Naujajame Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultete – 4 naujos programos

Publikuota: 2013 m. kovo 14 d. ketvirtadienis

2014 m. savo veiklos 40-metį minėsiantis VDA Klaipėdos skyrius šiemet tampa fakultetu, būsimiems studentams pasiūlysiančiu keturias naujas studijų programas: Grafinį dizainą, Interjero dizainą, Šiuolaikinį meną ir medijas, Urbanistinį projektavimą. Naujasis fakultetas įsikurs renovuotose buvusios Vydūno vidurinės mokyklos patalpose Klaipėdos Senamiestyje.

Šių programų studentai pažins taikomosios grafikos ir kaligrafijos, skaitmeninių technologijų, fotografijos ir skulptūrinės plastikos, įrangos ir architektūrinės aplinkos dizaino, miestų planavimo ir projektavimo, reklamos ir medijų meno ypatumus bei subtilybes, dalyvaus tarptautinėse mainų programose, Lietuvos ir tarptautiniuose konkursuose, stažuotėse, praktikose.

Nuo 1974-ųjų metų veikiantis VDA Klaipėdos fakultetas tapo neatskiriama miesto ir regiono kultūrinio gyvenimo dalimi, išugdė gabius Lietuvos ar net pasaulio menininkus bei įtvirtino dizaino mokyklos pamatus. Jaunieji dizaineriai puikiai integruojasi į miesto ir regiono gyvenimą. Dauguma studentų dar studijuodami pradeda aktyvią profesinę veiklą verslo struktūrose ar kultūrinėse organizacijose.

Visus susidomėjusius naujosiomis programomis ir galimybėmis studijuoti VDA Klaipėdos fakultete maloniai kviečiame į Atvirų durų dieną, kovo 16 d., šeštadienį, nuo 12 iki 14 val. K. Donelaičio a. 5, Klaipėdoje.

Kovo 29 d., balandžio 26 d. ir gegužės 31 d. nuo 14 iki 16 val. vyks individualios stojančiųjų į Klaipėdos fakulteto programas konsultacijos .

VDA Vilniaus fakulteto atvirų durų dienos vyks balandžio 5 d., VDA Kauno fakulteto – balandžio 4 d., VDA Telšių fakulteto – balandžio 3 d.

Daugiau informacijos: www.kldk.lt / www.vda.lt

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »