU verslumo mokys Stanfordo ir Aalto universitetų dėstytojai

Publikuota: 2012 m. lapkričio 9 d. penktadienis

Kauno technologijos universitetas pirmasis Lietuvoje, bendradarbiaudamas su Aalto ir Stanfordo universitetais, organizuoja nemokamus dviejų savaičių „Venture Creation" mokymus norintiems įgyvendinti savo verslo idėjas ar įgyti daugiau žinių apie akademinių darbų komercalizavimą.

Į Kauną atvyksta Nobelio premijos laureatus ugdančio Stanfordo universiteto (JAV) lektorius prof. Mike‘as Lyonsas ir Aalto (Suomija) universiteto Verslumo centro vadovas Willas Cradwellas drauge su buvusiu HP korporacijos vice prezidentu ir direktoriumi Alexu Sezonoffu bei Aalto universiteto lektoriumi Fabianu Sepulveda.

Intensyvūs mokymai su studentais ir jaunaisiais verslininkais iš KTU „StartupSpace" verslumo centro vyks KTU Inovacijų ir verslo centro patalpose š.m. lapkričio 12–15 d. ir kt. m. sausio 7–11 dienomis.

„Tai išskirtinė proga studentams dirbti kartu su aukščiausio lygio profesoriais ir lektoriais iš pačių geriausių pasaulio universitetų bei įgyti neįkainojamų žinių", – sakė KTU Mokslo prorektorė prof. Asta Pundzienė.

Verslo vystymo ir pasiruošimo priimti investicijas mokys keturi pasaulinio lygio ekspertai. Iš Suomijoje įsikūrusio Aalto universiteto atvyksta Aalto Verslumo centro vadovas Willas Cardwellas vadovauja komandai, kuri yra atsakinga už 450 skirtingų technologinių projektų įgyvendinimą.

Kitas Aalto universiteto svečias Alexas Sozonoffas – buvęs HP („Hewlett–Packard“) korporacijos viceprezidentas ir direktorius. 1997 metais A. Sezonoff buvo nominuotas „Ecutive of the Year" nominacija, kurią teikia Nacionalinė valdytojų asociacija. Jis buvo nominuotas už vadovavimą ir viziją tvarkant HP korporacijos pardavimus globaliu mastu. Šiuo metu A. Sezonoff yra aktyvus konsultantas ekonomikos klausimais. Savo žiniomis jis dalijasi ir su Lietuvos finansų ministerija.

Į Lietuvą patirtimi dalytis taip pat atvyksta ir Stanfordo universiteto profesorius Mike‘as Lyonsas. Profesorius yra technologijų ekspertas, investavęs ir padėjęs plėtoti pirmuosius informacinių technologijų ir biomedicinos verslus Silicio slėnyje. Šiuo metu jam priklauso verslo valdymo konsultacijų kompanija.

Sausį prie vykstančių mokymų prisidės Aalto universiteto lektorius Fabianas Sepulveda. Šis žmogus yra dirbęs daugumoje įžymių technologijų kompanijų Londone ir Jungtinėse Amerikos valstijose. Šiuo metu F. Sepulveda savo dėmesį skiria tyrinėdamas rizikingus verslo sumanymus ir jų plėtrą tarptautiniu mastu. Taip pat bendradarbiauja su Stanfordo universitetu.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Dilema nerandantiems darbo: laukti, kol pasikeis rinka, ar persikvalifikuoti?

Nors šių metų rugpjūčio 1 d. Lietuvos darbo biržoje buvo registruota 134,1 tūkst. darbo ieškančių žmonių, nesutampa darbdavių ir darbuotojų lūkesčiai dėl darbo pobūdžio. skaityti »

Rugsėjo stresas: kaip apsaugoti pirmokus ir abiturientus?

Pasak sveikatos specialistų, ruduo kai kuriems moksleiviams, ypač pradinukams ir gimnazistams, sukelia nervinę įtampą, o sergančių jaunuolių skaičiai šokteli kelis kartus. skaityti »

Geriausiems Lietuvos studentams – vardinės LR prezidentų stipendijos

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė pasirašė įsakymą dėl prezidentų stipendijų 2017–2018 studijų metams skyrimo. skaityti »

Beveik pusė Lietuvos tėvų už vaikų lavinimą planuoja mokėti pinigus

Lietuvos tėvai vis daugiau dėmesio ir finansų skiria vaikų lavinimui bei ugdymui. skaityti »

Jaunieji geografai tarptautinėje olimpiadoje pasipuošė visų spalvų medaliais

Lietuvos jaunųjų geografų komanda iš Serbijoje vykusios tarptautinės geografijos olimpiados grįžo su visų spalvų medaliais. Lietuvos atstovai iškovojo vieną aukso, du sidabro ir vieną bronzos medalius. Tai geriausias Lietuvos komandos pasiekimas per visą geografijos olimpiadų istoriją. skaityti »

Skiriant valstybės finansavimą moksliniams tyrimams – orientacija į kokybę

Finansuojant mokslinius tyrimus ypatingas dėmesys bus skiriamas kokybei. 60 proc. lėšų moksliniams tyrimams bus skiriama pagal kokybinius parametrus, 40 proc. lėšų – pagal kiekybinius rodiklius. skaityti »

Į pagalbą mokytojams: parengtos rekomendacijos, padėsiančios atpažinti smurtą patyrusius vaikus ir jiems padėti

Mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai gali greičiausiai pastebėti skriaudžiamą vaiką ir jam padėti. skaityti »

Regionų bibliotekose – nemokama teisinė pagalba

Prieš kelis mėnesius pradėję teikti nemokamą teisinę pagalbą nuotoliniu būdu, Vilniaus universiteto (VU) Teisės klinikos konsultantai pastebi: teisinių paslaugų poreikis yra didžiulis, tačiau jos įkandamos ne visiems. skaityti »

Priimamos paraiškos dėl atnaujintos Vlado Jurgučio premijos ir naujos Lietuvos banko premijos už disertaciją

Visą rugpjūtį ir pirmąją rugsėjo pusę Lietuvos bankui galima teikti paraiškas dėl dviejų premijų, skiriamų už ekonomikos srities mokslinės veiklos pasiekimus. skaityti »

Irane vykusioje tarptautinėje informatikos olimpiadoje pelnytas bronzos medalis

Liepos 28–rugpjūčio 4 dienomis Teherane Irane vykusioje tarptautinėje informatikos olimpiadoje Kauno technologijos universiteto gimnazijos dešimtokas Gediminas Lelešius (mokytoja Kristina Serapinaitė) laimėjo bronzos medalį. skaityti »