„Canon“ išleido pirmąjį sisteminį fotoaparatą – EOS M

Publikuota: 2012 m. liepos 24 d. antradienis

Bendrovė „Canon“ pristatė kompaktišką ir lengvai naudojamą EOS serijos fotoaparatą – EOS M. Tai pirmasis bendrovės sisteminis fotoaparato modelis. Jis skirtas tiek mėgėjams, tiek ir profesionalams.

„Canon“ taip pat pristatė naujajam fotoaparatui skirtus objektyvus EF-M 22 mm f/2 STM ir EF-M 18–55 mm f/3,5–5,6 IS STM bei „EX Speedlite“ serijos blykstę „Speedlite“ 90EX. Naudojant EF-EOS M adapterį, šiam fotoaparato modeliui tinka ir kiti EF serijos veidrodinių fotoaparatų objektyvai.

DSLR kokybė

EOS M turi didelės raiškos, 18 mln. taškų APS-C hibridinį CMOS jutiklį, kurio dėka galima fotografuoti ir plakato dydžio nuotraukas. Platus dinaminio diapazono jutiklis leidžia meniškai sulieti portretų arba iš arti fotografuojamų vaizdų foną.

Galingas procesorius DIGIC5 užtikrina didesnę spartą, jautrumą ir tikslesnį spalvų perėjimą – fotoaparatas geba sparčiai fiksuoti kadrus, atkuria natūralius spalvų tonus, tokius, kaip odos atspalvis. Jautrus – nuo 100 iki 12800 (išplečiamas iki 25600) – ISO diapazonas leidžia perteikti įvairius efektus, pvz. vakaro ar nakties aplinką.

Naujajame EOS M įdiegta hibridinė autofokusavimo sistema (AF), kuri užtikrina ryškias, profesionaliai atrodančias nuotraukas bei filmuotą medžiagą net ir sudėtingomis sąlygomis.

Fotografuokite tai, ką matote ir lengvai perteikite kūrybinę viziją

Fotoaparatas EOS M turi didelės raiškos 7,7 cm  įstrižainės „Clear View II“ skystųjų kristalų ekraną – valdomas lietimu jis leidžia paprastai ir patogiai tvarkyti fiksuojamą vaizdą, pasirinkti nustatymus ar režimą.

Norit įamžinti kiekvieną iš arti fotografuojamo vaizdo detalę ar priartinti tolimą objektą kadre, rekomenduojama rinktis naująjį adapterį EF-EOS M, kuris leidžia prijungti bet kurį EF objektyvą iš didelio „Canon“ asortimento ir fotografuoti dar lanksčiau.

Su blykste „Speedlite“ galima išmėginti įvairius apšvietimo būdus, papildyti nuotraukas įdomiais efektais. Juos kurti galima pasitelkus ir skirtingus filtrus, tokius kaip žaislinio fotoaparato, granuliuoto nespalvoto ar išgaubto vaizdo efektus. Visus filtrus galima pasirinkti prieš fiksuojant vaizdą. Rezultatą patogu peržiūrėti bei efektus keisti pasirinkus nustatymą „Live View“.

EOS režimai „Movie“ ir „Video Snapshot“

EOS M pritaikytas filmuoti vaizdus – jame įdiegta Full HD raiškos filmavimo su erdviniu garsu funkcija. Režimas „Video Snapshot“ leidžia profesionaliai koreguoti nufilmuotus vaizdus, montuoti juos iš keleto kadrų ar vaizdo įrašų.

EOS sistema su specialiaisiais priedais

Kartu su fotoaparatu EOS M pristatomas ir jam specialiai pritaikytų kompaktiškų priedų asortimentas – kompaktiški „Canon“ EF objektyvai EF M 18-55 mm f/3,5-5,6 IS STM ir EF M 22 mm f/2 STM, priedai ir „Speedlite“ blykstės. Beje, pastaroji bus standartinėje EOS M komplektacijoje.

Maksimali lengvo ir kompaktiško fotoaparato veikimo aprėptis yra 9 metrai, be to, su juo galima naudoti plačiakampius objektyvus. Pagrindinė belaidė funkcija leidžia valdyti daugiau blyksčių nuotoliniu būdu, todėl profesionalūs fotografai gali eksperimentuoti su įvairiais apšvietimo efektais.

Pagrindinės EOS M charakteristikos

  • 18 mln. taškų APS-C hibridinį CMOS jutiklis
  • Kompaktiškas dydis
  • Išmanioji automatinė aplinkos parinkimo funkcija
  • Universalumas naudojant keičiamuosius objektyvus
  • Galimybė sustiprinti įspūdį sukuriant nesufokusuotą foną
  • Patogus lietimu valdomo ekrano naudojimas
  • Aukštos kokybės nuotraukos esant ir menkam apšvietimui
  • Full HD raiškos vaizdas su „Video stresam“ režimu

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kas ketvirtas Lietuvos verslininkas pirmiausia laukia pokyčių švietimo sistemoje

Nuo realių darbo rinkos poreikių atitrūkusi Lietuvos švietimo sistema tampa kliūtimi kuriant geresnį gyvenimą Lietuvoje. Tuo įsitikinęs kas ketvirtas šalies verslininkas, įžvelgiantis švietimo sistemos reformų būtinybę. skaityti »

Kaip pasikeitusi darbo rinka diktuoja technologijų madas?

Prognozuojama, kad iki 2020–ųjų 40 proc. pasaulio gyventojų dirbs patys sau – vyraus laisvai samdomo darbo rinka. skaityti »

Kam reikalinga 360 laipsnių vaizdo kamera?

Dažniausiai apie 360 laipsnių vaizdo kamerą pagalvoja atostogas planuojantys žmonės, mėgstantys fiksuoti akimirkas kalnuose, ekskursijose po miestą ir t.t. skaityti »

Keturi būdai, kaip apsaugoti išmaniuosius vasaros karščių metu

Temperatūrai lauke stipriai šovus į viršų, lietuviai turėtų saugotis ne tik patys, bet ir pagalvoti apie savo išmaniuosius įrenginius. skaityti »

Kur Lietuvoje rastume daugiausiai televizoriaus pultelių?

Kas svarbiausia, renkantis naują televizorių, kokie dalykai, susiję su šiais prietaisais, labiausiai erzina skirtingų miestų gyventojus ir kuriame šalies krašte galima rasti daugiausiai televizoriaus pultelių? skaityti »

ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas vartotojams suteiks daugiau teisių, įmonėms – pareigų

Dėl technologinių pasiekimų pasaulyje sukurtų, apdorotų ir dalijamų duomenų kiekis pastaraisiais metais pasiekė nenumatytas proporcijas. skaityti »

Robotizacija kurs naujas darbo vietas

Pramonė neišvengiamai turi pereiti prie robotizacijos tam, kad būtų didinamas darbų efektyvumas, atliekamų užduočių tikslumas ir užtikrinamas saugumas. Taip tikina ekspertai ir priduria, kad robotų kuriama ekonominė nauda – akivaizdi. skaityti »

Svarbiausios televizorių savybės žaidimų mėgėjams

Pastaraisiais metais žaidimų rinkai skirtos konsolės smarkiai patobulėjo – naujausi įrenginiai palaiko ir 4K grafiką, ir aukštą dinaminį diapazoną. skaityti »

„Microsoft“ technologija leis valdyti išmanųjį be rankų

„Microsoft Research“ sukūrė technologiją „GlassHands“, kuri leidžia valdyti mobilųjį įrenginį rankų judesiais ore ar ant bet kokio norimo paviršiaus. skaityti »

Nuo šiol kompiuteriui krauti nebereikės laidų

Belaidis krovimas tampa viena naujausių technologijų, kurias siūlo mobiliųjų telefonų ir planšečių gamintojai. skaityti »