„Microsoft“ pristatė į debesį iškeltą ir programėlėmis grįstą „Dynamics 365“

Publikuota: 2016 m. lapkričio 11 d. penktadienis

„Microsoft“ viešai pristatė naują platformą „Dynamics 365“, kuri į vieną visumą debesyje sujungia klientų ir verslo valdymo sistemas. Nuo šiol visos jos pateikiamos kertinėms verslo šakoms ir užduotims (pardavimai, klientų aptarnavimas, finansai, rinkodara ir pan.) skirtų programėlių pavidalu. Visa platforma papildyta ir plačiu verslo analitikos paketu, padėsiančiu efektyviau planuoti veiklą ir optimizuoti įmonės darbą.

„Naujoji „Dynamics 365“ platforma padės sujungti du atskirus – verslo procesų ir asmeninio produktyvumo – pasaulius, nes puikiai suderinama su visiems pažįstamu „Office 365“ paketu. Be to, čia itin didelį dėmesį skyrėme verslo analitikai, kurios įžvalgos padės „Dynamics 365“ naudotojams darbą organizuoti efektyviau, parduoti daugiau produktų ir užtikrinti aukščiausio lygio klientų aptarnavimą“, – sako Ainis Kavaliauskas, „Microsoft Lietuva“ vadovas.

„Dynamics 365“ išsiskiria tuo, kad kiekvienai bendrovės veiklos funkcijai turi specialią debesyje veikiančią programėlę – pardavimams, klientų aptarnavimui, kasdienėms operacijoms, finansams, rinkodarai ir pan. Kiekviena jų leidžia efektyviau atlikti konkrečias užduotis, pavyzdžiui, išskirti klientus, kurie turi daugiausia potencialo, ar greičiau pasiekti klientų aptarnavimui reikalingą informaciją. Taip pat bendrovės gali rinktis tik jų veiklai reikalingas programėlės, o nereikalingų – neprenumeruoti.

Naujosios platformos vartotojai gaus prieigą ir prie pirmosios atskiros verslo analitikos programėlės „Dynamics 365 for Customer Insights“. Pastaroji sujungia ir analizuoja duomenis iš skirtingų klientų, verslo valdymo sistemų, duomenų šaltinių internete, socialinių tinklų ar surenkamos informacijos daiktų internete. Programėlė visą šią informaciją apdoroja bei realiu laiku pateikia įžvalgas ir patarimus, kaip padidinti pardavimus ar pagerinti kitus bendrovės veiklos rodiklius.

„Dynamics 365“ versija pasižymi ir nauju duomenų modeliu, kuris leidžia platformą išplėsti ir papildyti specifinėmis programėlėmis, sukurtomis tiek „Microsoft“, tiek jos partnerių tinklo. Šiuo metu vartotojai gali rinktis iš daugiau nei 100 skirtingų papildomų programėlių.

Dovydas Zinkevičius, verslo valdymo sprendimus diegiančios „Columbus Lietuva“ pardavimų direktorius, teigia, kad naujoji „Dynamics 365“ yra ilgai laukta naujiena: „Debesų technologija, platus programėlių pasirinkimas, lanksti kainodara, itin patogūs duomenų analitikos įrankiai – visa kas geriausia viename. Šios platformos labai laukiame ir mes, vieni didžiausių „Dynamics“ produktų diegėjų, ja domisi ir mūsų klientai. Su šia platforma „Microsoft“ žengia didelį žingsnį į priekį, manau jis paskatins viso verslo valdymo sistemų segmento transformaciją.“

„Dynamics 365“ viešai pradėta platinti praėjusią savaitę ir bus prieinama daugiau nei 135 rinkų. Artimiausiu metu ji pasieks ir Lietuvą.

Platformos vartotojai galės rinktis iš kelių kainodaros modelių: tradicinio, kai mokama prenumerata už programėlę ar vartotoją, bei naujojo, pagrįsto darbuotojų funkcijomis, t. y. tam tikrą funkciją atliekantys darbuotojai galės gauti prieigą prie kelių skirtingų programėlių ir platformos funkcijų, reikalingų atlikti jų darbui.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

„Microsoft“ pristato „Windows 10 Fall Creators Update“ atnaujinimą

„Windows 10 Fall Creators Update“ siūlo naujas galimybes vartotojams, didesnį saugumą, inovatyvius kūrybiškumo ir produktyvumo įrankius. skaityti »

5 programėlės, kurios turi būti kiekvieno keliaujančiojo telefone

Artėjant vasaros atostogų sezonui, pateikiame penkias išmaniąsias programėles, kurios palengvins atostogų planavimą bei padės išvengti nemalonumų kelionės metu. skaityti »

„Microsoft“ ruošiasi pristatyti „Windows 10 Cloud“

„Microsoft“ paskelbė šių metų gegužės 2 d. planuojanti pristatyti naują savo programinę įrangą. skaityti »

Žaidimų entuziastams: kas naujo virtualioje realybėje?

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujų žaidimų ir jų platformų, specialiai pritaikytų virtualiai realybei. skaityti »

„Messenger“ papildytas dirbtinio intelekto funkcijomis

Jei bendraudamas per „Messenger“ draugas užsimins apie skolą, programa pasiūlys tuoj pat atsiskaityti. skaityti »

5 programėlės, kurios pakeis požiūrį į išmaniuosius laikrodžius

Išmanieji laikrodžiai pretenduoja tapti itin patraukliais pagalbininkais, praverčiančiais daugelyje gyvenimo sričių. skaityti »

„Windows 10 Creators“ atnaujinimas – jau balandžio 11 dieną

„Microsoft“ skelbia, kad naujausias „Windows 10 Creators“ atnaujinimas visame pasaulyje taps prieinamas balandžio 11 d. skaityti »

Pristatoma mobilioji programėlė „VilniusGO“

2016 m. Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka „išlydi į gyvenimą“ savo naują kūrinį – mobiliąją programėlę „VilniusGO“. skaityti »

Lietuvos studentai galės nemokamai naudotis „Microsoft“ programine įranga

Jau netrukus didžioji dalis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų galės visiškai nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ ir „Office 365“ programomis. skaityti »

„Microsoft“ pristatė į debesį iškeltą ir programėlėmis grįstą „Dynamics 365“

„Microsoft“ viešai pristatė naują platformą „Dynamics 365“, kuri į vieną visumą debesyje sujungia klientų ir verslo valdymo sistemas. skaityti »