„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

„Petya“ – ne virusas, o galingas naikinimo ginklas

Pradeda aiškėti, kad Ukrainą atakavęs virusas „Petya“ buvo sukurtas atrodyti kaip išpirkos reikalaujantis kenkėjas, bet pagrindinis jo tikslas buvo naikinti tam tikrų sistemų duomenis, į kurias programišiai nusitaikė tikslingai. skaityti »

Ukrainiečiai pinigus gamins iš lino

Gaminant ukrainietiškas grivinas, bus naudojamas linas. Pirmą tokio popieriaus partiją jau pagamino Maline esantis banknotų fabrikas. skaityti »

VGTU profesorius Ukrainoje gavo apdovanojimą už tarptautinių mokslinių ryšių stiprinimą

Buvęs Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) rektorius Romualdas Ginevičius šiemet jau ketvirtą kartą dalyvavo tarptautinėje konferencijoje organizuotoje Donecko nacionalinio technikos universiteto. Jos metu profesorius buvo apdovanotas už tarptautinių mokslinių ryšių skatinimą ir stiprinimą. skaityti »

Dėl „Еuro-2012“ bankomatams reikia daugiau pinigų

Ukrainos bankas „PrivatBank“ nusprendė įdėti daugiau pinigų į bankomatus, stovinčius miestuose, kuriuose vyksta 2012 metų Europos futbolo čempionatas. skaityti »

Bankai pasirengę „Euro 2012“: bankomatų nebus tik stadionuose

„Еuro 2012“ dalyvaujančiuose miestuose beveik visi bankomatai pakeisti moderniais, bankuose pradėta dirbti slankiuoju grafiku, išspręstas inkasacijos klausimas. skaityti »