„Fujifilm“ pristato naują sisteminį X klasės fotoaparatą „X-A1“

Publikuota: 2013 m. rugsėjo 17 d. antradienis

Kompanija „Fujifilm“ plečia X klasės naudotojų gretas ir pristato jau ketvirtą sisteminį fotoaparatą – „Fujifilm X-A1“. Fotoaparatas skirtas ieškantiems savo pirmojo fotoaparato su keičiamais objektyvais ir pasižymi „APS-C CMOS“ jutikliu, „EXR Processor II“ procesoriumi, ypatingu stiliumi ir valdymo galimybėmis bei pažangiomis fotografavimo funkcijomis. Kartu su fotoaparatu pristatomas ir „FUJINON XC50-230mmF4.5-6.7 OIS objektyvas“ (76-350mm atitikmuo).

„Fujifilm X-A1“ yra toks pat lengvas (vos 330 g) ir kompaktiškas kaip ir neseniai pristatytas fotoaparatas “Fujifilm X-M1“. Didelis, 16 mln. taškų „APS-C CMOS“ jutiklis leidžia mėgautis sodrių tonų išraiška, gražaus „bokeh“ efekto sukūrimu, didesniu dinaminiu diapazonu net iki 25 600 ISO. Jutiklis užtikrina švarų vaizdą ir mažą triukšmą net ir prasto apšvietimo sąlygomis – fotografuojant naktį arba viduje, kai yra reikalingas didelis jautrumas. Be to, puikiai atkuriami natūralūs odos atspalviai ir ryški dangaus spalva – nuo gilios mėlynos iki saulėlydžio raudonio.

„EXR Processor II“ užtikrina aukštą vaizdo kokybę ir greitą atsaką: veikimo pradžios laikas – 0.5 sek, užrakto vėlavimas – 0.05 sek., o maksimalus greitasis fotografavimas – net 5.6 k./sek. (maks. 30 k.).

Fotoaparatas išsiskiria ypatingu, „Fujifilm X“ klasei būdingu stiliumi ir pirmą kartą didesniu korpuso spalvų pasirinkimu: juoda, mėlyna ir raudona. Fotoaparatą patogu valdyti viena ranka – intuityviai ir greitai pasirinkti reikiamas funkcijas net ir fiksuojant atsitiktinius kadrus. Visi mygtukai ir režimų ratukai išdėstyti dešinėje ekrano pusėje. Filmavimo mygtukas dėl filmavimo sustabdymo ir paleidimo yra ypatingai paprastas ir patogus naudoti.

„Fujifilm X-A1“ pasižymi visomis savybėmis, kurių galėtų norėti pirmą kartą nusprendusieji įsigyti sisteminį fotoaparatą, įskaitant pakreipiamą 3 col. aukštos raiškos LCD ekraną (920 000 taškų), leidžiantį fiksuoti vaizdus iš pačių netikėčiausių perspektyvų; integruotą išmaniąją blykstę, reguliuojančią šviesos kiekį priklausomai nuo fotografavimo sąlygų; ir Wi-Fi® jungtį, skirtą perkelti nuotraukas į išmaniuosius telefonus, kompiuterius ar atvirkščiai – iš minėtų įrenginių į fotoaparatą bei suteikiančią galimybę naudotis automatinio išsaugojimo galimybe.

8 pažangūs filtrai leidžia naudoti specialius efektus: žaislinio fotoaparato, miniatiūros, pop spalvų, kontrastingumo mažinimo/didinimo, spalvos išskyrimo, švelnaus fokuso ir dinamiško tono. Daugialypės ekspozicijos režimas leidžia komponuoti kelis kadrus, o juostos imitavimo režimai leidžia išgauti skirtingų juostelių vaizdą: PROVIA, Velvia, ASTIA, juoda/balta ir Sepia. Šiuos režimus galima naudoti ir filmuojant pilna HD raiška (1920x1080).

„Fujifilm X-A1“ yra suderinamas su visais X jungtį turinčiais objektyvais.

„FUJINON XC50-230mmF4.5-6.7 OIS objektyvas“ (76-350mm atitikmuo)

„FUJINON XC50-230mmF4.5-6.7 OIS“ objektyvas padengia židinio nuotolį nuo 50 mm (76 mm) iki 250 mm (350 mm) (kaip tik iki kur padengia šio mėnesio pradžioje pristatytas naujasis objektyvas „FUJIFILM XC16-50F3.5-5.6 OIS“). Galingas 50-230 mm objektyvas leidžia net itin nutolusius vaizdus užfiksuoti aiškiai ir ryškiai. Dėl optinio vaizdo stabilizavimo užtikrinamas puikus optinis veikimas ir efektyvus išsiliejimo minimizavimas fotografuojant priartinus prasto apšvietimo sąlygomis. Mažesnio svorio objektyvas su tiksliu žingsnelių varikliu užtikrina greitą automatinį fokusavimą ir bet kokio triukšmo išvengimą.

Orientacinės kainos:

Fotoaparatas „Fujifilm X-A1“ be objektyvo – 1699 Lt;

Fotoaparatas „Fujifilm X-A1“ kartu su komplektuojamu objektyvu „FUJINON XC16-50mm“ – 1899 Lt;

Fotoaparatas „Fujifilm X-A1“ kartu su komplektuojamu objektyvu „FUJINON XC50-230mmF4.5-6.7 OIS“ – 2579 Lt;

Objektyvas „FUJINON XC50-230mmF4.5-6.7 OIS“ – 1369 Lt.


Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kas ketvirtas Lietuvos verslininkas pirmiausia laukia pokyčių švietimo sistemoje

Nuo realių darbo rinkos poreikių atitrūkusi Lietuvos švietimo sistema tampa kliūtimi kuriant geresnį gyvenimą Lietuvoje. Tuo įsitikinęs kas ketvirtas šalies verslininkas, įžvelgiantis švietimo sistemos reformų būtinybę. skaityti »

Kaip pasikeitusi darbo rinka diktuoja technologijų madas?

Prognozuojama, kad iki 2020–ųjų 40 proc. pasaulio gyventojų dirbs patys sau – vyraus laisvai samdomo darbo rinka. skaityti »

Kam reikalinga 360 laipsnių vaizdo kamera?

Dažniausiai apie 360 laipsnių vaizdo kamerą pagalvoja atostogas planuojantys žmonės, mėgstantys fiksuoti akimirkas kalnuose, ekskursijose po miestą ir t.t. skaityti »

Keturi būdai, kaip apsaugoti išmaniuosius vasaros karščių metu

Temperatūrai lauke stipriai šovus į viršų, lietuviai turėtų saugotis ne tik patys, bet ir pagalvoti apie savo išmaniuosius įrenginius. skaityti »

Kur Lietuvoje rastume daugiausiai televizoriaus pultelių?

Kas svarbiausia, renkantis naują televizorių, kokie dalykai, susiję su šiais prietaisais, labiausiai erzina skirtingų miestų gyventojus ir kuriame šalies krašte galima rasti daugiausiai televizoriaus pultelių? skaityti »

ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas vartotojams suteiks daugiau teisių, įmonėms – pareigų

Dėl technologinių pasiekimų pasaulyje sukurtų, apdorotų ir dalijamų duomenų kiekis pastaraisiais metais pasiekė nenumatytas proporcijas. skaityti »

Robotizacija kurs naujas darbo vietas

Pramonė neišvengiamai turi pereiti prie robotizacijos tam, kad būtų didinamas darbų efektyvumas, atliekamų užduočių tikslumas ir užtikrinamas saugumas. Taip tikina ekspertai ir priduria, kad robotų kuriama ekonominė nauda – akivaizdi. skaityti »

Svarbiausios televizorių savybės žaidimų mėgėjams

Pastaraisiais metais žaidimų rinkai skirtos konsolės smarkiai patobulėjo – naujausi įrenginiai palaiko ir 4K grafiką, ir aukštą dinaminį diapazoną. skaityti »

„Microsoft“ technologija leis valdyti išmanųjį be rankų

„Microsoft Research“ sukūrė technologiją „GlassHands“, kuri leidžia valdyti mobilųjį įrenginį rankų judesiais ore ar ant bet kokio norimo paviršiaus. skaityti »

Nuo šiol kompiuteriui krauti nebereikės laidų

Belaidis krovimas tampa viena naujausių technologijų, kurias siūlo mobiliųjų telefonų ir planšečių gamintojai. skaityti »