KTU verslumo mokys Stanfordo ir Aalto universitetų dėstytojai

Publikuota: 2012 m. lapkričio 9 d. penktadienis

Kauno technologijos universitetas pirmasis Lietuvoje, bendradarbiaudamas su Aalto ir Stanfordo universitetais, organizuoja nemokamus dviejų savaičių „Venture Creation" mokymus norintiems įgyvendinti savo verslo idėjas ar įgyti daugiau žinių apie akademinių darbų komercalizavimą.

Į Kauną atvyksta Nobelio premijos laureatus ugdančio Stanfordo universiteto (JAV) lektorius prof. Mike‘as Lyonsas ir Aalto (Suomija) universiteto Verslumo centro vadovas Willas Cradwellas drauge su buvusiu HP korporacijos vice prezidentu ir direktoriumi Alexu Sezonoffu bei Aalto universiteto lektoriumi Fabianu Sepulveda.

Intensyvūs mokymai su studentais ir jaunaisiais verslininkais iš KTU „StartupSpace" verslumo centro vyks KTU Inovacijų ir verslo centro patalpose š.m. lapkričio 12–15 d. ir kt. m. sausio 7–11 dienomis.

„Tai išskirtinė proga studentams dirbti kartu su aukščiausio lygio profesoriais ir lektoriais iš pačių geriausių pasaulio universitetų bei įgyti neįkainojamų žinių", – sakė KTU Mokslo prorektorė prof. Asta Pundzienė.

Verslo vystymo ir pasiruošimo priimti investicijas mokys keturi pasaulinio lygio ekspertai. Iš Suomijoje įsikūrusio Aalto universiteto atvyksta Aalto Verslumo centro vadovas Willas Cardwellas vadovauja komandai, kuri yra atsakinga už 450 skirtingų technologinių projektų įgyvendinimą.

Kitas Aalto universiteto svečias Alexas Sozonoffas – buvęs HP („Hewlett–Packard“) korporacijos viceprezidentas ir direktorius. 1997 metais A. Sezonoff buvo nominuotas „Ecutive of the Year" nominacija, kurią teikia Nacionalinė valdytojų asociacija. Jis buvo nominuotas už vadovavimą ir viziją tvarkant HP korporacijos pardavimus globaliu mastu. Šiuo metu A. Sezonoff yra aktyvus konsultantas ekonomikos klausimais. Savo žiniomis jis dalijasi ir su Lietuvos finansų ministerija.

Į Lietuvą patirtimi dalytis taip pat atvyksta ir Stanfordo universiteto profesorius Mike‘as Lyonsas. Profesorius yra technologijų ekspertas, investavęs ir padėjęs plėtoti pirmuosius informacinių technologijų ir biomedicinos verslus Silicio slėnyje. Šiuo metu jam priklauso verslo valdymo konsultacijų kompanija.

Sausį prie vykstančių mokymų prisidės Aalto universiteto lektorius Fabianas Sepulveda. Šis žmogus yra dirbęs daugumoje įžymių technologijų kompanijų Londone ir Jungtinėse Amerikos valstijose. Šiuo metu F. Sepulveda savo dėmesį skiria tyrinėdamas rizikingus verslo sumanymus ir jų plėtrą tarptautiniu mastu. Taip pat bendradarbiauja su Stanfordo universitetu.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »