„Facebook“ planuoja naują komunikacijos platformą – trimatę virtualią realybę

Publikuota: 2015 m. liepos 31 d. penktadienis

Kompanija „Facebook“ išsikėlė užduotį sukurti ir platinti internete naują komunikavimo būdą – trimatę virtualią realybę.

Apie tai kompanijos vadovas Markas Zuckerbergas pranešė konferencijoje, surengtoje aptarti „Facebook“ antrojo metų ketvirčio rezultatus. „Manau, kad kitu mūsų žingsniu taps trimatė informacinė erdvė, – sakė vadovas. – Žmonės nuolat ieškojo naujų galimybių komunikuoti ir keistis mintimis. Priešakyje – trimatė virtualioji realybė.“

2014 metų pavasarį „Facebook“ už 2 JAV mlrd. dolerių įsigijo kompaniją „Oculus VR“, kuri išgarsėjo kaip virtualiosios realybės šalmo „Oculus Rift“ kūrėja. Šiuo metu „Facebook“ daug lėšų skiria šios technologijos tobulinimui, kad galėtų pasiūlytų savo naudotojams galimybę dirbti internete virtualiosios realybės formatu. Remiantis M. Zuckerbergo planais, pirmoje 2016 metų pusėje „Facebook“ tinkle bus sukurta virtualiosios realybės platforma. Kol kas joje planuojama pasiūlyti žaidimų ir vaizdo medžiagos.

„Kai tik turėsime užtektinai kritinės masės, išleisime atitinkamų socialinių programų, – pabrėžė „Facebook“ vadovas. – Virtualioji realybė – mūsų dėmesio centre, nes turi milžinišką informacinį potencialą.“

Specialistai pabrėžia, kad bendrovė „Facebook“ pajėgi padidinti savo atotrūkį nuo konkurentų pasauliniame tinkle, jei sugebės pirmoji paleisti virtualiosios realybės programą.

 

 

Šaltinis: plusworld.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“ (35)

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

„Microsoft“ prabilta apie „Windows 8.2“ ir „Windows 9“

Internete pasklido informacija, kad kompanijos „Microsoft“ specialistai jau dalykiškai aptarinėja operacinės sistemos „Windows 8.2“ atnaujinimą, taip pat naują visavertę operacinės sistemos versiją „Windows 9“. skaityti »

„Google“ perka kompaniją „FlexyCore“

„Google“ už 23 mln. dolerių įsigijo nedidelę kompaniją „FlexyCore“. skaityti »

„BlackBerry Messenger“ tapo prieinama ir „iOS“ vartotojams

Po daug mėnesių laukimo, Kanados išmaniųjų telefonų gamintojas „BlackBerry“ (RIM) pranešė, kad populiari susirašinėjimo aplikacija „BlackBerry Messenger“ tapo prieinama mobiliųjų platformų „iOS“ ir „Android“ vartotojams. skaityti »

„iOS 7“ jau naudojasi daugiau nei du trečdaliai „iOS“ vartotojų

Nepraėjus nei mėnesiui nuo oficialaus pasirodymo naujausia mobiliosios operacinės sistemos „iOS“ versija „iOS 7“ jau naudojasi 71 proc. šios platformos vartotojų. skaityti »

„Google“ išleidžia HTML5 redaktorių „Web Designer“

Kompanija „Google“ paskelbė išleidžianti bandomąją savo vizualaus redaktoriaus „Web Designer“ versiją. skaityti »

„Google“ pristatė paieškos algoritmą „Hummingbird“

„Google“ paskelbė atnaujinusi paieškos raktažodžius apdorojantį algoritmą, kompanijos viduje vadinamą „Hummingbird“ (liet. kolibris). skaityti »

Oficialiai išleista operacinė sistema „iOS 7“

Ilgai „Apple“ gerbėjų laukta operacinė sistema mobiliems įrenginiams „iOS 7“ – išleista. „iOS“ įrenginių vartotojai jau gali nemokamai ją įsidiegti. skaityti »

„App Store“ leis atsisiųsti senesnes programėlių versijas

Nuo šiol senesnių „iOS“ įrenginių arba įrenginių su senesne šios operacinės sistemos versija savininkai galės atsisiųsti ankstesnes mobiliųjų programėlių versijas. skaityti »

„Google+“ pasirodė tik „Google Chrome“ naršyklei skirtas fotoredaktorius

Nuo šiol socialinio tinklo „Google+“ internetinės versijos naudotojams pasiekiamas instrumentų rinkinys greitai redaguoti įkeliamas nuotraukas ir paveikslėlius. skaityti »