5 programėlės, kurios turi būti kiekvieno keliaujančiojo telefone

Publikuota: 2017 m. gegužės 5 d. penktadienis

Lietuvos oro uostams prisijungus prie daugiau nei 900 viso pasaulio oro uostų vienijančios mobiliosios programėlės FLIO, suteikiančios visą prieš kelionę ir jos metu būtiną informaciją apie oro uostus, keliautojai galės džiaugtis dar didesniu komfortu kiekvienos išvykos metu. Tačiau išėjus iš oro uostų keliautojų taip pat laukia gausybė iššūkių – pvz., rasti autobuso, vežančio į viešbutį, stotelę; jaukią kavinę ar nebrangią užkandinę. Artėjant vasaros atostogų sezonui, pateikiame penkias išmaniąsias programėles, kurios palengvins atostogų planavimą bei padės išvengti nemalonumų kelionės metu.    

 1. Oro uostų vedlys FLIO

Mobilioji programėlė FLIO suteikia galimybę lėktuvu keliauti dar išmaniau. Ji realiu laiku pateikia visą su skrydžiais susijusią informaciją, o programėlėje įdiegti oro uostų žemėlapiai padeda greitai ir be kliūčių atsidurti bet kurioje norimoje vietoje – kavinėje, parduotuvėje, vaikų kambaryje ar net šalia telefonų įkrovimo stotelės. FLIO turėtojai taip pat gauna geriausius oro uoste įsikūrusių parduotuvių ir restoranų pasiūlymus bei specialias nuolaidas.

Programėlė FLIO suteikia visą kelionės metu būtiną informaciją apie pasaulio oro uostus, tarp kurių nuo šiol ir visi trys Lietuvos oro uostai, t. y. Vilniaus, Kauno ir Palangos. 

Programėlė tinka „Android“ ir „iOS“ operacinėms sistemoms. Ją parsisiųsti galite čia.

 2. Pakuojantiems lagaminą - „uPackingList“

Ši programėlė pasitarnaus tiems, kuriems bagažo pakavimas – stresą kelianti procedūra, o nerimas ir dvejonės dėl namuose pamirštų daiktų – pažįstamas jausmas. 

Programėlėje „uPackingList“ galite susidaryti savo kelioninių daiktų sąrašą, automatiškai įtraukti daiktus į jį siūlo ir pati programėlė. Joje taip pat galite pasidaryti prieš kelionę būtinų atlikti darbų sąrašą – ar tai būtų privaloma pabaigti prezentacija, ar vizitas pas gydytoją. Atlikę darbą ar įsidėję reikiamą daiktą į lagaminą, pažymėkite juos sąraše – būsite tikri, kad nieko nepamiršote.

Programėlė veikia „iOS“ ir „Android“ operacinėse sistemose. Ją parsisiųsti galite čia.

3. „Citymapper“ – planuojantiems ekskursijas po miestą

Su šia programėle galėsite lengviau susiplanuoti išvykas lankomame mieste, kadangi „Citymapper“ pateikia viešojo transporto tvarkaraščius bei kelionės kainas. Planuojantiems keliauti pėsčiomis ar dviračiu, „Citymapper“ padės surasti patogiausią maršrutą, nurodys artimiausius pėsčiųjų ar dviračių takus ir net paskaičiuos, kiek laiko užtruksite bei kiek kalorijų sudeginsite keliaudami pasirinktu būdu.

„Citymapper“ ne tik rodo detalią ir priklausomai nuo susidariusių eismo sąlygų mieste atnaujintą informaciją, bet ir padeda itin patogiai jaustis net ir pirmą sykį nardant pasaulio didmiesčių gatvėmis.

Programėlė tinka „Android“ ir „iOS“ operacinėms sistemoms. Ją parsisiųsti galite čia.

4. Individualus miesto gidas „Time Out“

Nors apie tai, ką galima nuveikti miestuose, į kuriuos keliaujama, daugelis domisi dar prieš pat kelionę, tačiau iš anksto skrupulingai susiplanuoti kelionę pavyksta retam. Programėlėje „Time Out“ galite rasti išsamią informaciją apie lankomame mieste esančius barus, restoranus, naktinius klubus, rezervuoti staliukus, taip pat sužinoti apie organizuojamas ekskursijas, vykstančius koncertus, festivalius bei kino seansus, įsigyti bilietus į juos. Be to, priklausomai nuo jūsų pomėgių, „Time Out“ gali sudėlioti ir individualų kelionės gidą lankomuose miestuose.

Programėlę galite parsisiųsti tiek į „Android“, tiek į „iOS“ operacines sistemas turinčius išmaniuosius telefonus. 

5. Norintiems neapsirikti perkant lauktuves – „XE Currency“

Ši valiutų keitimo programėlė pravers norintiems neapsigauti keičiant valiutą ar lyginant kainas kitoje šalyje. „XE Currency“ konvertuoja visas pasaulio valiutas, veikia net ir neprisijungus prie interneto, o jos duomenys atnaujinami realiu laiku, tad galite būti tikri dėl duomenų tikslumo.       

Programėlė veikia „Android“ ir „iOS“ operacinėse sistemose. Ją parsisiųsti galite čia.

Nors kelionės – atradimų ir netikėtumų metas, neužmirškite, kad šiuolaikinės technologijos nemalonių staigmenų dažnai padeda ir išvengti. Svarbu kišenėje visada turėti išmanųjį telefoną su iki galo įkrautais elementais.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

Išmaniųjų programėlių kūrėjai kviečiami euro iššūkiui

Finansų ministerija skelbia konkursą mobiliųjų programėlių kūrėjams „Mobilusis euro gidas“. skaityti »

Naujoji „Samsung“ mobilioji programėlė – dovana futbolo sirgaliams

„Samsung Electronics“ pristatė KICK – šiuolaikišką mobiliąją programėlę futbolo fanams, kurioje pateikiama futbolo statistika, duomenys bei su šia sporto šaka susijusios naujienos esamuoju laiku. skaityti »

Išmanioji programėlė KTU studentams padės ir mokytis, ir skaičiuoti kalorijas

Kauno technologijos universitetas (KTU) žengė dar vieną žingsnį į priekį, tobulindamas studijų procesą. skaityti »

Mobiliąsias programėles naudoja pusė išmaniųjų telefonų savininkų

Kas antras išmanaus telefono savininkas siunčiasi ir naudoja nemokamas mobiliųjų telefonų programėles, o mokamas įsigyja 7 proc. išmaniuosius telefonus turinčių šalies gyventojų. skaityti »

Sukūriau mobiliąją programėlę: ar tikrai esu jos savininkas?

Intelektinės nuosavybės teisės į mobiliąją programą ir jos elementus lemia, kas turi teisę ja naudotis ir gauti pajamų. Šių teisių turėtojas gali uždrausti kitiems asmenims nesąžiningai nukopijuoti ar kitaip neteisėtai naudoti mobiliąją programą ar jos elementus be jo sutikimo. skaityti »

„Microsoft“ atnaujino „Windows Phone“ programinę įrangą

Neseniai bendrovė „Microsoft“ paskelbė apie programinės įrangos „Windows Phone 8“ atnaujinimą, kurio su nekantrumu laukė mobiliųjų įrenginių savininkai. skaityti »

Sudėtingi virtualūs eksperimentai – VGTU studento programėlėje

Siekdamas palengvinti statybos inžinerijos studentų mokymąsi, Vilniaus Gedimino technikos universiteto technomatematikos studentas Tadas Vysockis sukūrė mokomąją-skaičiuojamąją programėlę, kuri padės praplėsti žinias medžiagų mechanikos srityje. skaityti »

„FlexPod“ atnešė „Cisco“ ir „NetApp“ daugiau nei 3 mlrd. dol. pelno

Kompanijos „Cisco“ ir „NetApp“ pranešė, kad bendrai jų kuriamas infrastruktūrinis sprendimas „FlexPod“ nuo 2010 metų jau atnešė 3 mlrd. JAV dolerių pelną. skaityti »

„Microsoft“ žada, kad naujasis „Internet Explorer“ taps labiau standartizuotas

Korporacija „Microsoft“ pranešė dirbanti su naująja naršyklės „Internet Explorer“ versija. skaityti »

Visame pasaulyje vartotojai gali užsisakyti naująjį „Office 365 Personal“ programų paketą

„Microsoft“ pranešė, kad nuo balandžio 15 dienos visame pasaulyje gyventojai gali pradėti naudotis biuro programų paketu „Office 365 Personal“. skaityti »