„Fujifilm X100S“ ir „X20“ jau galima įsigyti ir Lietuvoje

Publikuota: 2013 m. kovo 26 d. antradienis

„Fujifilm“ praneša, kad ilgai laukti aukščiausios klasės fotoaparatai „Fujifilm X100S” ir „Fujifilm X20” jau Lietuvoje. Fotoaparatai pasižymi ne tik nostalgišku retro stiliaus korpusu bet ir išskirtinėmis fotografavimo savybėmis.

Visame pasaulyje pripažinto fotoaparato „X100“ įpėdinis „Fujifilm X100S“ pasižymi puikiu objektyvu, aukštesnės raiškos hibridiniu vaizdo ieškikliu, nauju 16.3 mln.  raiškos taškų „APS-C X-Trans CMOS II“ jutikliu ir „EXR Processor II“ procesoriumi. Naujosios technologijos užtikrina aukštos kokybės vaizdus, prilygstančius, užfiksuotiems net su pilno kadro jutiklio fotoaparatais.

„Fujifilm X20“ išsiskiria  stipriai patobulintomis veikimo savybėmis bei naujausiomis „Fujifilm“ technologijomis: 12 mln.  raiškos taškų, 2/3 col. „X-Trans CMOS II“ jutikliu, „EXR Processor II“ ir naujuoju pažangiu optiniu vaizdo ieškikliu „Advanced Optical Viewfinder“ su „Digital Trans Panel“  skydeliu, kuriame itin aiškiai pateikiama visa fotografavimo informacija.

 „Fujifilm Lietuva“ generalinis direktorius Giedrius Tradišauskas teigia: „Jau keletą metų „Fujifilm“ didžiausią dėmesį skiria „X“ klasės fotoaparatams. Kompanija siekia, kad kiekvienas, tiek pradedantis fotografuoti, tiek norintis tobulėti ar ieškantis naujų išraiškos galimybių, galėtų mėgautis aukščiausio lygio vaizdais, pačio fotografavimo teikiamu malonumu ir nepraleistų svarbių akimirkų.“

Abu modeliai pasižymi naujausiomis technologijomis ir lyginant su pirmtakais ženkliai didina raišką ir mažina triukšmą. Dėl žemų dažnių filtro pašalinimo ir naujojo procesoriaus, nuotraukos yra ypatingai aiškios ir pasižymi minimaliu grūdėtumu, net ir esant aukštiems ISO nustatymams. Modeliai išsiskiria itin greitu „Phase detection“ fokusavimu, užrakto paleidimo laiku ir fotografavimo intervalu.

Orientacinė  „X100S“ kaina – 4139 Lt, „X20“ – 1899 Lt.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »