„Canon“ išplėtė „Cinema EOS“ seriją

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 29 d. trečiadienis

Bendrovė „Canon“ papildė „Cinema EOS“ seriją naujais gaminiais – 4 tūkst. vaizdo taškų raiškos kino kamera ir dviem kompaktiškais artinančiais objektyvais – EOS C500, CN-E 15,5–47 mm T2,8 L S/SP ir CN-E 30–105 mm T2,8 L S/SP. Pastarieji išplėtė „EF Cinema“ objektyvų liniją ir papildė EOS C100 ir EOS C300 kameroms skirtų priedų asortimentą.

Visas „Cinema EOS“ linijos asortimentas pirmą kartą Europai bus pristatytas rugsėjo 7-11 d. Amsterdame vyksiančioje televizinės technikos ir naujovių parodoje IBC.  

„Tai stipriausias iki šiol mūsų profesionalios vizdo įrangos asortimentas. Su EOS C500 priešaky, naujaisiais artinančiais kino objektyvais bei naująja EOS C100 mes praplėtėme gaminių liniją, kuri tenkina plataus naudotojų rato poreikius – pradedant savarankiškais operatoriais ir baigiant kinematografais,“ – sakė Kieranas Magee, „Canon Europe“ profesionalams skirtos vaizdo įrangos rinkodaros direktorius.

EOS C500 – revoliucinis 4 tūkst. vaizdo taškų raiškos vaizdo filmavimas

Apie šiandien į Europos rinką išleistos naujosios skaitmeninės kameros EOS C500 su 4 tūkst. taškų (4096 x 2 160) raiška kūrimą buvo paskelbta dar 2012 m. balandį. EOS C500 pritaikyta meninių filmų ir didelės raiškos skaitmeninės medžiagos įrašymui - ji suteikia galimybę 4 tūkst. taškų raiškos vaizdus perteikti kaip RAW duomenis, skirtus įrašyti į išorinius įrenginius.

Prie EOS C500 kameros galima pritaikyti visus „Canon EF Cinema“ objektyvų serijos modelius. EF objektyvo lizdas su kino režimo užraktu palengvins objektyvų keitimą filmuojant.

EOS C500 atpažįsta ir 12 arba 10 bitų RGB 4:4:4 išėjimo signalus, skirtus filmuoti 2 tūkst. taškų (2048 x 1 080 pikseliai) raiška arba „Full HD“ raiška su išoriniu įrenginiu, ir užtikrina sodrias spalvas ir puikų suderinamumą filmuojant, pavyzdžiui, žalios spalvos fone. Ši kamera leidžia filmuoti esant iki 120p kadrų dažniui (ir 4 tūkst., ir 2 tūkst. taškų raiškos režimu) ir taip suteikia daugiau kūrybinių galimybių lėto filmavimo režimu įrašantfilmuojant didelės spartos vaizdą. „Canon“ funkcija „Log Gamma“ užtikrina aukštą filmuoto vaizdo raišką ir įvairią ekspozicijos trukmę, kuri būtina profesionaliems kinematografams.

EOS C500, kuri buvo sukurta tos pačios platformos kaip ir EOS C300 pagrindu, galima pritaikyti įvairius priedus. Joje esantis PL objektyvo jungtis leidžia naudoti standartinius objektyvus, o vaizdo kamera su EF lizdu yra pirmasis „Cinema EOS“ modelis su modifikuotu EF lizdu, kuris turi kino režimo užraktą. Tai reiškia, kad naujasis lizdas pats pasisuka, kad užfiksuotų objektyvą vietoje, todėl šia kamera kur kas paprasčiau naudotis.

Naujieji kompaktiški artinantys kino objektyvai

Keturi nauji „EF Cinema“ objektyvai sukurti taip, kad užtikrintų aukščiausią kokybę, mobilumą ir konkurencingą kainą. Plačiakampis artinantis kino objektyvas CN-E 15,5–47 mm T2,8 L S rinkoje pasirodė kartu su naujuoju artinančiu kino teleobjektyvu CN-E 30–105 mm T2,8 L S, kuriems tinka EF ir PL tipo jungtys. Visi nauji objektyvai siūlo 4 tūkst. taškų raišką, todėl puikiai tinka naudoti su „Canon“ kino kameromis EOS C500 ir EOS-1D C, kurios leidžia filmuoti 4 tūkst. taškų raiška.

Naujieji  objektyvai tinka standartiniams fotoaparatams su 35 mm juostelės plotą atitinkančiu jutikliu. Visi objektyvai yra kompaktiški, lengvi ir universalaus židinio ilgio, todėl tinka filmuoti laikant vaizdo kamerą rankose. Filmavimas taps lankstesnis ir dėl tokių dizaino patobulinimų, kaip vienodas priekinis skersmuo, standartinė pagalbinės įrangos tvirtinimo padėtis ir 300 laipsnių fokusavimo eiga.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »