Vykstantiems atsotogauti – „ECC-Net: Travel“ mobilioji programa

Publikuota: 2015 m. liepos 7 d. antradienis

Apsauginis kremas nuo saulės, akiniai nuo saulės ir kelionės dokumentai paruošti? Pasirengę svajonių atostogoms? Būkite pasiruošę ir atsisiųskite naudingą kelionėse mobilijąją programą „ECC-Net: Travel“, kurią specialiai sukūrė Europos vartotojų centrų tinklas (ECC-Net). „ECC-Net: Travel“ mobilioji programa padės daugiau sužinoti apie vartotojų teises ir reikalauti jų 25 kalbomis.

Įsivaizduokite, kad ką tik išlipote iš lėktuvo Romoje ir ginčijatės su automobilių nuomos kompanijos atstovu, nes Jūsų puikioji „Fiat Panda“ neturi oro kondicionieriaus, kurį užsisakėte internetu. Nesijaudinkite ir patikrinkite „ECC-Net: Travel“ mobiliąją programą, kad žinotumėte, kokias teises turite.

Ar kada nors atvykote į nuostabaus paplūdimio viešbučio registratūrą ir sužinojote, kad negausite savo užsakyto dviviečio kambario su terasa ir vaizdu į jūrą, nes viešbutis perpildytas? Nuo dabar „ECC-Net: Travel“ mobilioji programa nedelsiant suteikia jums visą reikalingą teisinę informaciją jūsų kalba ir pateikia geriausius galimus argumentus išspręsti problemą konkrečioje situacijoje.

„ECC-Net: Travel“ mobilioji programa yra viskas viename – teisinis patarėjas ir asmeninis vertėjas. Ji padės beveik bet kokioje nepatogioje situacijoje, kuri gali kilti, kai atostogaujate Europoje. Nuo dabar pagalba yra ranka pasiekiama. Pirmiausia, galite sužinoti savo vartotojo teises konkrečiose situacijose, bet taip pat galite lengvai ir užtikrintai jų reikalauti. Lengva atsisiųsti, lengva naudoti, veikia neprisijungus prie interneto ir ji nemokama.

Naudinga žinoti – naujas skyrius „Pagalba“ siūlo svarbius telefono numerius ir kontaktinius duomenis kiekvieno Europos vartotojų centro, taip pat ir vietinių ambasadų skubios pagalbos atveju.

Programą galima nemokamai atsisiųsti iš „Apple App“ („iOS“ programa), „Google Playstore“ („Android“ programa) arba „Windows Apps+GamesStore“ („Windows“ sistema). Programa veikia neprisijungus prie interneto, kad išvengtumėte tarptinklinio ryšio mokesčių.

„ECC-Net: Travel“ yra Europos vartotojų centrų tinklo (ECC-Net) jungtinis projektas. Europos vartotojų centras yra kiekvienoje Europos Sąjungos valstybėje narėje, taip pat Islandijoje ir Norvegijoje ir siūlo nemokamą pagalbą ir patarimus vartotojams. ECC-Net: Travel mobilioji programa yra sukurta viso tinklo iniciatyva.

Daugiau informacijos 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Mobilioji programėlė „ECC-Net Travel“ padės planuojant keliones

Kai prisiminimai apie vasaros atostogas pradeda blėsti, pats laikas trumpoms atostogoms Europos didmiesčiuose. Prieš kelionę atsisiųskite mobiliąją programą „ECC-Net Travel“, kuri padės užtikrinti jūsų kaip vartotojo teises planuojant kelionę ir jos metu. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

„Microsoft“ pristato „Windows 10 Fall Creators Update“ atnaujinimą

„Windows 10 Fall Creators Update“ siūlo naujas galimybes vartotojams, didesnį saugumą, inovatyvius kūrybiškumo ir produktyvumo įrankius. skaityti »

5 programėlės, kurios turi būti kiekvieno keliaujančiojo telefone

Artėjant vasaros atostogų sezonui, pateikiame penkias išmaniąsias programėles, kurios palengvins atostogų planavimą bei padės išvengti nemalonumų kelionės metu. skaityti »

„Microsoft“ ruošiasi pristatyti „Windows 10 Cloud“

„Microsoft“ paskelbė šių metų gegužės 2 d. planuojanti pristatyti naują savo programinę įrangą. skaityti »

Žaidimų entuziastams: kas naujo virtualioje realybėje?

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujų žaidimų ir jų platformų, specialiai pritaikytų virtualiai realybei. skaityti »

„Messenger“ papildytas dirbtinio intelekto funkcijomis

Jei bendraudamas per „Messenger“ draugas užsimins apie skolą, programa pasiūlys tuoj pat atsiskaityti. skaityti »

5 programėlės, kurios pakeis požiūrį į išmaniuosius laikrodžius

Išmanieji laikrodžiai pretenduoja tapti itin patraukliais pagalbininkais, praverčiančiais daugelyje gyvenimo sričių. skaityti »

„Windows 10 Creators“ atnaujinimas – jau balandžio 11 dieną

„Microsoft“ skelbia, kad naujausias „Windows 10 Creators“ atnaujinimas visame pasaulyje taps prieinamas balandžio 11 d. skaityti »

Pristatoma mobilioji programėlė „VilniusGO“

2016 m. Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka „išlydi į gyvenimą“ savo naują kūrinį – mobiliąją programėlę „VilniusGO“. skaityti »

Lietuvos studentai galės nemokamai naudotis „Microsoft“ programine įranga

Jau netrukus didžioji dalis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų galės visiškai nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ ir „Office 365“ programomis. skaityti »

„Microsoft“ pristatė į debesį iškeltą ir programėlėmis grįstą „Dynamics 365“

„Microsoft“ viešai pristatė naują platformą „Dynamics 365“, kuri į vieną visumą debesyje sujungia klientų ir verslo valdymo sistemas. skaityti »