„Canon“ skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas gali filmuoti HD raiška

Publikuota: 2013 m. rugsėjo 16 d. pirmadienis

„Canon“ praneša, kad „EOS-1D C“, skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas, sukurtas taip, kad juo būtų galima filmuoti, buvo išbandytas pagal Europos transliuotojų sąjungos (angl. European Broadcasting Union (EBU) standartus, taikomus fiksuojant HD raiškos turinį. Pagal nepriklausomą EBU testavimo metodologiją nustatyta, kad „EOS-1D C“ yra pirmasis pasaulyje skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas, išgaunantis pakankamai aukštą vaizdo kokybę, kad jį būtų galima naudoti kaip filmavimo priemonę.

Rezultatai parodė, kad „EOS-1D C“ užtikrina išskirtinę HD raišką iš 4 tūkst. taškų šaltinio: nufilmuotame vaizde labai nedaug iškraipymų, puikiai perteikiamos spalvos ir judesys. Testo rezultatai patvirtino ir tai, kad sistema „EOS-1D C“ ir jos vaizdo perteikimo kokybė atitinka rekomenduojamas specifikacijas, leidžiančias įrenginius įtraukti į didelių jutiklių, naudojamų filmuojant HD raiška, klasę. 

„Vos pasirodęs rinkoje „EOS-1D C“ sulaukė didžiulio dėmesio, todėl esame patenkinti, kad jį pripažino EBU. Sukūrėme visiškai unikalų gaminį, siūlantį išskirtinių galimybių operatoriams. Iš profesionalių operatorių sulaukėme puikių atsiliepimų, todėl nuostabu, kad gaminiui buvo suteikta šio sektoriaus akreditacija – fotoaparatas tikrai jos nusipelno“, – sakė Kieranas Magee, „Canon Europe Ltd.“ profesionalams skirtų gaminių rinkodaros skyriaus direktorius.

Išskirtinė kokybė ir lankstumas

„EOS-1D C“ – tai novatoriškas skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų modelis, užtikrinantis išskirtinę filmuoto vaizdo kokybę, tobulesnį veikimą prietemoje ir filmams artimą dinaminį diapazoną. Jis toks pat kompaktiškas ir lengvas kaip ir „Canon EOS-1D X“. Tačiau fotoaparatas puikiai tinka filmuoti taikant 4 tūkst. taškų raišką (4 096 x 2 160) su 4:2:2 spalvų kodavimo sistema.

Unikalus dizainas ir galimybė filmuoti 4 tūkst. taškų raiška siūlo operatoriams unikalų ir mobilų funkcijų paketą, optimaliai tinkamą įrašant aukštos kokybės vaizdą. Dar didesnę kūrybinę laisvę užtikrina galimybė rinktis įvairią raišką ir kintamą kadrų spartą, kai vaizdas 4 tūkst. taškų raiška filmuojamas naudojant 8 bitų „Motion JPEG“ formatą 23,98 arba 25 P kadrų sparta, o „Full HD“ (1 920 x 1 080) vaizdas filmuojamas iki 1080/60p kadrų sparta, leidžiančia sklandžiai užfiksuoti judesį.

„EOS-1D C“, priklausantį EOS sistemai, galima naudoti net su 75 „Canon“ EF objektyvais. 

Daugiau informacijos apie EOS-1D C rasite čia.

Pagrindinės EOS-1D C funkcijos:

Vidinis filmavimas 4 tūkst. taškų raiška.

1080p filmuojant 50 arba 60 kadrų per sekundę sparta, „Canon“ funkcija „Log Gamma“.

Nesuglaudinto HDMI signalo išvedimas.

18 MP viso kadro CMOS jutiklis.

Iki 12 k./sek. sparta, 14 k./sek. režimas.

61 taško AF sistema.

100–25 600 ISO diapazonas.

Du DIGIC 5+ procesoriai.

Skystųjų kristalų ekranas „Clear View II“, 8,1 cm (3,2 colio).

Pritaikyta EF objektyvams.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »